Sosyal Medya:

Haberler

Uni Altyapı Ligi’nde 10. Hafta Heyecanı Başladı

UAL – Uni Altyapı Ligi’nde 2017 – 2018 sezonu 10. hafta heyecanı 13 Ocak Cumartesi ve 14 Ocak Pazar günü oynanan karşılaşmalarla başladı. 

UAL – Uni Altyapı Ligi U-10 Kategorisinde 2017 – 2018 sezonu heyecanı Fenerbahçe Koleji ile Titan Akademi arasında oynanan karşılaşma ile devam etti.

13 Ocak Cumartesi günü oynanan miniklerin keyif veren mücadelesinde kazanan her zaman olduğu gibi dostluk oldu. Aynı zamanda tribünde karşılaşmayı takip eden seyirciler bu basketbol şöleninde minik sporculara destek vererek heyecanlarını yenmelerine yardımcı oldular.

U-13 BEYAZ GRUPTA CAAN 2’DE 2 YAPTI

UAL – Uni Altyapı Ligi U-12 Kategorisi Beyaz Grup müsabakasında Titan Akademi ile Caan karşı karşıya geldi.  13 Ocak Cumartesi günü TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan mücadelede rakibini 43-23’lük skorla geçmeyi başaran Caan gruptaki ikinci maçından da galibiyetle ayrıldı.

Mücadeleye iyi bir giriş yapan ve ilk çeyreği 12-2 önde geçen Caan devreye ise 19-5’lik skorla üstün girmeyi başardı. Üçüncü çeyrek sonunda Titan Akademi farkı tek haneli sayılara indirmeyi başarsa da Caan son çeyrekte yeniden kontrolü eline alarak mücadeleden 43-23 galip ayrıldı.

DETAYLI İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

U-12 BEYAZ GRUP’TA ÇENGELKÖY BASKETBOL GALİP

UAL – Uni Altyapı Ligi U-12 Kategorisi Beyaz Grup müsabakasında Çengelköy Basketbol ile Elit Akademi karşı karşıya geldi.  13 Ocak Cumartesi günü TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan mücadelede rakibini 30-19’luk skorla geçmeyi başaran Çengelköy Basketbol grupta 2’de 2 yaptı. Elit Akademi ise gruptaki ilk yenilgisini aldı.

Dengeli başlayan müsabakada ilk çeyreği 6-3’lük skorla önde geçen Çengelköy Basketbol devreye ise 10-8 önde giden taraf oldu. Üçüncü çeyrekte hücumda etkili olan Çengelköy Basketbol farkı açmayı başardı ve mücadeleden 30-19’luk skorla galip ayrıldı.

DETAYLI İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

U-14 KATEGORİSİNDE İTÜ GVO KAZANDI

UAL – Uni Altyapı Ligi U-14 Kategorisinde 2017 – 2018 sezonu heyecanı Akademi İstanbul ile İTÜ GVO arasında oynanan karşılaşmayla devam etti.  14 Ocak Pazar günü TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan müsabakada rakibini 64-29’luk skorla mağlup eden İTÜ GVO gruptaki 2. maçını da kazanmayı başardı.

Karşılaşmaya iyi bir giriş yapan İTÜ GVO ilk çeyreği 16-5 üstünlükle geçmeyi başardı. İkinci çeyrekte oyunda denge sağlayan Akademi İstanbul farkı azaltsa da devreye 21-16 geride girdi. İkinci yarıda toplam 43 sayı üreten İTÜ GVO aradaki farkı giderek açtı ve mücadeleden 64-29 galip ayrıldı.

DETAYLI İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

U-10 KATEGORİSİ: ALLSTARS İSTANBUL – TİTAN AKADEMİ

UAL – Uni Altyapı Ligi U-10 kategorisinde 2017 – 2018 sezonu heyecanı Allstars İstanbul – Titan Akademi karşılaşmasıyla devam etti.

Uni Altyapı Ligi’nin en küçük yaş grubunu oluşturan sporcular gelecek adına umut verici performanslar ortaya koydu. İlerleyen yıllarda daha önemli işler yapacaklarının sinyallerini veren minik sporcular izleyenlerin alkışlarını topladı.

U-13 MAVİ GRUPTA UNİBASKET GALİP

UAL – Uni Altyapı Ligi U-13 Kategorisi Mavi Grup müsabakasında Tuzla Gelişim ile Unibasket karşı karşıya geldi.  14 Ocak Pazar günü TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan mücadelede rakibini 44-37’lik skorla geçmeyi başaran Unibasket gruptaki 2. maçından da galibiyetle ayrıldı.

Çekişmeli başlayan müsabakada ilk çeyreği 12-10’luk skorla önde geçen Unibasket devreye ise 21-18’lik üstünlükle gitti. Üçüncü çeyrekte skorda kontrolü tamamen eline alan Unibasket son bölüme 36-24’lük skorla önde girdi. Son çeyrekte Tuzla Gelişim aradaki farkı azaltsa da Unibasket mücadeleyi 44-37 galip tamamladı.

DETAYLI İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Haberler