Sosyal Medya:

Haberler

U16 Avrupa Şampiyonası’nda İlk Gün Tamamlandı

İtalya’nın Udine kentinde düzenlenen FIBA U16 Yıldız Erkekler Avrupa Basketbol Şampiyonası’nda grup müsabakalarında ilk gün tamamlandı.

Birbirinden önemli potansiyellerin sahne aldığı turnuvanın ilk gününde favori olarak öne çıkan ülkelerin hata yapmadığı görüldü.

A GRUBU

# Takım O G M Attığı Yediği AVR P
1 Hırvatistan 1 1 0 65 58 7 2
2 İtalya 1 1 0 66 63 3 2
3 Almanya 1 0 1 63 66 -3 1
4 Rusya 1 0 1 58 65 -7 1

9 Ağustos Cuma

22.00 | İtalya: 66 – Almanya: 63
22.00 | Rusya: 58 – Hırvatistan: 65

10 Ağustos Cumartesi

17.30 | Almanya – Rusya
22.00 | Hırvatistan – İtalya

11 Ağustos Pazar

17.30 | Almanya – Hırvatistan
22.00 | Rusya – İtalya

B GRUBU

# Takım O G M Attığı Yediği AVR P
1 İsrail 1 1 0 76 56 20 2
2 İspanya 1 1 0 61 57 4 2
3 Kuzey Makedonya 1 0 1 57 61 -4 1
4 Letonya 1 0 1 56 76 -20 1

9 Ağustos Cuma

15.15 | Kuzey Makedonya: 57 – İspanya: 61
17.30 | Letonya: 56 – İsrail: 76

10 Ağustos Cumartesi

15.15 | İsrail – Kuzey Makedonya
22.00 | İspanya – Letonya

11 Ağustos Pazar

17.30 | İsrail – İspanya
19.45 | Kuzey Makedonya – Letonya

C GRUBU

# Takım O G M Attığı Yediği AVR P
1 Litvanya 1 1 0 94 56 38 2
2 Türkiye 1 1 0 74 52 22 2
3 Slovenya 1 0 1 52 74 -22 1
4 Estonya 1 0 1 56 94 -38 1

9 Ağustos Cuma

15.15 | Slovenya: 52 – Türkiye: 74
17.30 | Litvanya: 94  – Estonya: 56

10 Ağustos Cumartesi

15.15 | Türkiye – Litvanya
19.45 | Estonya – Slovenya

11 Ağustos Pazar

19.45 | Estonya – Türkiye
22.00 | Slovenya – Litvanya

D GRUBU

# Takım O G M Attığı Yediği AVR P
1 Fransa 1 1 0 102 38 64 2
2 Sırbistan 1 1 0 77 55 22 2
3 Yunanistan 1 0 1 55 77 -22 1
4 Bosna Hersek 1 0 1 38 102 -64 1

9 Ağustos Cuma

19.45 | Sırbistan:77 – Yunanistan:55
19.45 | Bosna Hersek:38 – Fransa:102

10 Ağustos Cumartesi

17.30 | Yunanistan – Bosna Hersek
19.45 | Fransa – Sırbistan

11 Ağustos Pazar

15.15 | Yunanistan – Fransa
15.15 | Bosna Hersek – Sırbistan

MAÇ PROGRAMI VE STATÜ

Grup maçları tek devreli lig usulüne göre oynanır.

SON 16 TURU

25 | A (1) – B (4)
26 | A (2) – B (3)
27 | A (3) – B (2)
28 | A (4) – B (1)
29 | C (1) – D (4)
30 | C (2) – D (3)
31 | C (3) – D (2)
32 | C (4) – D (1)

ÇEYREK FİNAL / 9-16 KLASMAN

33 | 25. Maçın Mağlubu – 30. Maçın Mağlubu (9-16 Klasman)
34 | 26. Maçın Mağlubu – 29. Maçın Mağlubu (9-16 Klasman)
35 | 27. Maçın Mağlubu – 32. Maçın Mağlubu (9-16 Klasman)
36 |28. Maçın Mağlubu – 31. Maçın Mağlubu (9-16 Klasman)
37 | 25. Maçın Galibi – 30. Maçın Galibi (Çeyrek Final)
38 | 26. Maçın Galibi – 29. Maçın Galibi (Çeyrek Final)
39 | 27. Maçın Galibi – 32. Maçın Galibi (Çeyrek Final)
40 | 28. Maçın Galibi – 31. Maçın Galibi (Çeyrek Final)

YARI FİNAL / KLASMAN MAÇLARI

41 | 33.  Maçın Mağlubu – 35. Maçın Mağlubu (13 – 16 Klasman)
42 | 34. Maçın Mağlubu – 36. Maçın Mağlubu (13 – 16 Klasman)
43 | 33.  Maçın Galibi – 35. Maçın Galibi (9-12 Klasman)
44 | 34. Maçın Galibi – 36. Maçın Galibi (9-12 Klasman)
45 | 37. Maçın Mağlubu – 39. Maçın Mağlubu (5-8 Klasman)
46 | 38. Maçın Mağlubu – 40. Maçın Mağlubu (5-8 Klasman)
47 | 37. Maçın Galibi – 39. Maçın Galibi (Yarı Final)
48 | 38. Maçın Galibi – 40. Maçın Galibi (Yarı Final)

FİNAL / KLASMAN MAÇLARI

49 | 41. Maçın Mağlubu – 42. Maçın Mağlubu (15 – 16)
50 | 41. Maçın Galibi – 42. Maçın Galibi (13 – 14)
51 | 43. Maçın Mağlubu – 44. Maçın Mağlubu (11-12)
52 | 43. Maçın Galibi – 44. Maçın Galibi (9-10)
53 | 45. Maçın Mağlubu – 46. Maçın Mağlubu (7-8)
54 | 45. Maçın Galibi – 46. Maçın Galibi (5-6)
55 | 47. Maçın Mağlubu – 48. Maçın Mağlubu (Üçüncülük)
56 | 47. Maçın Galibi – 48. Maçın Galibi (Final)

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > Haberler