Sosyal Medya:

İstanbul

İstanbul’da 24. Haftanın Programı Belli oldu

İstanbul altyapı liglerinde 24. haftanın programı açıklandı.

12 Mart – 18 Mart 2016 tarihleri arasında oynanacak maçların programı şöyle;

12.03.2016 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ÇAĞDAŞLAR BALSK KE AL EGR AVR
11:30 BİZİMKENT BEYLİKDÜZÜ TURKUAZ A. KE YL 2.TUR 3.GR
13:00 BORUSAN OTO ZNK İÖO YEŞİLYURT YE SL KL GR
14:30 BAKIRKÖY BELEDİYESİ İSTBOL BE CGR
16:00 BOĞAZİÇİ YILDIZLARI KÜÇÜKÇEKMECE BASK. GENÇ. BE AGR
17:30 BEYOĞLUSPOR IRMAK BE AGR
S.K. RAHMAN KOÇ
12.03.2016 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
09:30 BAŞAKŞEHİRSPOR TENİS ESKRİM DAĞCILIK YE AL GGR AVR
11:00 BASKETS İTÜ KE SL KL GR
12:30 FMV IŞIKSPOR PERTEVNİYAL GENÇLİK KE SL KL GR
17:00 TURKUAZ FATİH VATAN BE AGR
18:30 BAHÇELİEVLER İDMAN YURDU AVCILAR TANYILDIZI BE BGR
S.K. ERSİN ÇELİK
15:00 PERTEVNİYAL GENÇLİK GEDİZ ÜNİVERSİTESİ TBL
12.03.2016 CUMARTESİ BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK ŞİŞLİ YE AL GGR AVR
11:30 BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKADEMİ ERK BASKETBOL AKADEMİ YE AL GGR AVR
13:00 İSTANBUL GELİŞİM BAHÇELİEVLER BEŞYILDIZ YE AL FGR AVR
14:30 GELECEK NESİL BAHÇELİEVLER BELEDİYE YE AL FGR AVR
16:00 KURTULUŞ BAHÇELİEVLER BELEDİYE BE AGR
17:30 ONBİRAY SULTANGAZİ OLİMPİK BE BGR
S.K. BAKİ GÜNER
12.03.2016 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 GENÇ YEŞİLYURT ROBERT KOLEJ YE AL GGR AVR
11:30 GENÇ KOLEJ BASKETBOL PERTEVNİYAL LİSESİ YE AL GGR AVR
13:00 ASİST YILDIRIM GSK YE AL FGR AVR
14:30 YILDIRIM GSK BAŞAKŞEHİRSPOR BE CGR
16:00 ATLETİK BAHÇEŞEHİR OLİMPİAKENT BE CGR
17:30 EVYAP KOLEJİ KAĞITHANE HÜSEYİN ALP BE BGR
S.K. İBRAHİM DURGUN
12.03.2016 CUMARTESİ İKİTELLİ SPOR KOMP.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 VEFA MEGABASKET KE AL AGR AVR
14:30 ALTINYILDIZ ALTINOVA KE AL BGR AVR
16:00 GÜNGÖREN GENÇLİK İSTANBUL BOĞALARI KE AL AGR AVR
17:30 BAĞCILAR EĞİTİM AKPOLAT KE AL BGR AVR
S.K. NECDET SERÇEK
12.03.2016 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 İTO OLİMPİK BASKET KE SL KL GR
16:00 BEYLERBEYİ İSTANBUL DSİ YE SL KL GR
17:30 UNO DEĞİŞİM KE AL BGR ASYA
19:00 GELECEĞİN YILDIZLARI UBA KE AL BGR ASYA
S.K. MUSTAFA F. AKINCI
14:00 İSTANBULGÜCÜ BURSA BŞB. TKBL
12.03.2016 CUMARTESİ HASAN DOĞAN S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 İSTANBUL MARMARA FENER ATAŞEHİR YE AL BGR ASYA
14:30 İSTANBUL ATA ALLSTARS B. Y. İSTANBUL KE AL AGR ASYA
16:00 MODAFEN ALTINYURT KE AL BGR ASYA
17:30 BATI ATAŞEHİR KARTALLARI KE AL CGR ASYA
S.K. RIZA ÖZCAN
13.03.2016 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ATABEY SPOR KULÜBÜ BAYAMPAŞA ATLETİK KE AL BGR AVR
11:30 YILDIRIM BOSNA ENKA KE AL DGR AVR
13:00 MOLA (TİME OUT) ORG. EŞREF BİTLİS ORTAOKULU KE AL CGR AVR
14:30 AVCILAR TANYILDIZI RÜZGAR SPOR KULÜBÜ KE AL DGR AVR
16:00 MEGABASKET SARIYER BELEDİYESİ GE AL BGR AVR
