Connect with us

Titan Akademi 3 farklı Kategoride Üst Tura Yükseldi

Bu sezon İstanbul Büyük Erkekler Liginde mücadele eden Titan Akademi grubunu 3. sırada tamamlayarak adını son 8 takım arasına yazdırdı.

Ümit erkekler liginde genç takım sporcularıyla mücadele eden kulüp burada da ilk 3’e girmeyi garantiledi ve final grubuna kaldı.

Genç Erkekler B liginde de grubun bitmesine 2 maç kala gruptan çıkmayı garantileyerek 3’de 3 ile her kulvarda bir sonraki aşamaya kalan Titan Akademi’de yeni yılın ilk günlerinde heyecan dorukta.

Kulübün Büyük Erkek, Ümit Takım ve Genç Takım antenörü Mert YAMAN : ” Büyük Erkekler Ligine çoğunluğu 19 22 yaş aralığındaki sporculardan kurulu bir takımla katıldık. Zaman zaman genç takımdan sporcularımızı maçlara çıkararak onlara tecrübe kazandırıyoruz. Amacınız aşağıdan yetişen kendini bir şekilde bir üst seviyeye atmak isteyen sporculara bir imkan sağlamak.

Titan Akademi Spor Kulübü Başkanı Buğra Hızal : ” 10. Senemizde oldukça heyecanlı ve mutluyuz. Yakında lansmanını yapacağımız bir salon projemiz var. Basketbol ve Voleybolda yaptığımız yatırımın karşılığını yavaş yavaş alacağımıza inanıyoruz. Özellikle altyapı sabır işi. Antenör ekibimizle kulübün hedefleri doğrultusunda uzun vadeli planlar yaparak Titan Akademi isminin altyapıdaki marka değerini her geçen gün yükseltmek istiyoruz. Sporculara gereken en iyi imkanları yaratmak için yatırımlarımıza devam edeceğiz. Uzun vadede projemize inanan sponsorların da desteğiyle Türk Basketboluna ve Voleyboluna oyuncu yetiştirmeye devam edeceğiz.

Daha Fazla Haber