Sosyal Medya:

Haberler

İstanbul’da 32. Hafta Maç Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2018 – 2019 sezonu 32. hafta heyecanı 27 Nisan 2019 Cumartesi günü oynanan maçlarla başladı.

İşte 27 Nisan – 3 Mayıs 2019 tarihlerinde oynanacak maçların programı;

27.04.2019 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 TENİS ESKRİM DAĞCILIK ORİON U12E B 2.GR
11:30 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK AÇI GENÇLİK U12E B 1.GR
13:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR AÇI GENÇLİK U12K B AVR
14:30 KUTUP YILDIZI AÇI GENÇLİK U14K B AVR
16:00 AYKA KUTUP YILDIZI U12K B AVR
17:30 KUTUP YILDIZI AVCILAR TANYILDIZI U10E C 1.GR
19:00 EMLAK KONUT BEŞİKTAŞ U11K A YF
27.04.2019 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BAĞCILAR GÖZTEPE İSTANBUL ANKA U12K B AVR
11:30 AYKA İSTANBUL BEDEN EĞT. U12E B 3.GR
13:00 ANADOLU EFES FENERBAHÇE U12E A
14:30 İBB BİLFEN U11E B
16:00 İBB AREL ÜNİ. BÜYÜKÇEKMECE BASK. U12E B 1.GR
17:30 STARLARIN DOĞUŞU KEMER COUNTRY U12E B 1.GR
19:00 BEYKOZ GENÇLİK BOĞAZİÇİ U10E B 2.GR
27.04.2019 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
14:00 ADA YILDIZLARI B İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U16E C 5.GR
15:30 AKADEMİ İSTANBUL A İSTANBUL BASKET U12E A
17:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY U18K A FİNAL
18:30 ATAŞEHİR ASLANLARI HAYDARPAŞA LİSESİ U11E C 4.GR
20:00 SUADİYE BASKETBOL BEŞİKTAŞ U12E A
27.04.2019 CUMARTESİ KURTKÖY S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
12:30 KIZILTOPRAK BİRSEL VARDARLI U11E C 3.GR
14:00 SANCAKTEPE İSTANBUL ATAŞEHİR KARTALLARI U12E B 4.GR
15:30 TAKIM YILDIZLARI BOĞAZİÇİ KARTALLARI U10E C 2.GR
17:00 PARLAYAN YILDIZLAR İSTANBUL ÇEKMEKÖY SPORTİF U12E B 4.GR
18:30 ASYA KARTALLARI TİTAN AKADEMİ U12K B ASYA
20:00 ŞERİFALİ ALLSTARS İSTANBUL U12K B ASYA
28.04.2019 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İSTANBUL BASKET İSTBOL U11E B
11:30 FMV IŞIKSPOR GALATASARAY U12E A
13:00 PERTEVNİYAL LİSESİ ANKA BASKETBOL AKD U10E C 1.GR
14:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ FİNAL İNŞAAT U10E C 1.GR
16:00 TEŞVİKİYE FENERBAHÇE U18E A YF
17:30 DARÜŞŞAFAKA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ U12E A
19:00 BAHÇELİEVLER BELEDİYE AKADEMİ İSTANBUL U14E B KL YF
28.04.2019 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 OLİMPOS AYKA U10E C 1.GR
11:30 OLİMPOS SPOR FABRİKASI U12E B 3.GR
13:00 ELİT ATLETİK SPOR FABRİKASI U10E C 1.GR
14:30 ELİT ATLETİK İSTANBUL VARDAR U14E C AVR
28.04.2019 PAZAR CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
12:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL ÇENGEL SPOR KULÜBÜ U10E C 2.GR
13:30 KIZILTOPRAK POTANIN KARTALLARI U10E C 2.GR
15:00 İSTANBUL TİCARET ODASI GALATASARAY U18E A YF
16:30 DUDULLU ORG. SAN. YILDIRIM BOSNA U14E B KL YF
18:00 İSTANBUL TİCARET ODASI PAMUKSPOR U12E A
19:30 İSTANBUL MARMARA HAYDARPAŞA LİSESİ B / BEYKOZ GENÇLİK U14E C ASYA
28.04.2019 PAZAR KURTKÖY S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
12:30 POTANIN ASLANLARI İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U18E C 4.GR
14:00 POTANIN ASLANLARI SANCAKTEPE İSTANBUL U10E C 2.GR
15:30 ALLSTARS İSTANBUL SANCAKTEPE İSTANBUL U11E C 3.GR
17:00 ATAŞEHİR ASLANLARI KURTKÖY YILDIZLAR U10E C 2.GR
18:30 DEV ATAŞEHİR B ÇEKMEKÖY GENÇLİK U11E C 3.GR
20:00 İSTANBUL DSİ B PENDİK GÜCÜ GENÇLİK U14K B ASYA
29.04.2019 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ FENERBAHÇE U11K A YF
18:30 BEŞİKTAŞ EMLAK KONUT U11K A YF
20:00 GALATASARAY B / BEŞİKTAŞ B KUTUP YILDIZI U14K B AVR
29.04.2019 PAZARTESİ BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 YEF ALTINOVA U18E C KL AGR
18:30 BEYKENT BASKETBOL İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK U18E C KL BGR
20:00 YEŞİLYURT ROTARY 100.YIL AND. LİS. U18E C FNL BGR
29.04.2019 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SPOR FABRİKASI İTÜ GVO AYAZAĞA U11E B
18:30 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER STARLARIN DOĞUŞU U11E B
20:00 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER CENNET U18E C KL BGR
29.04.2019 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SUADİYE BASKETBOL FMV ERENKÖY IŞIK U10E B 2.GR
18:30 FMV ERENKÖY IŞIK FESA U12E A
20:00 ADA YILDIZLARI İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK U18E C 3.GR
29.04.2019 PAZARTESİ MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DEV ATAŞEHİR AKADEMİ İSTANBUL U10E B 2.GR
18:30 PAMUKSPOR GELİŞİM EMLAK KONUT U11E B
20:00 PENDİK GÜCÜ GENÇLİK PAMUKSPOR GELİŞİM U18E C 4.GR
29.04.2019 PAZARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PARLAYAN YILDIZLAR PAMUKSPOR U10E B 2.GR
18:30 PARLAYAN YILDIZLAR ÇENGEL SPOR KULÜBÜ U11E C 4.GR
20:00 PARLAYAN YILDIZLAR MAVİ YILDIZLAR U18E C 3.GR

ALTYAPIBASKET.COM ÜYESİ KULÜPLER

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Haberler