Sosyal Medya:

Haberler

FIBA U19 Dünya Kupası’nda Yarı Final Zamanı

29 Haziran – 7 Temmuz tarihleri arasında Girit’te düzenlenmekte olan FIBA U19 Dünya Basketbol Dünya Kupası’nda çeyrek final heyecanı geride kaldı.

Çeyrek final maçları yine büyük bir heyecana sahne olurken, yarı finalistler belli oldu. Litvanya, Sırbistan’ı uzatmada geçerek yarı finalde ABD’nin rakibi oldu. Yarı finalin diğer eşleşmesinde Fransa turnuva tarihinde yarı finale ulaşan ilk Afrika takımı olan Mali ile karşılaşacak.

SON 16 TURU (03.07.2019)

25 | 13:15 | ABD (A1): 116 – Letonya (B4): 66
26 | 13:45 | Yeni Zelanda (A2): 62 – Mali (B3): 77
27 | 17:45 | Litvanya (A3): 91 –  Avustralya (B2): 74
28 | 20:00 | Senegal (A4): 79 – Kanada (B1): 90
29 | 16:00 | Arjantin (C1): 57 – Porto Riko (D4): 77
30 | 15:30 | Rusya (C2): 96 – Çin (D3): 83
31 | 20:30 | Yunanistan (C3): 46 – Fransa (D2): 77
32 | 18:15 | Filipinler (C4): 60 – Sırbistan (D1): 87

ÇEYREK FİNAL / 9-16 KLASMAN (05.07.2019)

33 | 12:00 | Letonya: 87 – Çin: 84 (9-16 Klasman)
34 | 14:15 | Yeni Zelanda: 79 – Arjantin: 84 (9-16 Klasman)
35 | 16:30 | Avustralya: 82 – Filipinler: 60 (9-16 Klasman)
36 | 18:45 | Senegal: 97 – Yunanistan: 102 (9-16 Klasman)
37 | 18:00 | ABD: 95 – Rusya: 80 (Çeyrek Final)
38 | 13:00 | Mali: 84 – Porto Riko. 74 (Çeyrek Final)
39 | 15:30 | Litvanya: 92 – Sırbistan: 85 (Çeyrek Final)
40 | 20:30 | Kanada: 80 – Fransa: 85 (Çeyrek Final)

YARI FİNAL / KLASMAN MAÇLARI (06.07.2019)

41 | 12:00 | Çin – Filipinler (13 – 16 Klasman)
42 | 14:15 | Yeni Zelanda – Senegal (13 – 16 Klasman)
43 | 16:30 | Letonya – Avustralya (9-12 Klasman)
44 | 20:30 | Arjantin – Yunanistan (9-12 Klasman)
45 | 13:00 | Rusya – Sırbistan (5-8 Klasman)
46 | 15:30 | Porto Riko – Kanada (5-8 Klasman)
47 | 20:30 | ABD – Litvanya (Yarı Final)
48 | 18:00 | Mali – Fransa (Yarı Final)

FİNAL / KLASMAN MAÇLARI

49 | 41. Maçın Mağlubu – 42. Maçın Mağlubu (15 – 16)
50 | 41. Maçın Galibi – 42. Maçın Galibi (13 – 14)
51 | 43. Maçın Mağlubu – 44. Maçın Mağlubu (11-12)
52 | 43. Maçın Galibi – 44. Maçın Galibi (9-10)
53 | 45. Maçın Mağlubu – 46. Maçın Mağlubu (7-8)
54 | 45. Maçın Galibi – 46. Maçın Galibi (5-6)
55 | 47. Maçın Mağlubu – 48. Maçın Mağlubu (Üçüncülük)
56 | 47. Maçın Galibi – 48. Maçın Galibi (Final)

GRUP AŞAMASI

Grup maçları tek devreli lig usulüne göre oynanır.

A GRUBU

# Takım O G M Attığı Yediği AVR P
1 ABD 3 3 0 300 213 87 6
2 Yeni  Zelanda 3 2 1 214 250 -36 5
3 Litvanya 3 1 2 235 231 4 4
4 Senegal 3 0 3 174 229 -55 3

29 Haziran Cumartesi

17.45 | Senegal: 52 – Litvanya: 76
20.00 | ABD: 111 – Yeni Zelanda: 71

30 Haziran Pazar

17.45 | Litvanya: 84 – ABD: 102
18.15 | Yeni Zelanda: 66 – Senegal: 64

2 Temmuz Salı

16.00 | Yeni Zelanda: 77 – Litvanya: 75
16.00 | Senegal: 58 – ABD: 87

B GRUBU

# Takım O G M Attığı Yediği AVR P
1 Kanada 3 2 0 229 223 6 5
2 Avustralya 3 2 1 239 212 27 5
3 Mali 3 2 1 243 231 12 5
4 Letonya 3 0 3 131 252 -45 3

29 Haziran Cumartesi

13.15 | Mali: 93 – Letonya: 79
15.30 | Avustralya: 76 – Kanada: 81

30 Haziran Pazar

13.45 | Kanada: 70 – Mali: 71
16.00 | Letonya: 52 – Avustralya: 81

2 Temmuz Salı

18.15 | Kanada: 78 – Letonya: 76
18.15 | Mali: 79 – Avustralya: 82

C GRUBU

# Takım O G M Attığı Yediği AVR P
1 Arjantin 3 3 0 236 224 12 6
2 Rusya 3 2 1 259 225 34 5
3 Yunanistan 3 1 2 228 225 3 4
4 Filipinler 3 0 3 205 254 -49 3

29 Haziran Cumartesi

18.15 | Arjantin: 86 – Rusya: 84
20.30 | Yunanistan – Filipinler

30 Haziran Pazar

20.00 | Filipinler: 72 – Arjantin: 77
20.30 | Rusya: 83 – Yunanistan: 75

2 Temmuz Salı

20.30 | Arjantin: 73 – Yunanistan: 68
20.30 | Filipinler: 64 – Rusya: 92

D GRUBU

# Takım O G M Attığı Yediği AVR. P
1 Sırbistan 3 3 0 266 207 59 6
2 Fransa 3 2 1 286 209 77 5
3 Çin 3 1 2 212 319 -107 4
4 Porto Riko 3 0 3 236 265 -29 3

29 Haziran Cumartesi

13.45 | Çin: 57 – Sırbistan: 106
16.00 | Porto Riko: 68 – Fransa: 91

30 Haziran Pazar

13.15 | Fransa: 119 – Çin: 56
15.30 | Sırbistan: 75 – Porto Riko: 74

2 Temmuz Salı

13.45 | Çin: 99 – Porto Riko: 94
13.45 | Fransa: 76 – Sırbistan: 85

Diğer Haberler > Haberler