Sosyal Medya:

Manşet

Dev Ekip Dev Turnuva! Hazırlıklar Devam Ediyor

Bu yıl ilkini düzenleyeceğimiz Altyapı Basket Antalya Cup’ta son hazırlıklar yapılıyor. 22 Kulübün katılması beklenen organizasyon öncesi organizasyon komitesi Antalya’da bir araya geldi.

4 Salonda düzenlenecek turnuva öncesinde hazırlıklarla ilgili son detaylar yaklaşık 6 saat süren toplantı ile masaya yatırıldı.

Ali Emre Dedeoğlu, Çiğdem Dedeoğlu, Güven Öner ve Ozan Pural’dan oluşan komite turnuvada kullanılacak salonlar, turnuva ekibi ve oteller hakkında değerlendirmeler yaptı.

DEV EKİP!

Yaklaşık 40 kişilik bir turnuva ekibi ile yola çıkan ALTYAPI BASKET ANTALYA CUP’TA turnuvaya katılan gençlerin en iyi şekilde ağırlanması basketbola doyması ve sömestr tatilini en güzel şekilde geçirmesi planlanıyor.

HER KULÜBE MİHMANDAR!

Turnuvaya katılan tüm kulüplerle organizasyon ekibi tarafından görevlendirilen mihmandarlar (takım sorumluları) ilgilenecek. 30’a Yakın mihmandar ekibi otel – salon transferleri ile ilgilenmenin yanı sıra organizasyonla ile ilgili tüm iletişimi kulüpler ile sağlayacak.

4 SALONDA ŞÖLEN!

Gün boyunca oynanacak maçlar ile 4 salonda gençler basketbola doyacak! Deneyimli hakem ekibi – salon ekibi ile birlikte her maçta seremoni yapılarak adeta Türkiye Basketbol Ligi maçı havası yaşanacak.

4 Salonda bulunan salon görevlilerimiz takımları karşılayacak ve salon içi operasyonları yönetecek.

MEDYA EKİBİ VE CANLI YAYIN!

1 Salonda Canlı 3 salonda bant web yayını ile altyapibasket.com turnuvaya yeni bir hava katacak. Her takımın en az 1 maçı canlı yayınlanacak. Medya ekibi maçların haberlerini, sonuçlarını, puan durumlarını ve maçların canlı ve bant yayınlarını sizlere ulaştırmak için sabahtan akşama kadar çalışacak.

guven-onerGÜVEN ÖNER: BİR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ORTAMI OLACAK

Turnuva genel direktörü Güven Öner adeta bir Türkiye Şampiyonası ortamı yaratmak istediklerini kaydederek şunları söyledi; Türkiye’nin şuan tek altyapı basketbol sitesi olan ve aramıza tekrar geri döndüğünden beri bıraktığı yerden başarısını daha da katlayan ve hatta bence daha da güçlü bir şekilde geri dönen altyapibasket.com ismi ile kaliteli ve güzel bir organizasyona imza atmak için 3 aydır çalışıyoruz. Antalya gibi dünya turizminin en önemli şehirlerinden birinde büyük bir organizasyon gerçekleştireceğiz. Altyapı Basket isminin yarattığı pozitif ortam ile daha rahat ve daha hızlı bir şekilde ilerliyoruz. Şuan 22 ama ilerleyen günlerde çok daha yukarıda bir kulüp sayısı ile turnuvayı gerçekleştireceğimizi düşünüyorum. Buraya gelen kulüpler güzel bir organizasyonun parçası olacaklar ve çok da memnun kalacaklar düşüncesindeyim.

