Sosyal Medya:

Haberler

İstanbul’da 26. Haftanın Programı Belli oldu

İstanbul altyapı liglerinde 26. haftanın programı açıklandı.

26 Mart – 1 Nisan 2016 tarihleri arasında oynanacak maçların programı şöyle;

26.03.2016 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BAHÇELİEVLER KUMPORT İÖO ATIŞALANI AND. LİSESİ GSK GE AL DGR AVR
11:30 BAĞCILAR AKADEMİ BİRLİK FLORYA ELİT GE AL DGR AVR
13:00 BEYLİKDÜZÜ İMKB ERK BASKETBOL AKADEMİ GE AL DGR AVR
14:30 BAYRAMPAŞA TUNA İÖO KARAGÜMRÜK GE AL EGR AVR
16:00 ZEYTİNBURNU KURTULMUŞ RÜZGAR SPOR KULÜBÜ YE AL DGR AVR
17:30 ANKA BASKETBOL AKD. İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ YE AL DGR AVR
  S.K. İBRAHİM DURGUN    
       
26.03.2016 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 MUSTAFA KEMAL PAŞA FATİH VATAN YE AL DGR AVR
11:30 İTO ANADOLU TEKNİK LİSESİ SMAÇ SPOR KULÜBÜ YE AL CGR AVR
13:00 YILDIRIMSPOR GSK AVCILAR ÇAĞDAŞLAR YE AL FGR AVR
14:30 TRUVA GENÇLİK İSTANBUL PANTERLERİ KE AL FGR AVR
16:00 BAHÇELİEVLER BELEDİYE İHLAS KOLEJİ ÜMİT ERKEK
17:30 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL MAVİ BİRLİK ÜMİT ERKEK
  S.K. ERKAN YURTAY    
       
26.03.2016 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 YEF ATAKENT SPOR KOLEJLİLER GE AL EGR AVR
11:30 GAZİOSMANPAŞA BASKETBOL SİLİVRİ AKADEMİ GE AL EGR AVR
13:00 ATABEY BASKETBOL KULÜBÜ BORUSAN OTOMOTİV ZNK İÖO GE AL EGR AVR
14:30 AKPOLAT ATABEY BASKETBOL KULÜBÜ KE AL BGR AVR
16:00 ŞİŞLİ SAĞLIK MES. LİS. VARDAR YE AL CGR AVR
17:30 GELECEK NESİL GSK CENNET GE AL EGR AVR
  S.K. NECDET SERÇEK    
       
26.03.2016 CUMARTESİ İKİTELLİ SPOR KOMP.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY VEFA KE AL AGR AVR
14:30 İBB ŞEHİT POLİS M. ERDOĞAN SARIYER BELEDİYESİ YE AL AGR AVR
16:00 İSTANBUL BOĞALARI ŞİŞLİ KE AL AGR AVR
17:30 PERTEVNİYAL LİSESİ FYL GE AL CGR AVR
  S.K. YAŞAR ER    
       
26.03.2016 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:00 KÜÇÜKYALI YELKEN ELİT AKADEMİ İSTANBUL BE DGR
17:30 BOSTANCI PAŞABAHÇE BE DGR
  S.K. ERSUN AKVURAN    
       
14:00 İSTANBULGÜCÜ MERSİN BASKETBOL TKBL
       
       
26.03.2016 CUMARTESİ HASAN DOĞAN S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 ORTAÇEŞME KARTAL MARMARA KE AL AGR ASYA
14:30 TED İSTANBUL KOLEJİ GELECEĞİN YILDIZLARI YE AL CGR ASYA
16:00 BAĞLARBAŞI MARMARA AKADEMİ YE AL EGR ASYA
17:30 SANCAKTEPE BELEDİYE 2014 MALTEPE YE AL AGR ASYA
  S.K. RIZA ÖZCAN    
       
