Sosyal Medya:

Manşet

Çanakkale U14 Erkeklerde Şampiyon Hastanebayır

Çanakkale U14 Küçük Erkekler Ligi’nde 2016-2017 sezonunu Hastanebayır Spor Kulübü yenilgisiz bir şekilde şampiyon olarak tamamladı.

Oynadığı tüm karşılaşmalarda rakibine önemli bir üstünlük kuran Hastanebayır altı karşılaşmanın tamamını kazanarak şampiyonluğa ulaştı. Dev Adam Potanın Renkleri ise 4 galibiyet 2 yenilgi ile ikinci sırada yer aldı. Türk Telekom üçüncü olurken, galibiyet sevinci yaşayamayan Çanakkele Belediyespor son sırada kaldı.

ÇANAKKALE U14 KÜÇÜK ERKEKLER LİGİ PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

8 YIL SONRA GELEN ZAFER

Hastanebayır S.K. Antrenörü Tamer Yağcı;

Geçen sezon Miniklerde elde ettikleri şampiyonluğun ardından bütün bir yaz antrenman aksatmadan çalışmanın karşılığını U14 Küçük Erkekler Şampiyonu olarak aldılar.

Minikler Şenliği ile özgüven kazanmış 2004 doğumlular ile 2003 doğumluların tecrübesi bir araya gelince çıkan sonuç 8 yıl sonra kazanılan U14 Küçükler Şampiyonluğu oldu.

Ayrıca bu şampiyonlukta en büyük pay çok çalışan sporcularımızın yanında hiç bir müsabakada yalnız bırakmayan desteklerini esirgemeyip gösterdikleri özveri sayesinde şampiyonluğu kazandığımız değerli velilerimizi de yürekten kutluyorum.

Başarı;sporcu,antrenör,kulüp,veli iş birliği olduğu zaman amacına ulaşmış ve keyifli olduğunu;çalışmaktan yılmayan sporcu çocuklar sonuna kadar hak ettikleri bir şampiyonluk aldılar.Hepsini tek tek tebrik ediyorum.Velilerimize ayrıca teşekkür ediyor ve başarılarımızın devamı gelecektir diyerek sözlerine son verdi.

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > Manşet