Connect with us

İzmir’de 3. Hafta Maç Programı Açıklandı

Türkiye Basketbol Federasyonu İzmir İl Temsilciliği, altyapı basketbol liglerinde 30 Ekim-05 Kasım 2021 tarihlerini kapsayacak olan 3. hafta müsabaka listesinde yer alan maçlar şöyle:

TARİH GÜN SAAT A TAKIMI B TAKIMI SALON KTG
10/30/2021 CUMARTESİ 10:00 BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR BÜYÜK S.S. U16KIZ ALT-6
10/30/2021 CUMARTESİ 12:00 BATI EGE SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A HALKAPINAR BÜYÜK S.S. U14 ERK ALT D GR 08
10/30/2021 CUMARTESİ 14:00 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B HALKAPINAR BÜYÜK S.S. U14 ERK ALT F GR 09
10/30/2021 CUMARTESİ 16:00 BALÇOVA BELEDİYE TERMAL SPOR İNOVİTAL MENEMEN FİGES HALKAPINAR BÜYÜK S.S. U14 KIZ ALT-15
10/30/2021 CUMARTESİ 10:00 EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ ÇELSAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ CUMHURİYET S.S. U14 ERK ALT A GR 14
10/30/2021 CUMARTESİ 12:00 ŞİRİNYER DORUK SPOR MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U16KIZ ALT-8
10/30/2021 CUMARTESİ 14:00 ALTAY SPOR KULÜBÜ BATIYAKA SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U14 ERK ALT E GR 10
10/30/2021 CUMARTESİ 16:00 İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ KASK ATLETİK SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U14 ERK ALT E GR 06
10/30/2021 CUMARTESİ 10:00 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KUL-B GAZİEMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK ALT E GR 09
10/30/2021 CUMARTESİ 12:00 İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U16KIZ ALT-5
10/30/2021 CUMARTESİ 14:00 TORBALI METROPOLİS GSK İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GENÇLİK VE SK-B SERDAR YERELİ S.S. U16KIZ ALT-4
10/30/2021 CUMARTESİ 10:00 BORNOVA BELEDİYESİ GENÇ. VE SPOR KUL. BATI BASKETBOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B BALÇOVA S.S. U14 ERK ALT E GR 08
10/30/2021 CUMARTESİ 12:00 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-B BATI BASKETBOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A BALÇOVA S.S. U14 ERK ALT F GR 10
10/30/2021 CUMARTESİ 14:00 ÇEŞME BELEDİYESPOR YARIMADA GENÇLİK VE SPORKULÜBÜ BALÇOVA S.S. U14 ERK ALT C GR 07
10/30/2021 CUMARTESİ 16:00 EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ ÖZEL OLUŞUM SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U14 ERK ALT F GR 06
10/30/2021 CUMARTESİ 10:00 İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK ALT D GR 06
10/30/2021 CUMARTESİ 12:00 ERA SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK ALT B GR 10
10/30/2021 CUMARTESİ 14:00 BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK ALT E GR 07
10/30/2021 CUMARTESİ 16:00 MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-A ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK ALT D GR 10
10/31/2021 PAZAR 10:00 İZMİR GENÇLİKSPOR KULÜBÜ TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR BÜYÜK S.S. U16KIZ ALT-9
10/31/2021 PAZAR 12:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR BÜYÜK S.S. U14 KIZ ÜST-5
10/31/2021 PAZAR 14:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR BÜYÜK S.S. U14 ERK ALT D GR 09
10/31/2021 PAZAR 16:00 SİBA SPOR KULÜBÜ EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B HALKAPINAR BÜYÜK S.S. U14 ERK ALT B GR 08
10/31/2021 PAZAR 10:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U14 KIZ ÜST-6
10/31/2021 PAZAR 12:00 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ-A 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SK CUMHURİYET S.S. U14 ERK.ÜST 14
10/31/2021 PAZAR 14:00 KARŞIYAKA BELEDİYESİ GENÇLİK SK İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U16 ERK ALT D 04
10/31/2021 PAZAR 16:00 TAKEV SPOR KULÜBÜ İNOVİTAL MENEMEN FİGES CUMHURİYET S.S. U14 ERK ALT F GR 07
10/31/2021 PAZAR 10:00 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK ALT F GR 08
10/31/2021 PAZAR 12:00 BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U16KIZ ALT-3
10/31/2021 PAZAR 14:00 BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK ALT A GR 18
10/31/2021 PAZAR 16:00 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK.ÜST 13
10/31/2021 PAZAR 10:00 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U14 ERK.ÜST 15
10/31/2021 PAZAR 12:00 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U14 ERK.ÜST 12
10/31/2021 PAZAR 14:00 PETKİM SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U14 ERK.ÜST 11
10/31/2021 PAZAR 16:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U14 ERK ALT A GR 17
11/1/2021 PAZARTESİ 18:30 EGE ELİT SPOR KULÜBÜ EGE ASİST SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR BÜYÜK S.S. U18 ERK ÜST B-9
11/1/2021 PAZARTESİ 20:00 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SPOR KULÜBÜ YARIMADA SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR BÜYÜK S.S. U18 ERK ÜST B-8
11/1/2021 PAZARTESİ 18:30 YARIMADA GENÇLİK VE SPORKULÜBÜ AMİRALLER SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK S.S. U18 KIZ-13
11/1/2021 PAZARTESİ 20:00 EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK. HALKAPINAR KÜÇÜK S.S. U18 ERK ALT B-3
11/1/2021 PAZARTESİ 18:30 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. CUMHURİYET S.S. BÜYÜK ERK.A-10
11/1/2021 PAZARTESİ 20:00 BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ PETKİM SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U18 ERK ÜST A-9
11/1/2021 PAZARTESİ 18:30 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN S.S. U18 KIZ-14
11/1/2021 PAZARTESİ 20:00 BORNOVA BELEDİYESİ GSK ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ÜST A-8