       
27.03.2016 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 TENİS ESKRİM DAĞCILIK BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK YE AL GGR AVR
11:30 TRUVA GENÇLİK MOLA (TİME OUT) YE AL CGR AVR
13:00 GELECEK NESİL GSK ÇAĞDAŞLAR KE AL EGR AVR
14:30 KASIMPAŞA BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL KE AL DGR AVR
  S.K. RAHMAN KOÇ    
       
17:00 T.E.D YALOVA GROUP BELEDİYE SPOR TB2L
       
       
27.03.2016 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
12:00 BAKIRKÖYSPOR BAŞAKŞEHİRSPOR KE AL CGR AVR
13:30 ERK BASKETBOL AKADEMİ İSTANBUL GELİŞİM YE AL FGR AVR
15:00 BAHÇELİEVLER BEŞ YILDIZ BAHÇELİEVLER BELEDİYE YE AL FGR AVR
16:30 BAHÇELİEVLER BELEDİYE BOĞAZİÇİ YILDIZLARI BE AGR
18:00 IRMAK KURTULUŞ BE AGR
  S.K. LEVENT KÜRŞAT KIRCA    
       
27.03.2016 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 YILDIRIM BOSNA BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI KE AL DGR AVR
11:30 BAĞCILAR EĞİTİM ATAKENT SPOR KOLEJLİLER KE AL BGR AVR
13:00 ATABEY SPOR KULÜBÜ ATAKENT GELİŞİM YE AL EGR AVR
14:30 İSTBOL GÜNGÖREN GENÇLİK YE AL DGR AVR
16:00 SİLİVRİ AKADEMİ İSTANBUL UFUK KOLEJİ YE AL BGR AVR
17:30 BEŞ YILDIZ BAYRAMPAŞA TUNA İÖO YE AL BGR AVR
  S.K. BAKİ GÜNER    
       
27.03.2016 PAZAR İKİTELLİ SPOR KOMP.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 PERTEVNİYAL LİSESİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ YE AL GGR AVR
14:30 ROBERT KOLEJ GENÇ KOLEJ BASKETBOL YE AL GGR AVR
16:00 ROTARY 100. YIL AND. LİSESİ BAHÇEŞEHİR ANTSPOR YE AL BGR AVR
17:30 HAZNEDAR DORUK BAYRAMPAŞA ATLETİK KE AL BGR AVR
  S.K. FİKRET DURADEMİR    
       
27.03.2016 PAZAR CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 KURTKÖY YILDIZLAR KAAN YE AL AGR ASYA
13:00 DİNAMO ABS YE AL AGR ASYA
14:30 SUADİYE BASKETBOL PENDİK YEDİTEPE KE AL AGR ASYA
16:00 SUADİYE BASKETBOL ATAŞEHİR YILDIZLARI GE SL KL GR
17:30 İSTANBULSPOR ANADOLU EFES GE SL KL GR
  S.K. ERKAN YURTAY    
       
27.03.2016 PAZAR HASAN DOĞAN S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI     
13:00 KARTAL MARMARA BOĞAZİÇİ YE AL CGR ASYA
14:30 ALLSTARS B. Y. İSTANBUL GENÇ PAŞABAHÇE BASKETBOL YE AL EGR ASYA
16:00 KARTAL YILDIZLARI İSTANBUL GENÇLİK GÜCÜ GE AL DGR ASYA
17:30 BEYKOZ KARTALLARI BATI YE AL EGR ASYA
  S.K. CÜNEYT ERÇETİN    
       
       
28.03.2016 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BATİS BEŞİKTAŞ KK SL FNL GR
18:30 BOSNA BASKET GALATASARAY GK SL FNL GR
20:00 BİZİMKENT BORUSAN OTO. ZNK İÖO KE YL FNL GR
  S.K. RAHMAN KOÇ    
       
28.03.2016 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İTÜ FMV IŞIKSPOR KE SL KL GR
18:30 PERTEVNİYAL GENÇLİK İTO KE SL FNL GR
20:00 ANADOLU EFES BEŞİKTAŞ KE SL FNL GR
  S.K. ERSİN ÇELİK    
       
