Sosyal Medya:

Haberler

İstanbul’da 4. Hafta Programı Açıklandı

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2019 – 2020 sezonunun dördüncü haftası 19 Ekim 2019 Cumartesi günü oynanacak maçlarla başlayacak.

İşte 19 – 25 Ekim 2019 arasında oynanacak müsabakaların programı:

HAFTANIN PROGRAMI

19.10.2019 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İTO ATL İSTANBUL GELİŞİM U14E C 1.GR
11:30 FMV IŞIKSPOR GELECEK NESİL U14E B 6.GR
13:00 YILDIRIM BOSNA HİSAR OKULLARI U14E B 2.GR
14:30 EMLAK KONUT OLİMPOS A U14E B 2.GR
16:00 ROTARY 100.YIL AND. LİS. A EMLAK KONUT U16E B 8.GR
17:30 ROTARY 100.YIL AND. LİS. B SARIYER BELEDİYESİ U14E C 9.GR
19:00 TENİS ESKRİM DAĞCILIK BİZİMKENT U14E B 1.GR
SK : BEKLAN BESİM ÖZGENÇ
19.10.2019 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI TEPEBASKET U14K B AVR
11:30 AVRUPA KARŞIYAKA AKASYA A U18E B 3.GR
13:00 ORİON BASKETS U14E B 3.GR
14:30 BAKIRKÖYSPOR İSTANBUL PANTERLERİ U18E B 1.GR
16:00 ATAKENT GENÇLİK B BAKIRKÖYSPOR U14E B 4.GR
17:30 AÇI GENÇLİK B ATAKENT YÜZME U14E B 1.GR
19:00 CEDİ OSMAN BASKETBOL A ATAKENT GENÇLİK A U14E B 5.GR
SK : 1 – 4 CAN GÜRAKAR 5 – 7 FİKRET AYGÜN
19.10.2019 CUMARTESİ BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BAĞCILAR ANKA BAYRAMPAŞA SANCAK U14E C 2.GR
11:30 İSTANBUL BEDEN EĞT. ORG. EŞREF BİTLİS O. U14E C 8.GR
13:00 İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR ELİT ATLETİK U14E C 11.GR
14:30 GÖKBURGAZ GENÇLİK B İSTANBUL ESENYURT SALON S. U14E B 2.GR
16:00 BEYKENT BASKETBOL DOSTLUKSPOR U14E C 3.GR
17:30 YEF CENNET U14E C 3.GR
19:00 TAGAR MİMAR SİNAN KOLEJİ U14E C 3.GR
20.10.2019 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 FMV IŞIKSPOR BAŞAKŞEHİR YILDIZLARI U14E C 4.GR
11:30 İSTANBUL PANTERLERİ FMV IŞIKSPOR U16E B 5.GR
13:00 BEYKENT BASKETBOL PERTEVNİYAL LİSESİ U18E B 3.GR
14:30 PERTEVNİYAL LİSESİ MURATBEY GENÇLİK U14E C 10.GR
16:00 BEŞYILDIZ BEYLİKDÜZÜ BASK. İHT. U14E C 7.GR
17:30 BEYLİKDÜZÜ BASK. İHT. A HALİÇ İSTANBUL U18E A
19:00 CEDİ OSMAN BASKETBOL B DARÜŞŞAFAKA B U14E B 6.GR
SK : ERHAN KIŞLAKLI
20.10.2019 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 YENİ LEVENT BASKETBOL SMAÇ SPOR KULÜBÜ U18E C 3.GR
11:30 MİMAROBA TEPEBASKET U14E C 4.GR
13:00 BASK A İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U14E C 7.GR
14:30 ANKA AVRUPA B BASK B U14E C 5.GR
16:00 MVP ETİLER FİNAL İNŞAAT U14E C 9.GR
17:30 ATAKENT GENÇLİK B BAHÇEŞEHİR BASKETBOL İHT. U16E B 7.GR
19:00 BAHÇELİEVLER BELEDİYE ATAKENT GENÇLİK A U16E B 1.GR
SK : FİKRET AYGÜN
20.10.2019 PAZAR BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 YILDIRIMSPOR GENÇLİK SİLİVRİ U18E C 5.GR
11:30 ALTINOVA YILDIRIMSPOR GENÇLİK U14E C 6.GR
13:00 SPOR FABRİKASI İSTANBUL VADİ U14E C 5.GR
14:30 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER İSTANBUL VADİ U18E C 5.GR
16:00 BAĞCILAR GÖZTEPE HAZNEDAR DORUK U18E C 4.GR
17:30 HAZNEDAR DORUK AREL ÜNİ. BÜYÜKÇEKMECE BASK. B U14E C 12.GR
19:00 AREL ÜNİ. BÜYÜKÇEKMECE BASK. A BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK B U14E C 4.GR
TEMSİLCİ : NECDET CENGİZ
20.10.2019 PAZAR KURTKÖY S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:00 ALLSTARS İSTANBUL GENÇ PAŞABAHÇE U16K B ASYA