17:30 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK MAVİ BİRLİK GE YL 2.TUR 1.GR
S.K. RAHMAN KOÇ
13.03.2016 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ZEYTİNBURNU KURTULMUŞ ROTARY 100. YIL AND. LİSESİ KE AL EGR AVR
11:30 İSTANBUL UFUK KOLEJİ ATAKENT GELİŞİM KE AL CGR AVR
13:00 BEŞİKTAŞ GALATASARAY YK SL FNL GR
14:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ FENERBAHÇE YK SL FNL GR
16:00 ŞİŞLİ FLORYA KOLEJİ BE CGR
17:30 GENÇ YEŞİLYURT VEFA GE AL CGR AVR
S.K. LEVENT K. KIRCA
13.03.2016 PAZAR BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 GELECEK NESİL GSK ATAKÖY 60.YIL KE AL EGR AVR
11:30 AVCILAR TANYILDIZI RÜZGAR SPOR KULÜBÜ KE AL DGR AVR
13:00 RUMELİ KUPRİVA BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI KE AL DGR AVR
14:30 BAKIRKÖY SU SPORLARI BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL KE AL DGR AVR
16:00 BAŞAKŞEHİRSPOR DOSTLUKSPOR ÜMİT ERKEK
17:30 BAHÇEŞEHİR ANTSPOR BASK BE BGR
S.K. NECDET SERÇEK
13.03.2016 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BAYRAMPAŞA TUNA İÖO İSTANBUL PANTERLERİ KE AL FGR AVR
11:30 FLORYA ELİT ÇATALCA BASKETBOL KE AL BGR AVR
13:00 AVCILAR ÇAĞDAŞLAR OLİMPİA 2023 KE AL FGR AVR
14:30 BAHÇELİEVLER BELEDİYE BEYOĞLUSPOR KE AL EGR AVR
16:00 BAHÇEŞEHİR S. DEMİREL İÖO İSTANBUL ANKA GE AL AGR AVR
17:30 AVCILAR ÇAĞDAŞLAR GÜNGÖREN GENÇLİK GE AL AGR AVR
S.K. BAKİ GÜNER
13.03.2016 PAZAR İKİTELLİ SPOR KOMP.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 İSTBOL AYKA KE AL AGR AVR
14:30 GAZİOSMANPAŞA BASKETBOL BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKADEMİ KE AL FGR AVR
16:00 ASİST TRUVA GENÇLİK KE AL FGR AVR
17:30 BALSK İBA KE AL EGR AVR
S.K. YAŞAR ER
13.03.2016 PAZAR CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 HACI NUMAN ORTAOKULU ANATOLYA TURKUAZ KE AL DGR ASYA
13:00 GENÇ İST. YILDIZLARI BASK. İSTANBUL BOĞALARI YE YL 2.TUR 1.GR
14:30 İST. YILDIZLARI BASK. BAHÇ. BASK. İHT. KE YL 2.TUR 2.GR
16:00 KARTAL GENÇLİK KARTAL YILDIZLARI YE AL BGR ASYA
17:30 ACARLAR İHLAS KOLEJİ ÜMİT ERKEK
S.K. ABBAS ÜNAY
13.03.2016 PAZAR HASAN DOĞAN S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 SANCAKTEPE BELEDİYE ÜSKÜDAR BASKETBOL KE AL CGR ASYA
14:30 MARMARA AKADEMİ KARTAL BAŞARI KE AL CGR ASYA
16:00 KAAN İSTANBUL MARMARA KE AL CGR ASYA
17:30 FMV IŞIK ERENKÖY ELİT AKADEMİ İSTANBUL KE AL DGR ASYA
S.K. ORHAN TAGA
14.03.2016 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAKIRKÖYSPOR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GK SL FNL GR
18:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ AÇI GENÇLİK KK SL FNL GR
20:00 İHLAS KOLEJİ YEŞİLYURT GE SL FNL GR
S.K. RAHMAN KOÇ
14.03.2016 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞİKTAŞ İBB GE SL FNL GR
18:30 GALATASARAY FMV IŞIKSPOR GE SL FNL GR
20:00 BEŞİKTAŞ MVP KE SL FNL GR
S.K. LEVENT KÜRŞAT KIRCA
14.03.2016 PAZARTESİ BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANTINOVA YILDIRIMSPOR GSK GE AL AGR AVR