28.03.2016 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ZEYTİNBURNU KURTULMUŞ BEYOĞLUSPOR KE AL EGR AVR
18:30 BAŞAKŞEHİR YILDIZLARI DEV ADAMLAR YE AL BGR AVR
20:00 FATİH VATAN BEYOĞLUSPOR BE AGR
  S.K. FİKRET DURADEMİR    
       
28.03.2016 PAZARTESİ SİYAVUŞPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BALSK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ KE AL EGR AVR
18:30 DOSTLUKSPOR BAHÇELİEVLER BELEDİYE KE AL EGR AVR
20:00 TENİS ESKRİM DAĞCILIK İSTANBUL UFUK KOLEJİ KE AL CGR AVR
  S.K. BAKİ GÜNER    
       
28.03.2016 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ PAMUKSPOR KE YL FNL GR
18:30 MVP İBB KE SL FNL GR
20:00 SELİMİYE TEŞVİKİYE KE SL FNL GR
  S.K. İBRAHİM DURGUN    
       
28.03.2016 PAZARTESİ YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ELİT AKADEMİ İSTANBUL PENDİK YEDİTEPE YE AL CGR ASYA
18:30 PENDİK BELEDİYESİ BASKETBOL GELİŞİM YE AL AGR ASYA
20:00 KURTKÖY YILDIZLARI DİNAMO BE DGR
  S.K. AHMET YÜKSELDİ    
       
       
29.03.2016 SALI BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATIŞALANI AND. LİSESİ GSK BAĞCILAR AKADEMİ BİRLİK GE AL DGR AVR
18:30 UPS BEŞİKTAŞ YE SL FNL GR
20:00 İBB SELİMİYE YE SL FNL GR
  S.K. NECDET SERÇEK    
       
29.03.2016 SALI AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DOSTLUKSPOR GALATASARAY YK SL FNL GR
18:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BEŞİKTAŞ GK SL FNL GR
20:00 GALATASARAY FENERBAHÇE KE SL FNL GR
  S.K. YAŞAR ER    
       
29.03.2016 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ERK BASKETBOL AKADEMİ BAHÇELİEVLER KUMPORT İÖO GE AL DGR AVR
18:30 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL DOSTLUKSPOR ÜMİT ERKEK
20:00 KÜÇÜKÇEKMECE BASK. GENÇ. TURKUAZ BE AGR
  S.K. BAKİ GÜNER    
       
29.03.2016 SALI CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 OLİMPİK BASKET BASKETS KE SL KL GR
18:30 FESA FYL KE YL FNL GR
20:00 ATAŞEHİR YILDIZLARI BAŞAKŞEHİRSPOR ÜMİT ERKEK
  S.K. AHMET YUKSELDİ    
       
29.03.2016 SALI YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FENER ATAŞEHİR TİTAN AKADEMİ YE AL BGR ASYA
18:30 KARTAL YILDIZLARI ASYA KARTALLARI YE AL BGR ASYA
20:00 ACARLAR MAVİ BİRLİK ÜMİT ERKEK
  S.K. ALİ BOZOĞLU    
       
       
30.03.2016 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 VEFA AÇI GENÇLİK KE AL AGR AVR
18:30 BATİS BEŞİKTAŞ YK SL FNL GR
20:00 İTÜ DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ YE SL FNL GR
  S.K. LEVENT KÜRŞAT KIRCA    
       
30.03.2016 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ALTINYILDIZ BEŞ YILDIZ KE AL BGR AVR
18:30 ANADOLU EFES FENERBAHÇE YE SL FNL GR
20:00 GALATASARAY FMV IŞIKSPOR YE SL FNL GR
  S.K. YAŞAR ER    
       
30.03.2016 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAHÇEŞEHİR BASKET VE İHT. BAŞAKŞEHİR YILDIZLARI GE AL DGR AVR
18:30 İTO ANADOLU TEKNİK LİSESİ DEV ADAMLAR KE AL CGR AVR
20:00 DEV ADAMLAR BEYLİKDÜZÜ İMKB GE AL DGR AVR
  S.K. NECDET SERÇEK    
       