17:30 PAMUKSPOR GELİŞİM B İSTANBUL BASKETBOL FENERİ U14E B 7.GR
19:00 İSTANBUL ÇEKMEKÖY SPORTİF BEYKOZ GENÇLİK U14E B 8.GR
SK : ORHAN TAGA
21.10.2019 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GALATASARAY B BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK A U14E B 3.GR
18:30 GALATASARAY A ANADOLU EFES A U16E A
20:00 ANADOLU EFES B BAHÇELİEVLER BELEDİYE U14E B 3.GR
SK : YAKUP DUMAN
21.10.2019 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 MODA BASKETBOL ATLETİK BEYLİKDÜZÜ ULUS U18E B 2.GR
18:30 ATAKENT GENÇLİK ANKA BASKETBOL AKD A U18E B 1.GR
20:00 BAYRAMPAŞA SANCAK BEŞİKTAŞ B U16E B 2.GR
SK : ERSİN ÇELİK
21.10.2019 PAZARTESİ BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 MURAT PAŞAOĞLU İSTANBUL GELİŞİM U18E B 4.GR
18:30 İTÜ CORENDON AİRLİNES İSTBOL U18E B 2.GR
20:00 UPS A AÇI GENÇLİK U18E B 2.GR
SK : LEVENT KÜRŞAT KIRCA
21.10.2019 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL TİCARET ODASI A FENERBAHÇE BEKO A U16E A
18:30 KÜÇÜKYALI GELİŞİM KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL U18K B
20:00 SUADİYE BASKETBOL FMV ERENKÖY IŞIK U14E B 8.GR
SK : ABBAS ÜNAY
21.10.2019 PAZARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FENERBAHÇE İSTANBUL BASKETBOL FENERİ U16K A
18:30 ALYA BASKET A DEĞİŞİM A U14E B 7.GR
20:00 HAYDARPAŞA LİSESİ A ASYA KARTALLARI A U14E B 9.GR
SK : DEMET GÜLDAL
22.10.2019 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ŞEHİT ÖĞRETMENLER İÖO FENERBAHÇE B U14K A
18:30 AÇI GENÇLİK BEŞİKTAŞ B U14K A
20:00 BEŞİKTAŞ GALATASARAY U16K A
SK : ALPER SEYREK
22.10.2019 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 EMLAK KONUT B İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U16K A
18:30 KUTUP YILDIZI EMLAK KONUT A U16K A
20:00 FLORYA ELİT İBB U18E A
SK : CAN GÜRAKAR
22.10.2019 SALI BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 MODA BASKETBOL ATLETİK A CEDİ OSMAN BASKETBOL U16E B 1.GR
18:30 BAHÇEŞEHİR BASKET İHT. BAKIRKÖYSPOR U14E B 4.GR
20:00 STARLARIN DOĞUŞU GÖKBURGAZ GENÇLİK A U14E B 4.GR
SK : ERSİN ÇELİK
22.10.2019 SALI YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL DSİ B TİTAN AKADEMİ A U14E B 9.GR
18:30 İSTANBUL TİCARET ODASI B GENÇ PAŞABAHÇE U14E B 9.GR
20:00 İSTANBUL DSİ İSTANBUL BASKETBOL FENERİ U18K A
SK : ERKAN YURTAY
23.10.2019 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PERTEVNİYAL ANADOLU EFES U18E A
18:30 KUTUP YILDIZI A İSTANBUL BASKETBOL FENERİ U14K A
20:00 BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE U18K A
SK : LEVENT KURŞAT KIRCA
23.10.2019 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AYKA GALATASARAY B U14K B AVR
18:30 GALATASARAY A İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U14K A
20:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GELECEK NESİL U18K A
SK : NEJDET SERÇEK
23.10.2019 ÇARŞAMBA BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATAKENT YÜZME İTÜ GVO SK U14E B 1.GR
18:30 ANKA AVRUPA A ATAKENT GENÇLİK B U14E B 4.GR
20:00 AVCILAR TANYILDIZI A AÇI GENÇLİK B U14E B 1.GR
SK : YAKUP DUMAN
23.10.2019 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL DSİ FENERBAHÇE BEKO U18E A
