Sosyal Medya:

Haberler

7. Marmara Basketbol Ligi’nde 3. Haftanın Panoraması

Marmara Basketbol Ligi’nde 2019 – 2020 sezonu 3. hafta heyecanı geride kalırken izleyenler yine birbirinden önemli bireysel performanslara tanık oldu.

Sezonun 3. haftasında (2 – 8 Kasım 2019) 8 farklı yaş grubunda toplam 13 karşılaşma oynanırken çekişmeli maçlarla yine izleyenler salonlardan keyifli ayrıldı.

U9 KATEGORİSİ

İstanbul Karşıyaka: 11 – Allstars İstanbul: 13

Haftanın Takımı: Allstars İstanbul
Haftanın Oyuncusu: Tarık Karaca (Allstars İstanbul)
Haftanın Antrenörü: Murat Yaman (Allstars İstanbul)

Haftanın En İyi Beşi

Tarık Karaca (Allstars İstanbul)
M. Fırat Karaç (Allstars İstanbul)
Rüzgar Taşkın (İstanbul Karşıyaka)
Berke Deniz Durmuş (İstanbul Karşıyaka)
M. Asil Olguner (Allstars İstanbul)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

M. Kaan Akyazıcı (İstanbul Karşıyaka)
Metehan Tibet (Allstars İstanbul)
Asil Aktürk (Allstars İstanbul)
Kartal Dizman (Allstars İstanbul)
Efe Keskin (İstanbul Karşıyaka)

U10 KATEGORİSİ

CSKA Kadıköy: 13 – Turuncu: 52
Üsküdar Marmara: 39 – Asfa Koleji: 11

Haftanın Takımı: Turuncu Spor
Haftanın Oyuncusu: Erel Özhan (Turuncu Spor)
Haftanın Antrenörü: Ufukcan Aydın (Turuncu Spor)

Haftanın En İyi Beşi

Erel Özhan (Turuncu Spor)
Efe Oral (Turuncu Spor)
Kerem Aydın (Üsküdar Marmara)
Ali Burak Gürsoy (Üsküdar Marmara)
Efekan Çekmez (CSKA Kadıköy)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Ege Pınarcı (Asfa Koleji)
Yavuz Rüzgar Sönmez (Üsküdar Marmara)
Umut Kazancı (CSKA Kadıköy)
Volkan Ozan (Turuncu Spor)
Alya Gökdeniz (Turuncu Spor)

U11 KATEGORİSİ

İstanbul Göztepe Akademi: 40 – İstanbul Anadolu GSK: 24
Üsküdar Marmara: 24 – Sultanbeyli Belediye: 12

Haftanın Takımı: İstanbul Göztepe Akademi
Haftanın Oyuncusu: Yusuf Efe Kaya (İstanbul Göztepe Akademi)
Haftanın Antrenörü: Alper Günakan (İstanbul Göztepe Akademi)

Haftanın En İyi Beşi

Yusuf Efe Kaya (İstanbul Göztepe Akademi)
Okyanus Eymur (İstanbul Anadolu GSK)
Kaan Çevik (Üsküdar Marmara)
Batu Yıldırım (Üsküdar Marmara)
Mert Bolat (İstanbul Göztepe Akademi)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Mehmet Kerem Poyraz (Sultanbeyli Belediye)
Emir Kanuş (İstanbul Göztepe Akademi)
Halil Arda Pehlivan (İstanbul Göztepe Akademi)
Görkem Teke (Üsküdar Marmara)
Ömer Yiğit Öztürk (İstanbul Anadolu GSK)

U12 KATEGORİSİ

Kadıköy Marmara: 17 – İstanbul PNK Yıldız: 29

Haftanın Takımı: İstanbul PNK Yıldız
Haftanın Oyuncusu: Beytullah Can Karalı (İstanbul PNK Yıldız)
Haftanın Antrenörü: Anıl Deniz (İstanbul PNK Yıldız)

Haftanın En İyi Beşi

Beytullah Can Karalı (İstanbul PNK Yıldız)
Kerem Yıldız (İstanbul PNK Yıldız)
Emre Tistil (Kadıköy Marmara)
Efe Gürler (Kadıköy Marmara)
Muhammet Akın Battal (İstanbul PNK Yıldız)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Deniz Özenç (İstanbul PNK Yıldız)
Sarp Kılıççı (Kadıköy Marmara)
Emre Sarıcı (İstanbul PNK Yıldız)
Berat Ali Söylemiş (İstanbul PNK Yıldız)
Ahmet Alp Ertürk (Kadıköy Marmara)