18:30 OLİMPİAKENT ZEYTİNBURNU KURTULMUŞ GE AL AGR AVR
20:00 İSTBOL İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ GE AL BGR AVR
S.K. BAKİ GÜNER
14.03.2016 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK AÇI GENÇLİK KE AL AGR AVR
18:30 ANKA BASKETBOL AKD BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKADEMİ GE AL BGR AVR
20:00 İBA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ YE AL GGR AVR
S.K. ERSİN ÇELİK
14.03.2016 PAZARTESİ SİYAVUŞPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ÇAĞDAŞLAR BEYLERBEYİ GE YL 2.TUR 3.GR
18:30 BOSNA BASKET BAHÇELİEVLER BASKETBOL GE YL 2.TUR 2.GR
20:00 TRUVA GENÇLİK BASK GE YL 2.TUR 2.GR
S.K. NECDET SERÇEK
14.03.2016 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL DSİ DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ KE SL FNL GR
18:30 NET VOLEYBOL TED İSTANBUL KOLEJİ KE AL BGR ASYA
20:00 FENERBAHÇE DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ GE SL FNL GR
S.K. MUSTAFA F. AKINCI
14.03.2016 PAZARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATAŞEHİR YILDIZLARI BAHÇEŞEHİR AKPINAR YE YL 2.TUR 3.GR
18:30 SELİMİYE İTÜ YE SL FNL GR
20:00 PAMUKSPOR DAVUTPAŞA YE YL 2.TUR 2.GR
S.K. ERSUN AKVURAN
15.03.2016 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞİKTAŞ BOSNA BASKET KK SL FNL GR
18:30 BEŞİKTAŞ İSTANBULGÜCÜ GK SL FNL GR
20:00 ANADOLU EFES DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ YE SL FNL GR
S.K. ERSİN ÇELİK
15.03.2016 SALI AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GALATASARAY FENERBAHÇE KK SL FNL GR
18:30 İBB GALATASARAY KE SL FNL GR
20:00 BEŞİKTAŞ GALATASARAY YE SL FNL GR
S.K. LEVENT K. KIRCA
15.03.2016 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DOSTLUKSPOR İSTANBUL DSİ YK SL FNL GR
18:30 KÜÇÜKÇEKMECE BASK. G. KIZILTOPRAK GE YL 2.TUR 1.GR
20:00 BAKIRKÖYSPOR DEV ADAMLAR KE AL CGR AVR
S.K. YAŞAR ER
15.03.2016 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ELİT AKADEMİ BASKETBOL SELİMİYE GE YL 2.TUR 3.GR
18:30 FENERBAHÇE SELİMİYE KE SL FNL GR
UNİBASKET PAMUKSPOR KE YL 2.TUR 1.GR
S.K. AHMET YÜKSELDİ
15.03.2016 SALI YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TED İSTANBUL KOLEJİ SANCAKTEPE İSTANBUL YE AL CGR ASYA
18:30 ATAŞEHİR YILDIZLARI BAHÇELİEVLER BELEDİYE ÜMİT ERKEK
20:00 SUADİYE GENÇLİK BOSTANCI BE DGR
S.K. ERKAN YURTAY
16.03.2016 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İTÜ PERTEVNİYAL GENÇLİK GE SL FNL GR
18:30 TEŞVİKİYE ANADOLU EFES KE SL FNL GR
20:00 FMV IŞIKSPOR İHLAS KOLEJİ GE SL FNL GR
S.K. ALPER SEYREK
16.03.2016 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GALATASARAY BATİS YK SL FNL GR
18:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBULGÜCÜ YK SL FNL GR
20:00 TENİS ESKRİM DAĞCILIK SUADİYE BASKETBOL GE SL KL GR
S.K. LEVENT KÜRŞAT KIRCA
16.03.2016 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AVCILAR ÇAĞDAŞLAR BOSNA BASKET YE AL FGR AVR
18:30 KASIMPAŞA YEŞİLYURT KE AL DGR AVR