18:30 İSTANBUL DSİ AÇI GENÇLİK U16K A
20:00 PAMUKSPOR GELİŞİM HİGH TOUCH U14E A
SK : HALİT CENK ULA
23.10.2019 ÇARŞAMBA KURTKÖY S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK FESA U16E B 16.GR
18:30 İDEALTEPE BEYLERBEYİ U14E B 10.GR
20:00 ALYA BASKET B BALKAN YEŞİLBAĞLAR U14E B 11.GR
SK : DEMET GÜLDAL
24.10.2019 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DARÜŞŞAFAKA A BEŞİKTAŞ A U14E A
18:30 BEŞİKTAŞ B İSTANBUL TİCARET ODASI A U14E A
20:00 ANKA BASKETBOL AKD BEŞİKTAŞ A U16E A
SK : ALPER SEYREK
24.10.2019 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 EMLAK KONUT A ŞEHİT ÖĞRETMENLER İÖO U14K A
18:30 ATAKENT GENÇLİK A İBB B U14E B 5.GR
20:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ A BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHT. B U18E B 4.GR
SK : FİKRET AYGÜN
24.10.2019 PERŞEMBE BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 MVP ETİLER ORİON B U16E B 2.GR
18:30 AÇI GENÇLİK A CEDİ OSMAN BASKETBOL A U14E B 5.GR
20:00 BAHÇEŞEHİR STARLARI İSTANBUL GELİŞİM U16E B 2.GR
SK : ERKAN KIŞLAKLI
24.10.2019 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL DSİ A BEŞİKTAŞ A U14K A
18:30 FENERBAHÇE B AÇI GENÇLİK U14K A
20:00 BAHÇEŞEHİR OKULLARI A ANADOLU EFES A U14E A
SK : ALİ BOZOGLU
24.10.2019 PERŞEMBE YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL DSİ A İSTANBULLS A U14E B 12.GR
18:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL A DEV ATAŞEHİR A U14E B 10.GR
20:00 ALLSTARS İSTANBUL BALKAN YEŞİLBAĞLAR U18E B 7.GR
SK : ERKAN YURTAY
25.10.2019 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TEŞVİKİYE ATAKENT ELİT U14K B AVR
18:30 BEŞİKTAŞ B FENERBAHÇE A U14K A
20:00 BASKETS BEŞİKTAŞ U16K A
SK : ERSİN ÇELİK
25.10.2019 CUMA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ORİON A İTÜ GVO SK U16E B 6.GR
18:30 GALATASARAY KAAN A U18E A
20:00 GALATASARAY İSTANBUL DSİ U16K A
SK : LEVENT KÜRŞAT KIRCA
25.10.2019 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTBOL FLORYA ELİT U16E B 6.GR
18:30 OLİMPOS TENİS ESKRİM DAĞCILIK U16E B 3.GR
20:00 AÇI GENÇLİK GELECEK NESİL U16K A
SK : CAN GÜRAKAR
25.10.2019 CUMA BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAŞAKŞEHİR YILDIZLARI FYL U16E B 7.GR
18:30 BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHT. BAĞCILAR AKADEMİ BİRLİK U16E B 5.GR
20:00 ALTINELLER A BASKETS U16E B 6.GR
SK : NEJDET SERÇEK
25.10.2019 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 MVP A GİRİŞİM B U14E B 12.GR
18:30 FESA İBB A U14E A
20:00 BAHÇEŞEHİR OKULLARI B ALYA BASKET B U14E B 11.GR
SK : GÖKHAN ANGIN
25.10.2019 CUMA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PARLAYAN YILDIZLAR AKADEMİ İSTANBUL A U14E B 12.GR
18:30 BALKAN YEŞİLBAĞLAR AKADEMİ İSTANBUL B U14E B 11.GR
20:00 İSTANBUL TİCARET ODASI İSTANBUL DSİ U18E A
SK : ALİ BOZOGLU
25.10.2019 CUMA KURTKÖY S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 Z10 SPORTS BEYLERBEYİ A U16E B 10.GR
18:30 HALİÇ İSTANBUL SUADİYE BASKETBOL B U16E B 11.GR
20:00 FMV ERENKÖY IŞIK ALBEDO BASKETBOL A U16E B 10.GR

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > Haberler