Sosyal Medya:

İstanbul

İSTANBUL’DA 6. HAFTANIN PROGRAMI BELLİ OLDU

İstanbul altyapı liglerinde 6. hafta programı açıklandı.

7 Kasım – 13 Kasım 2015 arasında oynanacak maçların programı şu şekilde;

07.11.2015 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İST. YILDIZLARI BASKETBOL FYL KE YL BGR
11:30 BALKAN YEŞİLBAĞLAR GENÇ PAŞABAHÇE BAS. KE YL AGR
13:00 FESA PARLAYAN YILDIZLAR KE YL AGR
14:30 ADA YILDIZLARI UNİBASKET KE YL AGR
S.K. RAHMAN KOÇ
07.11.2015 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BAKIRKÖYSPOR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ YK SL SGR
11:30 DOSTLUK BEŞİKTAŞ YK SL SGR
13:00 BAYRAMPAŞA SANCAK GALATASARAY YK SL SGR
14:30 PERTEVNİYAL LİSESİ GENÇLİK BAYRAMPAŞA SANCAK KE YL BGR
16:00 FMV IŞIK BASKETS KE SL AGR
17:30 MODA BASK. ATLETİK G. KAAN GE YL EGR
S.K. M. FİKRET DURADEMİR
07.11.2015 CUMARTESİ BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 KASIMPAŞA GÜNGÖREN GENÇLİK KK YL AGR
11:30 B. EVLER KUMPORT İÖO KAĞITHANE HÜSEYİN ALP KK YL AGR
13:00 ŞEHİT ÖĞRETMENLER İÖO BGD KK YL AGR
14:30 AÇI GENÇLİK BEYLİKDÜZÜ TURKUAZ A. KK YL BGR
16:00 AYAZAĞA BOSNA BASKET KK YL BGR
17:30 BOSNA BASKET ŞİŞLİ GE YL CGR
S.K. LEVENT KÜRŞAT KIRCA
07.11.2015 CUMARTESİ HALKALI İFA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BAHÇEŞEHİR BASKET VE İHT. İSTANBUL PANTERLERİ YE YL DGR
11:30 ASSPOR BAKIRKÖY ATA YK YL AGR
13:00 FLORYA ELİT ÇEKMEKÖY BASKET YE YL AGR
14:30 KÜÇÜKÇEKMECE BASK. G. ÇAĞDAŞLAR GE YL DGR
16:00 BAHÇELİEVLER BELEDİYE UPS GE YL CGR
17:30 AYKA BASKETBOL GELİŞİM GK YL BGR
S.K. YAŞAR ER
07.11.2015 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 İSTANBUL DSİ FENERBAHÇE YK SL SGR
13:00 İSTANBUL DSİ OLİMPİK BASKET KE SL BGR
S.K. MUSTAFA F. AKINCI
08.11.2015 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BAYRAMPAŞA SANCAK ALLSTARS B. Y. İSTANBUL GK YL AGR
11:30 PAMUKSPOR BİZİMKENT KE YL BGR
13:00 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ BAHÇELİEVLER BASKETBOL KE YL CGR
14:30 İSTANBUL DÜŞLER TAKIMI BAHÇEŞEHİR BASKET VE İHT. KE YL CGR
16:00 TENİS ESKRİM DAĞCILIK ATAŞEHİR YILDIZLARI GE SL AGR
17:30 ATAŞEHİR YILDIZLARI BAHÇEŞEHİR AKPINAR KE YL CGR
S.K. ERSİN ÇELİK
08.11.2015 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BORUSAN OTO. ZNK İÖO GALATASARAY YE SL AGR
11:30 ANADOLU EFES İBB GE SL BGR
16:00 İTÜ BEŞİKTAŞ GE SL AGR
17:30 AÇI GENÇLİK KÜÇÜKÇEKMECE BASK. G. YK YL BGR
S.K. LEVENT KÜRŞAT KIRCA
08.11.2015 PAZAR HALKALI İFA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BOSNA BASKET İSTANBUL MARMARA YK YL BGR
11:30 İSTANBUL PANTERLERİ FENERBAHÇE AVRUPA GE YL AGR
13:00 KURTULUŞ BAŞAKŞEHİRSPOR GE YL BGR
S.K. M. FİKRET DURADEMİR
