İstanbul

İstanbul’da 6. Hafta Maç Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2021-22 sezonu heyecanı  4 – 10 Aralık 2021 tarihleri arasında oynanacak 6. hafta maçlarıyla devam edecek.

4 – 10 Aralık 2021 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

04.12.2021 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 PERTEVNİYAL LİSESİ ROTARY 100.YIL AND. LİS. U14E C BGR AVR
11:00 GENÇ PAŞABAHÇE BASKETBOL B BOĞAZİÇİ ELİT U18E C FGR ASYA
12:30 ANADOLU EFES B ANADOLU EFES A U16E A
14:00 EYÜPSULTAN BELEDİYESİ İSTANBUL BASKETBOL FENERİ U16K A
15:30 İSTANBUL VARDAR GALATASARAY B U14K B CGR
17:00 PETNA SPOR KULÜBÜ AÇI GENÇLİK A U14E B AGR AVR
18:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL İSTANBUL TİCARET ODASI B U16E B EGR ASYA
20:00 ANADOLU MARMARA BESRA İSTANBUL U16E C CGR ASYA
04.12.2021 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 DOSTLUKSPOR İSTANBUL ANKA U16K B BGR
11:00 TEPEBASKET BASKETS U16K B BGR
12:30 MİMAR SİNAN KOLEJİ EMLAK KONUT A U14E B BGR AVR
14:00 İSTANBUL UTKU ÜNSPED U16E B CGR AVR
15:30 BASK AVCILAR TANYILDIZI U14E C AGR AVR
17:00 GENÇ KOLEJ BASKETBOL LEYLA ÇALIŞKAN U18E C BGR AVR
18:30 HAZNEDAR DORUK ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U18E C AGR AVR
20:00 İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR ATAKENT GENÇLİK A U18E C AGR AVR
04.12.2021 CUMARTESİ BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 MİMAROBA TRUVA GENÇLİK U18E C EGR AVR
11:00 BEYLİKDÜZÜ BASKET BAKIRKÖY SPOR KULÜBÜ U18E B AGR AVR
12:30 ESEN BASKETBOL ŞEFKATGÜCÜ U18E C BGR AVR
14:00 İSTANBUL GELİŞİM SULTANGAZİ BELEDİYE U16E C LGR AVR
15:30 YEŞİLKÖY YILDIZLARI SİLİVRİ ÇAĞRIBEY U14E C EGR AVR
17:00 YEŞİLKÖY YILDIZLARI TEPEBASKET U18E C GGR AVR
18:30 BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKADEMİ KOCAMUSTAFAPAŞA GENÇLİK U18E C EGR AVR
20:00 FYL BEŞYILDIZ U18E C HGR AVR
04.12.2021 CUMARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL PENDİK YEDİTEPE U16K B AGR
12:00 PARLAYAN YILDIZLAR B İSTANBUL KARŞIYAKA U16E C AGR ASYA
13:30 ARMADA B ÇEKMEKÖY SPOR KULÜBÜ U16E C AGR ASYA
15:00 ANKA GENÇLİK İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK U16E C BGR ASYA
16:30 ADA YILDIZLARI ALLSTARS İSTANBUL U14E C DGR ASYA
18:00 ALLSTARS İSTANBUL FEN SPOR U16E B AGR ASYA
19:30 UNİBASKET B PENDİK YEDİTEPE U18E C AGR ASYA
05.12.2021 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 BAĞCILAR GÖZTEPE AÇI GENÇLİK U14K B BGR
11:00 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ KUTUP YILDIZI U14K B BGR
12:30 DİNAMO PARLAYAN YILDIZLAR A U16E B FGR ASYA
14:00 BEYLERBEYİ A Z10 SPORTS U16E B FGR ASYA
15:30 KÜÇÜKYALI GELİŞİM TİTAN AKADEMİ B U18E B BGR ASYA
17:00 ÇUBUKLU KAAN GÖZTEPE A U18E B EGR ASYA
18:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL ATAŞEHİR YILDIZLARI U18E C FGR ASYA
20:00 MAÇ SAYISI ARMADA A U16E C DGR ASYA