30.03.2016 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 MAVİ YILDIZ ANATOLYA TURKUAZ YE AL AGR ASYA
18:30 İSTANBULGÜCÜ FENERBAHÇE YK SL FNL GR
20:00 İSTANBUL DSİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ YK SL FNL GR
  S.K. ERKAN YURTAY    
       
       
31.03.2016 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 RÜZGAR SPOR KULÜBÜ ENKA KE AL DGR AVR
18:30 ATABEY SPOR KULÜBÜ ALTINOVA KE AL BGR AVR
20:00 STARLARIN DOĞUŞU OLİMPİA 2023 KE AL FGR AVR
  S.K. RAHMAN KOÇ    
       
31.03.2016 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTBOL SİLİVRİ ÇAĞRIBEY KE AL AGR AVR
18:30 GÜNGÖREN GENÇLİK MEGABASKET KE AL AGR AVR
20:00 GALATASARAY İSTANBULGÜCÜ GK SL FNL GR
  S.K. ERSİN ÇELİK    
       
31.03.2016 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FLORYA ELİT AKPOLAT KE AL BGR AVR
18:30 FLORYA ELİT İBA GE AL DGR AVR
20:00 ATAKÖY 60.YIL İBA KE AL EGR AVR
  S.K. NECDET SERÇEK    
       
31.03.2016 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FENERBAHÇE KOLEJİ BATİS KK SL FNL GR
18:30 BASKETBOLUN YILDIZLARI SUADİYE GENÇLİK YE AL DGR ASYA
20:00 LİBADE SUADİYE GENÇLİK BE DGR
  S.K. RIZA ÖZCAN    
       
31.03.2016 PERŞEMBE YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL ATA KARTAL GENÇLİK YE AL BGR ASYA
18:30 ORTAÇEŞME MEHMET ERDEM MARMARA AKD YE AL BGR ASYA
20:00 İSTANBUL MARMARA ACARLAR YE AL BGR ASYA
  S.K. CÜNEYT ERÇETİN    
       
       
01.04.2016 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ŞİŞLİ AYKA KE AL AGR AVR
18:30 GAZİOSMANPAŞA BASKETBOL BAYRAMPAŞA TUNA İÖO KE AL FGR AVR
20:00 BEŞİKTAŞ DOSTLUKSPOR YK SL FNL GR
  S.K. RAHMAN KOÇ    
       
01.04.2016 CUMA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL PANTERLERİ ASİST KE AL FGR AVR
18:30 İST. GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TRUVA GENÇLİK KE AL FGR AVR
20:00 BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKADEMİ MEGABASKET GE AL BGR AVR
  S.K. LEVENT KÜRŞAT KIRCA    
       
01.04.2016 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AVCILAR ÇAĞDAŞLAR ATLETİK BAHÇEŞEHİR KE AL FGR AVR
18:30 ARNAVUTKÖY BELEDİYE ROTARY 100. YIL AND. LİSESİ KE AL EGR AVR
20:00 SARIYER BELEDİYESİ ROTARY 100. YIL AND. LİSESİ GE AL BGR AVR
  S.K. ERSİN ÇELİK    
       
01.04.2016 CUMA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FENERBAHÇE KOLEJİ AÇI GENÇLİK KK SL FNL GR
18:30 FENERBAHÇE BATİS YK SL FNL GR
20:00 İSTANBULGÜCÜ İSTANBUL DSİ YK SL FNL GR
  S.K. ORHAN TAGA    
       
01.04.2016 CUMA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL GENÇLİK GÜCÜ TAKIM YILDIZLARI YE AL DGR ASYA
18:30 DOĞA KOLEJİ İSTANBUL ANADOLU GSK YE AL DGR ASYA
20:00 TEK YILDIZ ASFA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KLB YE AL DGR ASYA
  S.K. ERSUN AKVURAN    

Altyapibasket.com Üyeleri

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Haberler