09.11.2015 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İST. ANADOLU YILDIZLARI İHLAS KOLEJİ YE YL EGR
18:30 FESA PAMUKSPOR YE YL EGR
20:00 BALKAN YEŞİLBAĞLAR KIZILTOPRAK YE YL EGR
S.K. RAHMAN KOÇ
09.11.2015 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İTÜ PERTEVNİYAL GENÇLİK KE SL BGR
18:30 BAKIRKÖYSPOR GALATASARAY GK SL SGR
20:00 BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE GK SL SGR
S.K. ALPER SEYREK
09.11.2015 PAZARTESİ BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DOSTLUK BOSNA BASKET GK YL BGR
18:30 STARLARIN DOĞUŞU BAYRAMPAŞA SANCAK YE YL CGR
20:00 İSTANBUL BOĞALARI ÜSKÜDAR BASKETBOL YE YL CGR
S.K. BAKİ GÜNER
09.11.2015 PAZARTESİ HALKALI İFA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BASKETS YABANCI YE YL CGR
18:30 MODA BASK. ATLETİK G. HAYDARPAŞA LİSESİ YE YL CGR
20:00 ASSPOR AVCILAR TANYILDIZI GE YL BGR
S.K. LEVENT KÜRŞAT KIRCA
09.11.2015 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SELİMİYE DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ YE SL BGR
18:30 SELİMİYE ANADOLU EFES KE SL AGR
20:00 PAŞABAHÇE MADALYON KK YL AGR
S.K. RIZA ÖZCAN
09.11.2015 PAZARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL DSİ İSTANBULGÜCÜ GK SL SGR
18:30 SUADİYE BASKETBOL FMV IŞIK GE SL BGR
20:00 ROTA AKADEMİ TUNA KK YL AGR
S.K. ERSUN AKVURAN
10.11.2015 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL DÜŞLER TAKIMI FYL YE YL BGR
18:30 SUADİYE BASKETBOL GENÇ İST. YILDIZLARI BASK. YE YL DGR
20:00 ATAŞEHİR YILDIZLARI KURTULUŞ YE YL DGR
S.K. RAHMAN KOÇ
10.11.2015 SALI AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANADOLU EFES İBB YE SL AGR
18:30 FMV IŞIK PERTEVNİYAL GENÇLİK YE SL BGR
20:00 YEŞİLYURT BEŞİKTAŞ YE SL BGR
S.K. YAŞAR ER
10.11.2015 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İTO BEYLERBEYİ YE SL AGR
18:30 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ MVP KE SL AGR
20:00 FENERBAHÇE İSTANBUL DSİ YE SL BGR
S.K. İBRAHİM DURGUN
11.11.2015 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BALKAN YEŞİLBAĞLAR ANATOLYA TURKUAZ GE YL AGR
18:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL BATI GE YL AGR
20:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ BORUSAN OTO. ZNK İÖO KE YL AGR
S.K. YAŞAR ER
11.11.2015 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞİKTAŞ BATİS KK SL SGR
18:30 UPS İTÜ YE SL AGR
20:00 BAYRAMPAŞA SANCAK PERTEVNİYAL GENÇLİK GE SL BGR
S.K. ALPER SEYREK
11.11.2015 ÇARŞAMBA HALKALI İFA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ALTINOVA ATIŞALANI ANADOLU L. G. GK YL AGR
18:30 FYL BEYLİKDÜZÜ TURKUAZ A. KE YL BGR
20:00 BAKIRKÖY YÜCESPOR BEYLERBEYİ GE YL BGR
S.K. BAKİ GÜNER
11.11.2015 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ YEŞİLYURT GE SL BGR