U13 KATEGORİSİ

Üsküdar Marmara: 27 – İstanbul Marmara: 33

Haftanın Takımı: İstanbul Marmara
Haftanın Oyuncusu: Rüzgar Boran Samsun (İstanbul Marmara)
Haftanın Antrenörü:  Murat Tozlu (İstanbul Marmara)

Haftanın En İyi Beşi

Rüzgar Boran Samsun (İstanbul Marmara)
Emre Sarıyıldız (Üsküdar Marmara)
Egemen Karala (İstanbul Marmara)
Tan Adıgüzel (Üsküdar Marmara)
Taylan Arslan (İstanbul Marmara)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Selim Egemen Çelebi (Üsküdar Marmara)
Çağan Soner (İstanbul Marmara)
Hamza Kurtuluş (Üsküdar Marmara)
Eren Çelebi (İstanbul Marmara)
Harun Safa (İstanbul Marmara)

U14 KATEGORİSİ

Suadiye Spor: 32 – Parlayan Yıldızlar: 40
Kadıköy Marmara: 13 – İstanbul Marmara: 44
Kartal Marmara: 67 – Küçükyalı Gelişim: 30

Haftanın Takımı: Kartal Marmara
Haftanın Oyuncusu: Poyraz Kırcalı (Kartal Marmara)
Haftanın Antrenörü: Taygun Erdöl (Kartal Marmara)

Haftanın En İyi Beşi

Poyraz Kırcalı (Kartal Marmara)
Uğur Halis Uzun (Kartal Marmara)
Arda Değirmenci (Parlayan Yıldızlar)
Karan Yılmaz (İstanbul Marmara)
Ahmet Mert Arda (Küçükyalı Gelişim)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Mert Emir Arslan (Kartal Marmara)
Berk Yüksel (Parlayan Yıldızlar)
Mustafa Tosunoğlu (Suadiye Spor)
M. Efe Burkaç (Kadıköy Marmara)
Batu Erdem (Suadiye Spor)

U15 KATEGORİSİ

Daçka Şerifali GSK: 43 – İstanbul Marmara: 38

Haftanın Takımı: Daçka Şerifali GSK
Haftanın Oyuncusu: Anıl Batu Sökmen (Daçka Şerifali GSK)
Haftanın Antrenörü: Derya Dizdar (Daçka Şerifali GSK)

Haftanın En İyi Beşi

Anıl Batu Sökmen (Daçka Şerifali GSK)
Kubilay Kaan Özgönül (İstanbul Marmara)
Umut Salih Hava (Daçka Şerifali GSK)
Mert Marangoz (İstanbul Marmara)
Kerem Karabekmez (Daçka Şerifali GSK)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Efe Kan (İstanbul Marmara)
Murat Erben (Daçka Şerifali GSK)
Zafer Sezer (Daçka Şerifali GSK)
Serhat Çengel (Daçka Şerifali GSK)
Emre Sorkun (İstanbul Marmara)

U16 KATEGORİSİ

Kartal Marmara: 26 – Geleceğin Yıldızları: 34
Üsküdar Marmara: 50
– CSKA Kadıköy: 47

Haftanın Takımı: Geleceğin Yıldızları
Haftanın Oyuncusu: Muhammed Dinçer Bayraktar (Üsküdar Marmara)
Haftanın Antrenörü: Tolgahan Sönmez (Geleceğin Yıldızları)

Haftanın En İyi Beşi

Muhammed Dinçer Bayraktar (Üsküdar Marmara)
Kaan Binici (Üsküdar Marmara)
Eren Özbaş (Geleceğin Yıldızları)
Yiğit Kazancı (CSKA Kadıköy)
Bora Yüzbaş (Geleceğin Yıldızları)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Batuhan Baybars (CSKA Kadıköy)
A. Barış Nağhaç (Üsküdar Marmara)
Ege Bora Gül (Kartal Marmara)
Yiğit Çiftçioğlu (Geleceğin Yıldızları)
Buğra Gülman (Üsküdar Marmara)

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > Haberler