Sosyal Medya:

Haberler

Şirinyer Doruk Spor Kulübü, Altyapı Basket Üyesi

İzmir basketbol altyapısının yükselen kulüplerinden biri olan Şirinyer Spor Kulübü yeni sezonda Altyapı Basket üyeleri arasına dahil oldu.

Geçtiğimiz sezon İzmir U12 Küçük Erkekler Ligi’nde final oynama başarısı gösteren Şirinyer Doruk, U11 ve U10 Minik Erkekler kategorilerinde de ikincilik elde etmeyi başardı. U16 ve U14 kategorilerinde de istikrarlı mücadelesini sezon geneline yayan Şirinyer Doruk sporcuları final gruplarında boy gösterdi.

ŞİRİNYER DORUK SPOR KULÜBÜ, BASKETBOL REHBERİ’NDE

Şirinyer Doruk Spor Kulübü yeni sezon öncesinde Türkiye’nin ilk ve en büyük altyapı basketbol sitesi olan altyapibasket.com ile iş birliği yapacak. Altyapı Basket Üyelik avantajlarından yararlanacak olan kulüp ile ilgili haberleri ve önemli gelişmeleri sezon boyunca altyapibasket.com aracılığıyla takip edebileceksiniz.

Şirinyer Doruk Spor Kulübü aynı zamanda Türkiye’nin en büyük basketbol okulu rehberi olma yolunda ilerleyen Basketbol Rehberi’nde de yer alacak.

BASKETBOL REHBERİ’NDEKİ YERİNİZİ ALIN

Altyapı basketbolunun bir numaralı haber sitesindeki bu rehberde siz de yer almak istiyorsanız bizlere ulaşarak detayları öğrenebilirsiniz.

İletişim bilgileri;

info@altyapibasket.com

WhatsApp Hattı: 0 553 822 65 97

Altyapı Basket Üyelik hakkında detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan formu doldurabilirsiniz… 

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > Haberler