05.12.2021 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 İSTANBUL VARDAR B ATLAS OLİMPİK U18E C FGR AVR
11:00 KOCAMUSTAFAPAŞA GENÇLİK İSTANBUL VARDAR U14E C EGR AVR
12:30 AÇI GENÇLİK B İSTANBUL VARDAR A U18E B AGR AVR
14:00 AÇI GENÇLİK B DOSTLUKSPOR U14E C BGR AVR
15:30 AÇI GENÇLİK A ALTINELLER U18E B EGR AVR
17:00 NEF İSTANBUL PANTERLERİ U18E B AGR AVR
18:30 ALTINYILDIZ ATAKENT GENÇLİK A U14E C GGR AVR
20:00 BAHÇEŞEHİR AKADEMİK BASKETBOL ATAKENT GENÇLİK B U18E C CGR AVR
05.12.2021 PAZAR BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 TÜRK HAVA YOLLARI ATAGÜL BASKETBOL U16E C FGR AVR
11:30 İSTBOL BİZİMKENT U14E C GGR AVR
13:00 ÇATALCA BELEDİYE BAHÇEŞEHİR SPOR KULÜBÜ U18E C GGR AVR
14:30 SİGORTAM NET BASKETBOL İSTANBUL GELİŞİM U18E C FGR AVR
16:00 ANKA AVRUPA ROTARY 100.YIL AND. LİS. U16E C NGR AVR
17:30 ÜNSPED BEYKENT BASKETBOL U14E C AGR AVR
19:00 KOCAMUSTAFAPAŞA GENÇLİK EMLAK KONUT B U14K B CGR
05.12.2021 PAZAR CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 HİGH TOUCH FESA A U14E A
18.00 İSTANBUL TİCARET ODASI CEDİ OSMAN BASKETBOL U14E A
19:30 FENERBAHÇE İSTANBUL YILDIZLARI U16K A
06.12.2021 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞİKTAŞ EMLAK KONUT U16K A
18:30 BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE B U14K A
20:00 GALATASARAY A FENERBAHÇE A U14K A
06.12.2021 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ÜNSPED MEGABASKET U18E C CGR AVR
18:30 SPOR FABRİKASI FMV ISPARTAKULE IŞIK U18E B DGR AVR
20:00 ATLAS OLİMPİK SİGORTAM NET BASKETBOL U16E C MGR AVR
06.12.2021 PAZARTESİ BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DOSTLUKSPOR A ESEN BASKETBOL U16E C MGR AVR
18:30 DOSTLUKSPOR B BAKIRKÖY SPOR KULÜBÜ B U16E C AGR AVR
20:00 DEV ADAMLAR CENNET U16E C AGR AVR
06.12.2021 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 MVP B POTANIN ASLANLARI B U14E C FGR ASYA
18:30 ES SPOR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U14K A
20:00 FESA A FMV ERENKÖY IŞIK U16E B AGR ASYA
06.12.2021 PAZARTESİ MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ALTETİK SPORTİF İSTANBUL PARLAYAN YILDIZLAR A U14E C CGR ASYA
18:30 AKADEMİ İSTANBUL ATLETİK SPORTİF İSTANBUL U18E B DGR ASYA
20:00 KÜÇÜKYALI GELİŞİM ANKA ANADOLU U16E C CGR ASYA
07.12.2021 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İBB A DARÜŞŞAFAKA A U14E A
18:30 İBB A DARÜŞŞAFAKA A U16E A
20:00 GENÇ NESİL İSTANBUL KUTUP YILDIZI A U16K A
07.12.2021 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BASK ATAKENT GENÇLİK U16E C KGR AVR
18:30 EYÜP BASKET BASKETS B U16E C KGR AVR
20:00 BASKETS A CEDİ OSMAN BASKETBOL U16E B EGR AVR
07.12.2021 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL DSİ BEŞİKTAŞ B U16E A
18:30 AKADEMİ İSTANBUL A BEŞİKTAŞ B U14E A
20:00 AKADEMİ İSTANBUL A BEŞİKTAŞ A U16E A
07.12.2021 SALI MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GİRİŞİM A İSTANBUL ATA U14E C AGR ASYA
