Sosyal Medya:

Haberler

Menderes Gümüşdal: Tüm Kurallara İlk Siz Uymalısınız

Türk basketbolunun önemli isimlerinden Menderes Gümüşdal kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada antrenörlere seslendi.

Kişisel Facebook hesabından bir paylaşım yapan Menderes Gümüşdal antrenörlere bu süreçte daha dikkatli olmaları tavsiyesinde bulundu.

Gümüşdal’ın Facebook’tan yaptığı paylaşım şu şekilde;

Değrli basketbol kulübü yada spor okulu sahibi dostlarım. Uzun zamandır çektiğiniz sıkıntıları çok iyi biliyorum, spor salonlarımızın açılması ile içinizi bir sevinç bir mutluluk kapladığına da inanıyorum. Lakin şunu unutmayın salonlar kapalı iken yalnız kendimize maddi zarar verebilirdik ;şimdi salonlarımız da antrenmanlar başladığın da ise ; hijyen kurallarına, covit 19 dezenfekte kurallarına uymazsak, bu sefer en değer verdiğimiz çocuklarımıza zarar verebileceğimizi unutmamamız lazım. Bizim sporcu ve olgun gördüğümüz oyuncuların daha çocuk olduğunu ve ne kadar anlatırsak anlatalım tekrar etmezsek mutlaka dikkatlerinin dağılacağını ve ve çabucak unutabileceklerini aslaaklınızdan çıkarmayın. Bu nedenle öğretici kimliğinizi hep önde tutmalısınız. Tüm kurallara ilk siz uymalısınız ki başkalarına örnek olabilesiniz. Kendi yapmadığımız bir şeyi başkasından isteme hakkımız yoktur, hiçbir şartta da olamaz
Unutmayın BAZI YAPILMAYAN VEYA KÜÇÜMSENEN HAREKETLERİN TELAFİSİ ÇOK ZOR ÇOĞU ZAMAN İMKANSIZDIR.
Hepinize sağlıklı ve mutlu bir sezon dilerim.

blank

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla 2 bini aşkın üyemizin bulunduğu haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Son Haberler

Diğer Haberler > Haberler