11/1/2021 PAZARTESİ 18:30 İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U16 ERK ALT E 04
11/1/2021 PAZARTESİ 20:00 MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16 ERK ALT E 05
11/2/2021 SALI 18:30 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SPOR KULÜBÜ İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B HALKAPINAR BÜYÜK S.S. BÜYÜK ERK.A-11
11/2/2021 SALI 20:00 ÖZBATILILAR TİMUR ARSLAN KOLEJİ SK KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. HALKAPINAR BÜYÜK S.S. U18 KIZ-15
11/2/2021 SALI 20:00 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK S.S. U18 KIZ-11
11/2/2021 SALI 20:00 KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK-A GELİŞİM KOLEJİ CUMHURİYET S.S. U18 ERK ÜST B-7
11/2/2021 SALI 18:30 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-A GAZİEMİR S.S U14 ERK. ÜST 19
11/2/2021 SALI 20:00 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B GAZİEMİR S.S U18 KIZ-12
11/2/2021 SALI 18:30 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-A EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U14 ERK. ÜST 16
11/2/2021 SALI 20:00 PETKİM SPOR KULÜBÜ BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-B İZTİK S.S. U14 ERK. ÜST 17
11/3/2021 ÇARŞAMBA 18:30 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK YEŞİLYURT SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR BÜYÜK S.S. BÜYÜK ERK.B-9
11/3/2021 ÇARŞAMBA 20:00 FOÇA BELEDİYESPOR KULÜBÜ TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR BÜYÜK S.S. BÜYÜK ERK.A-12
11/3/2021 ÇARŞAMBA 18:30 BATI EGE SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. U16 ERK ALT B 04
11/3/2021 ÇARŞAMBA 20:00 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. CUMHURİYET S.S. U18 ERK ÜST A-7
11/3/2021 ÇARŞAMBA 18:30 BÜYÜK (MEGA) BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT A 05
11/3/2021 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A SERDAR YERELİ S.S. BÜYÜK ERK.B-12
11/3/2021 ÇARŞAMBA 18:30 SİBA SPOR KULÜBÜ OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. BÜYÜK ERK.B-10
11/3/2021 ÇARŞAMBA 20:00 OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BORNOVA BELEDİYESİ GENÇ. VE SK-B BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT C 06
11/3/2021 ÇARŞAMBA 18:30 EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BOSSAN SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U21 ERK ÜST A-7
11/3/2021 ÇARŞAMBA 20:00 ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ MAVİ EGE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S BÜYÜK ERK.B-11
11/3/2021 ÇARŞAMBA 18:30 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ-A KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B İZTİK S.S. U14 ERK. ÜST 20
11/3/2021 ÇARŞAMBA 20:00 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SK İZTİK S.S. U14 ERK. ÜST 18
11/4/2021 PERŞEMBE 18:30 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-A BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-B HALKAPINAR BÜYÜK S.S. U16 ERK ÜST A-8
11/4/2021 PERŞEMBE 20:00 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-A PETKİM SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR BÜYÜK S.S. U16 ERK ÜST B-8
11/4/2021 PERŞEMBE 20:00 GELİŞİM KOLEJİ KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U16 ERK ÜST B-7
11/4/2021 PERŞEMBE 18:30 ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ÜST B-9
11/4/2021 PERŞEMBE 20:00 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK-A SERDAR YERELİ S.S. U16 KIZ ÜST-11
11/4/2021 PERŞEMBE 18:30 BORNOVA BELEDİYESİ GSK-A EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR BALÇOVA S.S. U16 ERK ÜST A-9
11/4/2021 PERŞEMBE 20:00 İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A SİBA SPOR KULÜBÜ-B BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT C 03
11/4/2021 PERŞEMBE 18:30 TAKEV SPOR KULÜBÜ EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ-B GAZİEMİR S.S U16 ERK ALT E 01
11/4/2021 PERŞEMBE 20:00 MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-A YELKİ SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U16 ERK ALT D 06
11/4/2021 PERŞEMBE 18:30 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U16 KIZ ÜST-9
11/4/2021 PERŞEMBE 20:00 BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN S.S. U16 ERK ALT B 06
11/5/2021 CUMA 18:30 MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-B HALKAPINAR BÜYÜK S.S. U18 ERK ALT C-6
11/5/2021 CUMA 20:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR HALKAPINAR BÜYÜK S.S. U21 ERK ÜST B-9
11/5/2021 CUMA 18:30 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SPOR KULÜBÜ İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U21 ERK ÜST A-8
11/5/2021 CUMA 20:00 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SPOR KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. U16 ERK ÜST A-7
11/5/2021 CUMA 18:30 EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR KUL. EGE FİNAL SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT D-3
11/5/2021 CUMA 20:00 EGE SPORTİF BASKETBOL KULÜBÜ BOSSAN SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. BÜYÜK ERK.A-9
11/5/2021 CUMA 18:30 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A YARIMADA GENÇLİK VE SPORKULÜBÜ BALÇOVA S.S. U16 KIZ ÜST-12
11/5/2021 CUMA 20:00 TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZC.GSK İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U21 ERK ÜST B-8
11/5/2021 CUMA 18:30 ÖZBATILILAR TİMUR ARSLAN KOLEJİ SK AMİRALLER SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U16 KIZ ÜST-10
11/5/2021 CUMA 20:00 KARŞIYAKA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U21 ERK ÜST A-9

Daha Fazla Haber