18:30 İSTANBULSPOR İHLAS KOLEJİ GE SL AGR
20:00 FENERBAHÇE GALATASARAY GE SL AGR
S.K. ERKAN YURTAY
11.11.2015 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL DSİ FENERBAHÇE KK SL SGR
18:30 FENERBAHÇE KOLEJİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ KK SL SGR
20:00 İST. YILDIZLARI BASKETBOL GALATASARAY KK SL SGR
S.K. RIZA ÖZCAN
12.11.2015 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PAMUKSPOR BALKAN YEŞİLBAĞLAR YE YL EGR
18:30 AKADEMİ İSTANBUL BEŞİKTAŞ AKADEMİ KE YL CGR
20:00 İHLAS KOLEJİ TEŞVİKİYE YE YL EGR
S.K. BAKİ GÜNER
12.11.2015 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BGD BEŞİKTAŞ GK SL SGR
18:30 AVCILAR TANYILDIZI FESA YE YL EGR
20:00 BAHÇELİEVLER BASKETBOL İSTANBUL BASKET KE YL CGR
S.K. LEVENT KÜRŞAT KIRCA
12.11.2015 PERŞEMBE HALKALI İFA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BİZİMKENT UPS KE YL BGR
18:30 MADALYON PERTEVNİYAL LİSESİ GENÇLİK KE YL BGR
20:00 KÜÇÜKÇEKMECE BASK. G. ÇAĞDAŞLAR YK YL AGR
S.K. YAŞAR ER
12.11.2015 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İST. ANADOLU GENÇLİK İSTANBULGÜCÜ YK YL BGR
18:30 BASKETBOL GELİŞİM GENÇ KOLEJ BASKETBOL YK YL AGR
20:00 FENERBAHÇE KOLEJİ CENNET GK YL BGR
S.K. ERSİN ÇELİK
12.11.2015 PERŞEMBE YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ALLSTARS B. Y. İSTANBUL GLOBAL BASKET GK YL AGR
18:30 ALLSTARS B. Y. İSTANBUL BAKIRKÖY ATA KK YL BGR
20:00 ELİT AKADEMİ BASKETBOL DİNAMO GK YL BGR
S.K. ERSUN AKVURAN
13.11.2015 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GALATASARAY ANADOLU EFES KE SL AGR
18:30 BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE KE SL BGR
20:00 İBB TEŞVİKİYE KE SL BGR
S.K. BAKİ GÜNER
13.11.2015 CUMA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BGD AÇI GENÇLİK YK YL AGR
18:30 HALUK ÜNDEĞER İO SUADİYE BASKETBOL YE YL DGR
20:00 GENÇ İST. YILDIZLARI BASK. ATAŞEHİR YILDIZLARI YE YL DGR
S.K. ALPER SEYREK
13.11.2015 CUMA HALKALI İFA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL AÇI GENÇLİK YE YL AGR
18:30 BAYRAMPAŞA SANCAK PAMUKSPOR KE YL BGR
20:00 FYL UNO YE YL BGR
S.K. M. FİKRET DURADEMİR
13.11.2015 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ALLSTARS B. Y. İSTANBUL BATİS YK YL BGR
18:30 KIZILTOPRAK İST. ANADOLU YILDIZLARI YE YL EGR
20:00 GENÇ KIZILTOPRAKLILAR BAHÇEŞEHİR AKPINAR YE YL BGR
S.K. ALİ BOZOĞLU
13.11.2015 CUMA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BASKETBOLUN YILDIZLARI İST. YILDIZLARI BASKETBOL GK YL AGR
18:30 İSTANBULGÜCÜ YILDIRIM BOSNA KK YL BGR
20:00 FENERBAHÇE İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GK SL SGR
S.K. CÜNEYT ERÇETİN

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > İstanbul