18:30 GENÇ PAŞABAHÇE A ÜSKÜDAR BELEDİYESİ U18E B AGR ASYA
20:00 GENÇ PAŞABAHÇE ÜSKÜDAR BASKETBOL U14E C GGR ASYA
07.12.2021 SALI YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ŞERİFALİ GENÇLİK ROTA AKADEMİ U16E B BGR ASYA
18:30 ŞERİFALİ GENÇLİK ASYA KARTALLARI U16K B AGR
20:00 SANCAKTEPE İSTANBUL ASYA KARTALLARI B U14E C AGR ASYA
08.12.2021 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANADOLU EFES B BASKETS U14E B DGR AVR
18:30 ANADOLU EFES GALATASARAY NEF U18E A
20:00 BEYLİKDÜZÜ BASK. İHT. BAHÇEŞEHİR KOLEJİ U18E A
08.12.2021 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 HAZNEDAR DORUK İSTANBUL VARDAR U16E C LGR AVR
18:30 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR U16E C NGR AVR
20:00 GENÇ NESİL İSTANBUL AVRUPA KARŞIYAKA U18E B CGR AVR
08.12.2021 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KADIKÖY İSTANBUL İSTANBUL TİCARET ODASI U18E A
18:30 AKYILDIZ MARİNE AÇI GENÇLİK U16K A
20:00 MVP B UNİBASKET U16E B DGR ASYA
08.12.2021 ÇARŞAMBA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TİTAN AKADEMİ HİGH TOUCH B U14E C DGR ASYA
18:30 FESA B KAAN U14E C EGR ASYA
20:00 BEYKOZ GENÇLİK MAVİ BİRLİK U16E C EGR ASYA
09.12.2021 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL BASKET DARÜŞŞAFAKA B U14E B BGR AVR
18:30 MVP ETİLER BAKIRKÖY ASLAN U14E B AGR AVR
20:00 MVP ETİLER İSTANBUL DSİ U18E A
09.12.2021 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GALATASARAY NEF A FENERBAHÇE A U16E A
18:30 GALATASARAY NEF A FENERBAHÇE A U14E A
20:00 FMV IŞIKSPOR FENERBAHÇE B U16E A
09.12.2021 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TİTAN AKADEMİ A ASYA KARTALLARI U18E B AGR ASYA
18:30 PAMUKSPOR GELİŞİM A GENÇ PAŞABAHAÇE A U16E B BGR ASYA
20:00 PAMUKSPOR GELİŞİM BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A U14E A
09.12.2021 PERŞEMBE MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ŞERİFALİ GENÇLİK İSTANBUL KARTAL GENÇLİK U14E C GGR ASYA
18:30 ATAŞEHİR GENÇLİK İSTANBUL KARŞIYAKA U14E C BGR ASYA
20:00 ATAŞEHİR YILDIZLARI ANKA BASKETBOL AKADEMİ U16E C EGR ASYA
09.12.2021 PERŞEMBE YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SUADİYE BASKETBOL A HİGH TOUCH B U16E B EGR ASYA
18:30 SUADİYE BASKETBOL B KIZILTOPRAK U16E B DGR ASYA
20:00 ALLSTARS İSTANBUL FESA B U18E B BGR ASYA
10.12.2021 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GENÇ NESİL İSTANBUL İBB B U16E B EGR AVR
18:30 TENİS ESKRİM DAĞCILIK İBB B U14E B DGR AVR
20:00 ANATOLYA TURKUAZ ÇUBUKLU SPOR KULÜBÜ U16E C DGR ASYA
10.12.2021 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:30 ROTA AKADEMİ TAKIM YILDIZLARI U18E B BGR ASYA
20:00 LİMA HİGH TOUCH U18E B AGR ASYA
10.12.2021 CUMA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ASYA KARTALLARI B MODA U16E C BGR ASYA
18:30 ASYA KARTALLARI A GİRİŞİM B U14E C BGR ASYA
20:00 SUADİYE İSTANBUL DEV U14E C HGR ASYA