20:00 DOSTLUKSPOR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ KE AL EGR AVR
S.K. BAKİ GÜNER
16.03.2016 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FENERBAHÇE İBB YE SL FNL GR
18:30 FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ YK SL FNL GR
20:00 PAŞABAHÇE KURTKÖY YILDIZLAR BE DGR
S.K. CÜNEYT ERÇETİN
17.03.2016 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BOSNA BASKET GALATASARAY KK SL FNL GR
18:30 ÇAĞDAŞLAR TEŞVİKİYE YE YL 2.TUR 3.GR
20:00 FYL KIZILTOPRAK YE YL 2.TUR 1.GR
S.K. RAHMAN KOÇ
17.03.2016 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İTÜ BEŞİKTAŞ YE SL FNL GR
18:30 FMV IŞIKSPOR ANADOLU EFES YE SL FNL GR
20:00 BÜYÜKÇEKMECE SORTİE PAMUKSPOR GE YL 2.TUR 4.GR
S.K. LEVENT K. KIRCA
17.03.2016 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TENİS ESKRİM DAĞCILIK BAŞAKŞEHİRSPOR KE AL CGR AVR
18:30 BEŞ YILDIZ ATAKENT SPOR KOLEJLİLER KE AL BGR AVR
20:00 İST. GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BAYRAMPAŞA TUNA İÖO KE AL FGR AVR
S.K. BAKİ GÜNER
17.03.2016 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FENERBAHÇE AÇI GENÇLİK KK SL FNL GR
18:30 FENERBAHÇE İSTANBULGÜCÜ GK SL FNL GR
20:00 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL GE YL 2.TUR 4.GR
S.K. ERKAN YURTAY
17.03.2016 PERŞEMBE YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATAŞEHİR YILDIZLARI BAYRAMPAŞA SANCAK GE SL KL GR
18:30 MVP FENERBAHÇE KE SL FNL GR
20:00 ELİT AKADEMİ İSTANBUL LİBADE BE DGR
S.K. ERSUN AKVURAN
18.03.2016 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DOSTLUKSPOR BAKIRKÖYSPOR GE AL BGR AVR
18:30 BAYRAMPAŞA SANCAK UNİBASKET YE YL 2.TUR 2.GR
20:00 YEŞİLYURT İTÜ GE SL FNL GR
S.K. RAHMAN KOÇ
18.03.2016 CUMA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İBB GALATASARAY GE SL FNL GR
18:30 GALATASARAY İSTANBUL DSİ KE SL FNL GR
20:00 GALATASARAY FENERBAHÇE YE SL FNL GR
S.K. ERSİN ÇELİK
18.03.2016 CUMA BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İTO ANADOLU TEKNİK LİSESİ ROTARY 100. YIL AND. LİSESİ GE AL BGR AVR
18:30 BEŞ YILDIZ BAHÇEŞEHİR ANTSPOR GE AL CGR AVR
20:00 AKADEMİ REKREASYON ATAKÖY 60.YIL GE AL CGR AVR
S.K. NECDET SERÇEK
18.03.2016 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ARVANUTKÖY BELEDİYE ÇAĞDAŞLAR KE AL EGR AVR
18:30 İSTANBUL PANTERLERİ ATLETİK BAHÇEŞEHİR KE AL FGR AVR
20:00 HAZNEDAR DORUK RÜZGAR SPOR KULÜBÜ GE AL CGR AVR
S.K. BAKİ GÜNER
18.03.2016 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ BEŞİKTAŞ GE SL FNL GR
18:30 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ BEŞİKTAŞ KE SL FNL GR
20:00 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ UPS YE SL FNL GR
S.K. CÜNEYT ERÇETİN
18.03.2016 CUMA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ACARLAR ASYA KARTALLARI YE AL BGR ASYA
18:30 İTO PERTEVNİYAL GENÇLİK YE SL KL GR
20:00 MODA KÜÇÜKYALI YELKEN BE DGR
S.K. AHMET YÜKSELDİ

 

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > İstanbul