Sosyal Medya:

Fer Yapı Asya Lig

FerYapı Asya Lig’de Günün Sonuçları (13.04.2017)

FerYapı Asya Lig’de 2016-2017 sezonu heyecanı U16 Yıldızlar ve U18 Gençler kategorilerinde oynanan iki keyifli mücadele ile devam etti.

13 Nisan Perşembe günü Pamukspor Tesisleri’nde oynanan maçların ilkinde UBA ile İdealtepe, U16 Yıldızlar Beyaz Grup’ta karşı karşıya geldi.

Dengeli geçen ilk çeyreğin ardından ikinci bölümde daha etkili olan UBA devreyi 17-10 önde kapattı. Üçüncü çeyrekte farkın açılmasına engel olamayan İdealtepe son bölümde iyi skor üretmesine karşın rakibini yakalayamadı ve maçı 32-26’lık skorla UBA kazandı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

U18 GENÇLERDE ÜSKÜDAR BASKETBOL GALİP

Pamukspor Tesisleri’nin ev sahipliği yaptığı ikinci müsabakada ise Üsküdar Basketbol ile Anadolu Ayyıldız, U18 Gençler kategorisinde kozlarını paylaştı.

Maçın çekişmeli ilk çeyreği 11-9 Üsküdar Basketbol üstünlüğü ile geçildi. İkinci çeyrekte farkı açan Üsküdar Basketbol devreyi de 22-13 önde kapatmayı başardı. Üçüncü çeyrekte etkileyici bir geri dönüş yapan Anadolu Ayyıldız son bölüme 29-24 önde girdi. Son bölümde kontrolü tekrar ele alan Üsküdar Basketbol maçı 47-41 kazandı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Fer Yapı Asya Lig