aliemrededetakımlıALİ EMRE DEDEOĞLU: BU TURNUVA BİR BAŞLANGIÇ

Altyapıbasket.com imtiyaz sahibi ve genel yayın yönetmeni Ali Emre Dedeoğlu da Antalya ile başlayacak ve gelecekte çok daha büyüyecek kaliteli organizasyonların habercisi bir organizasyona imza atacaklarını belirterek; “altyapibasket.com’un geri dönüşü ile birlikte artık sadece bir internet sitesi olmayacağımızı ismimizin verdiği sorumluluk ile altyapı basketboluna organizasyonel olarak da katkı sağlamamız gerektiğini hep belirtiyorduk. Nitekim neredeyse 20 yıllık tanışıklığımız olan Güven Öner ismimizin sağlayacağı katkı ile ne denli kaliteli bir organizasyon ortaya çıkabileceğini bana gösterdi ve yola çıktık. Son toplantımız ile gördük ki güzel ve kaliteli bir iş ortaya çıkacak ve sitemizde hep belirttiğimiz gibi altyapı basketbol ailesini, gençleri, çocukları ve çok değerli ailelerini mutlu edebilecek bir ortam yaratacağımıza inanıyorum. Bu turnuva bir başlangıç yeni projeler ve güçlü projeler ile karşınıza çıkmaya devam edeceğiz” dedi.

ALTYAPI BASKET ANTALYA CUP

TARİH:

1.DÖNEM – 25-29 OCAK 2016

2.DÖNEM: 1-5 ŞUBAT 2016

ALTYAPIBASKET.COM

 • TURNUVAYA KATILAN HER TAKIMIN KENDİNE AİT SAYFASI.
 • TURNUVADA BULUNAN TÜM BASKETBOLCULARIN PROFİL SAYFASI.
 • TURNUVANIN CANLI VEYA BANT YAYINLARI.

AMAÇ:

 • Türkiye’nin ilk Altyapı Basketbol Sitesi www.altyapibasket.com ismi altında ülkenin bir çok basketbol kulübü ve oyuncularını Sömestr döneminde eğlenceli ve kaliteli bir organizasyon altında buluşturmak.
 • En kaliteli ortamlarda çekişmeli maçlar ile yarışmacı ortamda kendilerini test etmelerine imkan vermek.
 • Çekişmeli maçları Türkiye’nin İlk Altyapı Basketbol Sitesiwww.altyapibasket.com sitesinde video – fotoğraf olarak yayınlamak. Her takımın ve çocuğun kendine ait sayfalarını oluşturarak tanıtmak ve ölümsüzleştirmek.
 • Türkiye’nin sıcak ili Antalya’da basketbol dışı organizasyonlar ile çocukların harika bir tatil dönemi geçirmesini sağlamak.

HEDEF KİTLE:

 • 8-16 YAŞ ARASI ÇOCUKLARA EĞİTİM VEREN TÜM KULÜPLER

NEDEN ANTALYA?

 • Kaliteli Konaklama
 • Salon sayısı
 • İklim şartları

KALİTELİ KONAKLAMA –  5 YILDIZ OTELLER

 • KERVANSARAY – LARA (SADECE 1.DÖNEM – 25-29 OCAK 2016)
 • TALEBE GÖRE OTEL GENİŞ OTEL OPSİYONLARI

4 SPOR SALONU

 • SPOR LİSESİ
 • AKSU
 • GÜZEL OBA
 • ERMENEK

ÖZEL TRANSFER HİZMETLERİ

 • Turnuvaya katılan kulüplerimiz dilerse Havaalanından konaklayacakları otellere turnuvamıza özel ücretli transfer hizmetinden yararlanabilir (Lütfen Organizasyon Ekibi İle İletişimde Sorunuz)
 • Otel – Salon ve Salon – Otel transferleri tamamen Organizasyonumuza aittir.

TURNUVA FORMATI

 • SABAH SAAT 09:00 İTİBARİ İLE BAŞLAYACAK MAÇLARLA HER SALON BAŞINA MİNİMUM GÜNDE 7 TOPLAM OLARAK 28 MAÇ PLANLANMAKTADIR.
 • TURNUVANIN 1 DÖNEMİ SONA ERDİĞİNDE TOPLAM MİNİMUM 112 MAÇ OYNANMIŞ OLACAK.
 • TOPLAM 4 GÜN BOYUNCA ÇOCUKLAR HEYECAN DOLU MAÇLARA İMZA ATACAKLAR.

Turnuvaya katılım şartlarını öğrenmek için iletişim

OZAN PURAL: 0530 340 34 87

GÜVEN ÖNER: 0530 178 7212

MEDYA YÖNETİM – www.altyapibasket.com

 

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > Manşet