Sosyal Medya:

Haberler

Küçükçekmece’de Büyük Final 14 Temmuz’da!

Küçükçekmece

Küçükçekmece Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen Sokağa Sahip Çık 3×3 Basketbol Turnuvası’nda 8 farklı lokasyonda onlarca takımın katılımıyla gerçekleşen eleme maçları tamamlandı ve finalistler belli oldu.

30 Haziran – 1 Temmuz ve 7 – 8 Temmuz tarihlerinde Şair Nedim Parkı, Kenan Onuk Spor Tesisleri, Sefaköy Kültür Merkezi Karşısı Yeni Açılan Park, Taştepe Bilgi Evi Yanı Çocuk Parkı, Cennet Antikalar Parkı, SOYAK Olympiakent, İkitelli Spor Kulübü Tesisleri ve TEMA İstanbul’daki sahalarda, 15-17 Yaş ile 18 Yaş ve Üzeri kategorilerinde yer alan takımlar final için mücadele etti.

Her lokasyonda birinci olan takımın Büyük Final vizesi alacağı eleme maçları sonunda, 8’i 15-17 Yaş ve 8’i de 18 Yaş ve Üzeri olmak üzere toplamda 16 takım finalde yer almaya hak kazandı.

Turnuvanın final maçları 15 Temmuz 2018 Pazar günü oynanacak ve şampiyonlar belli olacak. 18 ve üzeri yaş kategorisinin şampiyonu olan takım, “2. Uluslararası Göller Arası Basketbol Turnuvası” için Burdur’da mücadele etme hakkını kazanacak. 15-17 yaş grubunun şampiyonu olan takımın sporcuları da Eylül ayındaki TÜBAD Turnuvası’nı aileleriyle birlikte Küçükçekmece Belediyesi’nin misafiri olarak izleyecekler.

Ayrıca turnuvada her kategoride dereceye giren takımlara spor setleri ve tüm sporculara da forma hediye edilecek.

Turnuvayla ilgili tüm gelişmeleri bu bağlantıya tıklayarak ulaşabileceğiniz, turnuva organizatörü ByS Event’ın internet sitesinden de takip edebilirsiniz.

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > Haberler