İzmir

İzmir’de 8. Hafta Maç Programı Açıklandı

Türkiye Basketbol Federasyonu İzmir İl Temsilciliği, altyapı basketbol liglerinde 4 – 10 Aralık 2021 tarihlerini kapsayacak olan 8. hafta müsabaka listesinde yer alan maçlar şöyle:

TARİH GÜN SAAT A TAKIMI B TAKIMI SALON KTG
4.12.2021 CUMARTESİ 10:00 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U14 KIZ ÜST-23
4.12.2021 CUMARTESİ 12:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A ÇELSAN SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U11 ERK ÜST KL 02
4.12.2021 CUMARTESİ 14:00 KASK ATLETİK SPOR KULÜBÜ BATIYAKA SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U14 ERK ALT E GR 22
4.12.2021 CUMARTESİ 16:00 BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ İNOVİTAL MENEMEN FİGES SK CUMHURİYET S.S. U16KIZ ALT-23
4.12.2021 CUMARTESİ 10:00 BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A SERDAR YERELİ S.S. U14 KIZ ÜST-24
4.12.2021 CUMARTESİ 12:00 BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U10 KIZ 02
4.12.2021 CUMARTESİ 14:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK SERDAR YERELİ S.S. U14 KIZ ÜST-22
4.12.2021 CUMARTESİ 10:00 BATI ANADOLU SAĞ. VE EĞT KUR. GSK BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U11 KIZ 02
4.12.2021 CUMARTESİ 12:00 TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KUL. GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U12 ERK ALT KLAS A 05
4.12.2021 CUMARTESİ 14:00 İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KUL BALÇOVA S.S. U12 ERK ALT KLAS F 04
4.12.2021 CUMARTESİ 16:00 ÖZEL OLUŞUM SPOR KULÜBÜ BATI BASKETBOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A BALÇOVA S.S. U14 ERK ALT F GR 22
4.12.2021 CUMARTESİ 10:00 ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DENGE OKULLARI SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT KLAS D 05
4.12.2021 CUMARTESİ 12:00 TORBALI METROPOLİS GSK MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U16KIZ ALT-24
4.12.2021 CUMARTESİ 14:00 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT KLAS D 03
4.12.2021 CUMARTESİ 16:00 İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK ALT D GR 23
4.12.2021 CUMARTESİ 10:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT D GR 22
4.12.2021 CUMARTESİ 12:00 KARŞIYAKA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KUL. KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT KLAS E 01
4.12.2021 CUMARTESİ 14:00 EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT F GR 24
4.12.2021 CUMARTESİ 16:00 TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U11 ERKEK ALT KL.ELE A GR 01
5.12.2021 PAZAR 10:00 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-B GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-B KARABAĞLAR SS U14 ERK ALT F GR 23
5.12.2021 PAZAR 12:00 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U11 ERKEK ALT KL.ELE A GR 05
5.12.2021 PAZAR 14:00 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ KARABAĞLAR SS U10 ERK ALT KLAS A 01
5.12.2021 PAZAR 16:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ KASK ATLETİK SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U12 ERK ALT KLAS E 02
5.12.2021 PAZAR 10:00 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-B ÇELSAN SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U12 KIZ ALT KL 03
5.12.2021 PAZAR 12:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U16 KIZ ÜST-32
5.12.2021 PAZAR 14:00 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-A KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U14 ERK.ÜST 47
5.12.2021 PAZAR 16:00 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SK PETKİM SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U14 ERK.ÜST 48
5.12.2021 PAZAR 10:00 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS SPOR KUL MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT KLAS E 03
5.12.2021 PAZAR 12:00 TEK HEDEF SPORKULÜBÜ İNOVİTAL MENEMEN FİGES D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 KIZ ALT-20
5.12.2021 PAZAR 14:00 TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ-A GAZİEMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT E GR 21
5.12.2021 PAZAR 16:00 TAKEV SPOR KULÜBÜ İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT F GR 25
5.12.2021 PAZAR 10:00 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-A BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-B İZTİK S.S. U14 ERK.ÜST 104
5.12.2021 PAZAR 12:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B BOSSAN SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U10 ERK.ÜST KLAS.02
5.12.2021 PAZAR 14:00 İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B İZTİK S.S. U14 ERK ALT D GR 24
5.12.2021 PAZAR 16:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U14 ERK.ÜST 50
5.12.2021 PAZAR 10:00 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK.ÜST 46
5.12.2021 PAZAR 12:00 GUTS SPOR KULÜBÜ EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT KLAS C 05
5.12.2021 PAZAR 14:00 GUTS SPOR KULÜBÜ İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK ALT C GR 23
5.12.2021 PAZAR 16:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT KLAS B 03
5.12.2021 PAZAR 10:00 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B SERDAR YERELİ S.S. U16 KIZ ÜST-31
5.12.2021 PAZAR 12:00 KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI Sk BATI EGE SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK ALT D GR 25
5.12.2021 PAZAR 14:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK-A ÖZBATILILAR TİMUR ARSLAN KOLEJİ SK SERDAR YERELİ S.S. U16 KIZ ÜST-30
5.12.2021 PAZAR 16:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U12 KIZ ÜST 03
6.12.2021 PAZARTESİ 18:30 İZMİR EGE BASKETBOL SK-B MAVİŞEHİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT D 08
6.12.2021 PAZARTESİ 20:00 MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPOR KUL
İNOVİTAL MENEMEN FİGES)
İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT D 09
