Sosyal Medya:

Haberler

Marmara Basketbol Ligi 25. Hafta Panoraması

Marmara Basketbol Ligi’nde 2018 – 2019 sezonu 25. hafta heyecanı geride kalırken izleyenler yine birbirinden önemli bireysel performanslara tanık oldu.

Sezonun 25. haftasında (4 – 10 Mayıs 2019) 10 farklı yaş grubunda toplam 38 karşılaşma oynanırken çekişmeli maçlarla yine izleyenler salonlardan keyifli ayrıldı.

U9 KATEGORİSİ

Turuncu Spor: 31 – Parlayan Yıldızlar: 12
Üsküdar Marmara: 9 – İstanbul Karşıyaka: 26
Asya Kartalları: 35 – Küçükyalı Gelişim: 22

Haftanın Takımı: Turuncu Spor
Haftanın Oyuncusu: Ali Turgut Keleş (Asya Kartalları)
Haftanın Antrenörü: Ufukcan Aydın (Turuncu Spor)

Haftanın En İyi Beşi

Ali Turgut Keleş (Asya Kartalları)
Erel Özhan (Turuncu Spor)
Mustafa Özdemir (İstanbul Karşıyaka)
Efe Oral (Turuncu Spor)
Halil Efe Şenel (İstanbul Karşıyaka)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Alp Cangül (Parlayan Yıldızlar)
Yavuz Rüzgar Sönmez (Üsküdar Marmara)
Hüseyin Demir (Küçükyalı Gelişim)
Oğuz Alp Altay (Asya Kartalları)
Servet Ali Toraman (Küçükyalı Gelişim)

U10 KATEGORİSİ

Küçükyalı Gelişim: 31 – Ataşehir Karşıyaka: 10
Kartal Marmara: 12 – Asya Kartalları: 21
İstanbulls: 30 – Adres İstanbul: 21

Haftanın Takımı: Küçükyalı Gelişim
Haftanın Oyuncusu: Can Gökay Toker (Küçükyalı Gelişim)
Haftanın Antrenörü: Murat Çanga (Küçükyalı Gelişim)

Haftanın En İyi Beşi

Can Gökay Toker (Küçükyalı Gelişim)
Erin Güneş Sönmez (Asya Kartalları)
Can Anıldı (İstanbulls)
Ali Emir Burak (Adres İstanbul)
Aleksandr Cardia (İstanbulls)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Kaan Kalkavan (İstanbulls)
Çağan Kalkan (Küçükyalı Gelişim)
Kuzey Çiçek (Asya Kartalları)
Başar Türkmen (Kartal Marmara)
Ömer Sartekin (Adres İstanbul)

U11 KATEGORİSİ

İstanbulls: 47 – Üsküdar Marmara: 19

Haftanın Takımı: İstanbulls
Haftanın Oyuncusu: Ali Batu Taşar (İstanbulls)
Haftanın Antrenörü: Cemil Yıldırım (İstanbulls)

Haftanın En İyi Beşi

Ali Batu Taşar (İstanbulls)
Cem Bilgi (İstanbulls)
Arda Ardıç (Üsküdar Marmara)
Ali Kalkan (Üsküdar Marmara)
Rıza Utku Düşündere (İstanbulls)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Ege Özkan (İstanbulls)
Arda Ege (Üsküdar Marmara)
Deniz Teke (Üsküdar Marmara)
Mert Sönmez (İstanbulls)
Deniz Bilgi (İstanbulls)

U12 KATEGORİSİ

İstanbulls: 45 – Kartal Karşıyaka: 27
Asya Kartalları: 20 – Geleceğin Yıldızları: 38
Üsküdar Marmara: 42 – İstanbul Anadolu GSK: 30
Küçükyalı Gelişim: 37 – Kartal Marmara: 13
Kadıköy Halk Eğitim: 34 – Suadiye Spor: 23

Haftanın Takımı: Üsküdar Marmara
Haftanın Oyuncusu: Bekir Ata Soydemir (Üsküdar Marmara)
Haftanın Antrenörü: Burak Balyemez (Üsküdar Marmara)

Haftanın En İyi Beşi

Bekir Ata Soydemir (Üsküdar Marmara)
Onat Sarıyer (Geleceğin Yıldızları)
Serhat Hislioğlu (Kadıköy Halk Eğitim)
Tolga Atman (Küçükyalı Gelişim)
Umut Ege Kaya (İstanbul Anadolu GSK)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Arda Velioğlu (Kartal Karşıyaka)
Deniz Başak (İstanbulls)
Ahmet Mert Arda (Küçükyalı Gelişim)
Tuna Çalışkan (Suadiye Spor)
Selim Yaşaroğulları (Geleceğin Yıldızları)

U13 GRUBU

Kartal Karşıyaka: 40 – Suadiye Spor: 38
Suadiye Spor: 45 – İstanbul Marmara: 37
Pendikgücü: 60 – Asfa GSK: 31

Haftanın Takımı: Pendikgücü
Haftanın Oyuncusu: Bilal Şadi (Pendikgücü)
Haftanın Antrenörü: Adem Hayrioğlu (Pendikgücü)

Haftanın En İyi Beşi

Bilal Şadi (Pendikgücü)
Eray Aydoğan (Pendikgücü)
Ege Taylan (Kartal Karşıyaka)
Uygar Sevenler (İstanbul Marmara)
Ege Günay (Suadiye Spor)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Ege Ergen (Suadiye Spor)
Arda Nuri Kaya (Kartal Karşıyaka)
Can Sivrioğlu (İstanbul Marmara)
Mert H. Ömer (Asfa GSK)
Yiğit Bakkal (Pendikgücü)

U14 GRUBU

Potanın Kartalları: 63 – Adres İstanbul: 47
Kartal Karşıyaka: 40 – Kartal Marmara: 44

Haftanın Takımı: Potanın Kartalları
Haftanın Oyuncusu: İbrahim Bilican (Kartal Marmara)
Haftanın Antrenörü: Nazlı Aşan (Potanın Kartalları)

Haftanın En İyi Beşi

Arda Erdooğan (Potanın Kartalları)
Ömer Karakaş (Kartal Karşıyaka)
Osman Aşur (Adres İstanbul)
İbrahim Bilican (Kartal Marmara)
Yiğit Çelikkıran (Potanın Kartalları)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Berat Ağca (Adres İstanbul)
Ege Dikici (Potanın Kartalları)
Ataberk Alhan (Kartal Karşıyaka)
Mert Emir Arslan (Kartal Marmara)
Efe Mekdache (Potanın Kartalları)

U13 SÜPER LİG

Suadiye Basketbol (A): 65 – Beylerbeyi (A): 22
Asya Kartalları: 50 – Geleceğin Yıldızları: 43
Kartal Marmara: 29 – Suadiye Basketbol (B): 34

Haftanın Takımı: Suadiye Basketbol (A)
Haftanın Oyuncusu: Ata Tuna Özlem (Asya Kartalları)
Haftanın Antrenörü: Serkan Çift (Suadiye Basketbol – A)

Haftanın En İyi Beşi

Ata Tuna Özlem (Asya Kartalları)
Mehmetcan Tiryaki (Suadiye Basketbol – A)
Zeki Deniz Köse (Suadiye Basketbol – A)
Berkay Keskin (Suadiye Basketbol – B)
Yiğit Eskiköy (Asya Kartalları)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Sarp Tükel (Geleceğin Yıldızları)
Doğukan Acar (Beylerbeyi – A)
Poyraz Kırcalı (Kartal Marmara)
Emir Çağan Yazıcı (Suadiye Basketbol – B)
Onat Sarıyer (Geleceğin Yıldızları)

U14 SÜPER LİG

Geleceğin Yıldızları (A): 44 – Küçükyalı Gelişim: 54
Suadiye Basketbol: 93 – Üsküdar Marmara: 23
Beylerbeyi: 55 – Asya Kartalları: 27

Haftanın Takımı: Suadiye Basketbol
Haftanın Oyuncusu: Tuna Sorucu (Küçükyalı Gelişim)
Haftanın Antrenörü: Volkan Çift (Suadiye Basketbol)

Haftanın En İyi Beşi

Tuna Sorucu (Küçükyalı Gelişim)
Arda Ertem (Suadiye Basketbol)
Efe Demirbağ (Suadiye Basketbol)
Tuğra Altıntaş (Beylerbeyi)
Kıvanç Gürer (Suadiye Basketbol)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Recep Eray Bayır (Asya Kartalları)
Ömer Akı (Küçükyalı Gelişim)
Vahit Kemal Tavlı (Geleceğin Yıldızları – A)
İlke Şahin (Üsküdar Marmara)
Ege Yılmaz (Beylerbeyi)