6.12.2021 PAZARTESİ 18:30 GELİŞİM KOLEJİ KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK-A VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ÜST B-22
6.12.2021 PAZARTESİ 20:00 EGE SPORTİF BASKETBOL KULÜBÜ FOÇA BELEDİYESPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. BÜYÜK ERK.A-25
6.12.2021 PAZARTESİ 20:00 PETKİM SPOR KULÜBÜ BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U18 ERK ÜST A-24
6.12.2021 PAZARTESİ 18:30 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U18 KIZ-45
6.12.2021 PAZARTESİ 20:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U18 KIZ-44
6.12.2021 PAZARTESİ 18:30 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK SERDAR YERELİ S.S. U18 KIZ-41
6.12.2021 PAZARTESİ 20:00 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. – A – KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ÜST A-22
6.12.2021 PAZARTESİ 18:30 ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ BORNOVA BELEDİYESİ GSK GAZİEMİR S.S U18 ERK ÜST A-23
6.12.2021 PAZARTESİ 20:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A YARIMADA GENÇLİK VE SPORKULÜBÜ GAZİEMİR S.S U18 KIZ-42
7.12.2021 SALI 18:30 KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ-A KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT E 08
7.12.2021 SALI 20:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B KASK ATLETİK SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT C 07
7.12.2021 SALI 20:00 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SK MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U14 ERK.ÜST 54
7.12.2021 SALI 18:30 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ EGE ELİT SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U18 ERK ÜST B-24
7.12.2021 SALI 20:00 YARIMADA SPOR KULÜBÜ ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U18 ERK ÜST B-23
7.12.2021 SALI 18:30 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ-A KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U14 ERK.ÜST 51
7.12.2021 SALI 20:00 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B PETKİM SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U14 ERK.ÜST 52
7.12.2021 SALI 18:30 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-B EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK.ÜST 55
7.12.2021 SALI 20:00 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-A BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-A SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK.ÜST 53
8.12.2021 ÇARŞAMBA 18:30 EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SK -B- İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT A 15
8.12.2021 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-B KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT F 07
8.12.2021 ÇARŞAMBA 20:00 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. BÜYÜK ERK.A-32
8.12.2021 ÇARŞAMBA 18:30 BOSSAN SPOR KULÜBÜ TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. BÜYÜK ERK.A-31
8.12.2021 ÇARŞAMBA 20:00 SİBA SPOR KULÜBÜ İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. BÜYÜK ERK.B-30
8.12.2021 ÇARŞAMBA 18:30 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A ÖZBATILILAR TİMUR ARSLAN KOLEJİ SK BALÇOVA S.S. U16 KIZ ÜST-33
8.12.2021 ÇARŞAMBA 20:00 YARIMADA GENÇLİK VE SPORKULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B BALÇOVA S.S. U16 KIZ ÜST-34
8.12.2021 ÇARŞAMBA 18:30 OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ MAVİ EGE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S BÜYÜK ERK.B-32
8.12.2021 ÇARŞAMBA 20:00 ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK GAZİEMİR S.S BÜYÜK ERK.B-29
8.12.2021 ÇARŞAMBA 18:30 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16 KIZ ÜST-36
8.12.2021 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK-A KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16 KIZ ÜST-35
9.12.2021 PERŞEMBE 20:00 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SPOR KULÜBÜ EGE SPORTİF BASKETBOL KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. BÜYÜK ERK.A-29
9.12.2021 PERŞEMBE 18:30 PETKİM SPOR KULÜBÜ BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-A SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ÜST B-23
9.12.2021 PERŞEMBE 20:00 ÖZBATILILAR TİMUR ARSLAN KOLEJİ SK YARIMADA GENÇLİK VE SPORKULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 KIZ-46
9.12.2021 PERŞEMBE 18:30 EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR -A- BORNOVA BELEDİYESİ GSK-A BALÇOVA S.S. U16 ERK ÜST A-24
9.12.2021 PERŞEMBE 20:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U16 ERK ÜST B-24
9.12.2021 PERŞEMBE 18:30 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SPOR VALİ HÜSEYİN S.S. U16 ERK ÜST A-22
9.12.2021 PERŞEMBE 20:00 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A GELİŞİM KOLEJİ VALİ HÜSEYİN S.S. U16 ERK ÜST B-22
9.12.2021 PERŞEMBE 18:30 İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK İZTİK S.S. U16 ERK ALT E 10
9.12.2021 PERŞEMBE 20:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ FOÇA BELEDİYESPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. BÜYÜK ERK.A-30
10.12.2021 CUMA 18:30 BORNOVA BELEDİYESİ GSK İNOVİTAL MENEMEN FİGES
İNOVİTAL MENEMEN FİGES
CUMHURİYET S.S. U21 ERK ÜST B-18
10.12.2021 CUMA 20:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U18 KIZ-48
10.12.2021 CUMA 18:30 YEŞİLYURT SPOR KULÜBÜ İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A SERDAR YERELİ S.S. BÜYÜK ERK.B-31
10.12.2021 CUMA 20:00 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-B EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-A SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ÜST A-23
10.12.2021 CUMA 18:30 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U18 KIZ-47
10.12.2021 CUMA 20:00 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U21 ERK ÜST A-18
10.12.2021 CUMA 18:30 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U18 KIZ-49
10.12.2021 CUMA 20:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U18 KIZ-50