U16 KATEGORİSİ

Kartal Karşıyaka (A): 26 – Asya Kartalları: 41
Kartal Karşıyaka (B): 32 – Elit Akademi: 39
Beylerbeyi (B): 63 – Turuncu Spor: 21
Acarlar: 52 – Ataşehir Karşıyaka: 45
Pendikgücü: 46 – Üsküdar Marmara: 47
Kartal Marmara: 16 – Beylerbeyi (A): 39
Kartal Anadolu: 33 – İstanbul Marmara Bordo: 35

Haftanın Takımı: Beylerbeyi (B)
Haftanın Oyuncusu: Tuna Güner (Acarlar)
Haftanın Antrenörü: Vural Vural (Asya Kartalları)

Haftanın En İyi Beşi

Tuna Güner (Acarlar)
Boran Yiğit İbiş (Kartal Anadolu)
Arda Toprak (Elit Akademi)
Kaan Koca (Pendikgücü)
Ozan Ataysağın (Beylerbeyi – B)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Ahmet Acar (Beylerbeyi – A)
İlyas Özkan (Asya Kartalları)
Mehmet Ömer Soyyiğit (Üsküdar Marmara)
Yiğit Alp Tırmık (İstanbul Marmara)
İrfan Doğa Yaltırık (Ataşehir Karşıyaka)

U18 KATEGORİSİ

İstanbul Karşıyaka: 31 – Ataşehir Karşıyaka: 34
Pendikgücü: 41 – Acarlar: 31
Ataşehir Karşıyaka: 46 – Asya Kartalları: 44
Kartal Karşıyaka: 75 – Kartal Marmara: 23
Suadiye Basketbol: 95 – Üsküdar Marmara: 33

Haftanın Takımı: Ataşehir Karşıyaka
Haftanın Oyuncusu: Dorukan Yalgu (Suadiye Basketbol)
Haftanın Antrenörü: Evran İyihuylu (Ataşehir Karşıyaka)

Haftanın En İyi Beşi

Dorukan Yalgu (Suadiye Basketbol)
Enes Çakır (Ataşehir Karşıyaka)
Ali Çelik (Pendikgücü)
Görkem Zorbey Ersayan (Kartal Karşıyaka)
Fidel Karlıdağ (Suadiye Basketbol)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Fatih Baş (Kartal Karşıyaka)
Anes Hanefi (Ataşehir Karşıyaka)
Can Nayman (Acarlar)
Furkan Ceylan (Suadiye Basketbol)
Ali Can Yılmaz (Kartal Marmara)

KIZLAR LİGİ

İstanbul Anadolu GSK: 21 – Küçükyalı Gelişim: 38

Haftanın Takımı: Küçükyalı Gelişim
Haftanın Oyuncusu: Kader Bilgiç (Küçükyalı Gelişim)
Haftanın Antrenörü: Murat Çanga (Küçükyalı Gelişim)

Haftanın En İyi Beşi

Kader Bilgiç (Küçükyalı Gelişim)
Kübra Ece Altun (Küçükyalı Gelişim)
Eylül Kürekçi (İstanbul Anadolu GSK)
Tuana Naz Uçar (İstanbul Anadolu GSK)
Sena Lara Üçer (Küçükyalı Gelişim)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Beren Pedük (İstanbul Anadolu GSK)
Berivan Göksu (Küçükyalı Gelişim)
Derin Özkan (Küçükyalı Gelişim)
Miray Köseoğlu (Küçükyalı Gelişim)
Ezgi Kibar (İstanbul Anadolu GSK)

BÜYÜK ERKEKLER

Küçükyalı Gelişim: 45 – MÜHF-MED: 41
Acarlar: 66 – İstanbul Anadolu GSK: 64

Haftanın Takımı: Acarlar
Haftanın Oyuncusu: Can Nayman (Acarlar)
Haftanın Antrenörü: Gürkan Zeroğlu (Acarlar)

Haftanın En İyi Beşi

Can Nayman (Acarlar)
Cem Bayram (Acarlar)
Efe Karaduman (Küçükyalı Gelişim)
Metin Tümkaya (MÜHF – MED)
Fatih Soylu (İstanbul Anadolu GSK)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Eren Sarıkaya (İstanbul Anadolu GSK)
Alp Ayhan (Küçükyalı Gelişim)
Kerem Yavuz (Acarlar)
Yunus Erkin (İstanbul Anadolu GSK)
Barış Çanga (Küçükyalı Gelişim)

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Haberler