Sosyal Medya:

Haberler

İstanbul’da 15. Haftanın Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2017-2018 sezonu 15. hafta programı İl Basketbol Temsilciliği tarafından açıklandı.

İşte 6 Ocak – 12 Ocak 2018 tarihleri arasında oynanacak olan maçların programı;

06.12.2018 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK ALTINOVA U18K A KL GR
11:30 GALATASARAY FMV ERENKÖY IŞIK U12E AA
13:00 AÇI GENÇLİK BAĞCILAR GÖZTEPE U12K A
14:30 BAHÇELİEVLER BELEDİYE ADA YILDIZLARI BE AA
16:00 TEŞVİKİYE BEYLERBEYİ U16E AA KL GR
17:30 IRMAK TEŞVİKİYE BE AA
19:00 PERTEVNİYAL YEŞİLYURT BE AA
SK: BEKLAN BESİM ÖZGENÇ
06.12.2018 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. GALATASARAY U11E AA
11:00 İBB İSTANBULSPOR U12E A+ BGR
12:30 BAKIRKÖY BASKET PERTEVNİYAL LİSESİ U15E A BGR
14:00 İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ U18K A KL GR
16:00 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GEL. KBBL
18:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BEŞİKTAŞ U12K A
19:30 AYKA FENERBAHÇE U12K A
SK: BAKİ GÜNER
06.12.2018 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 BOĞAZİÇİ ATAŞEHİR YILDIZLARI U12E A CGR
13:00 İSTANBUL MARMARA KIZILTOPRAK U16E AA KL GR
14:30 GENÇ İSTANBULGÜCÜ DİNAMO U18K A KL GR
16:30 OLİMPİK BASKET ALLSTARS KBBL
18:30 GENÇ KIZILTOPRAKLILAR SUADİYE U12E A DGR
20:00 SUADİYE BASKETBOL BEŞİKTAŞ U11E AA
SK: ABBAS ÜNAY
06.12.2018 CUMARTESİ MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 TEKYILDIZ KURTKÖY YILDIZLAR U11E A DGR
18:00 DEV ATAŞEHİR ASYA KARTALLARI U12E A+ DGR
19:30 HAYDARPAŞA LİSESİ BEYKOZ GENÇLİK U12E A+ DGR
SK: GÖKHAN ANGIN
07.01.2018 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İSTBOL AÇI GENÇLİK U12E A+ AGR
11:30 FENERBAHÇE KOLEJİ HAYDARPAŞA LİSESİ U13E A DGR
13:00 PENDİK YEDİTEPE ATAŞEHİR GENÇLİK U14E A EGR
14:30 İSTANBUL BASKET İTÜ GVO AYAZAĞA U12E A AGR
16:00 İSTANBUL ANKA GALATASARAY U12K A
17:30 BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE U11K A
19:00 KASIMPAŞA FYL U15E A BGR
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
07.01.2018 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 PERTEVNİYAL EGE MAVİSİ U16K A KL GR
11:00 KUTUP YILDIZI SİSTEM GENÇLİK U12K A
12:30 ALLSTARS İSTANBUL ARMADA U14E A DGR
14:00 DOSTLUKSPOR ALLSTARS İSTANBUL U18K A KL GR
16:30 YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ HATAY BŞB. KBSL
18:30 UPS AVRUPA KARŞIYAKA U15E A AGR
20:00 İSTANBUL VARDAR ROTARY 100.YIL AND. LİS. U15E A AGR
SK: ERSİN ÇELİK
07.01.2018 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ŞEFKATGÜCÜ BEŞYILDIZ U13E A AGR
11:30 ELİT ATLETİK BEST U15E A AGR
13:00 GENÇ KOLEJ BASKETBOL ALTINELLER U15E A AGR
14:30 BİZİMKENT RUMELİ KUPRİVA U14E A BGR
16:00 EMLAK KONUT TRUVA GENÇLİK U13E A BGR
17:30 YILDIRIMSPOR GENÇLİK MODA BASKETBOL ATLETİK U13E A BGR
19:00 BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. ATAKENT GENÇLİK U12E A BGR
SK: FİKRET AYGÜN
07.01.2018 PAZAR MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 PAMUKSPOR FMV ERENKÖY IŞIK U11E AA
18:00 KURTKÖY YILDIZLAR KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL U16K A KL GR
19:30 GENÇ PAŞABAHÇE İSTANBUL KAYAŞEHİR U16K A KL GR
SK: ALİ BOZOĞLU
07.01.2018 PAZAR YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BANVİT BGL
15:00 FENERBAHÇE BOSNA BASKET U18K A FNL GR
16:30 İDEALTEPE POTANIN KARTALLARI U12E A DGR
18:00 TAKIM YILDIZLARI KÜÇÜKYALI GELİŞİM U11E A DGR
19:30 ATAŞEHİR KARTALLARI BOĞAZİÇİ U11E A DGR
SK: GÖKHAN ANGIN
09.01.2018 SALI BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 UPS FMV IŞIKSPOR U16E AA KL GR
19:00 İTÜ UPS U14E A+ BGR
20:30 BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK İTÜ U16E A BGR
SK: ALPER SEYREK
09.01.2018 SALI AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 GALATASARAY BAYRAMPAŞA SANCAK U16K A FNL GR
19:00 İBB ANADOLU EFES U16E AA FNL GR
20:30 İSTANBUL BASKET FLORYA ELİT U16E AA KL GR
SK: ERSİN ÇELİK
09.01.2018 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ATLETİK BAHÇEŞEHİR BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR U15E A BGR
19:00 ÇATALCA BASKETBOL DOSTLUKSPOR U15E A CGR
20:30 GELECEK NESİL BASK U15E A CGR
SK: BAKİ GÜNER
09.01.2018 SALI CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TİTAN AKADEMİ GALATASARAY U16E AA FNL GR
18:30 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İSTANBUL DSİ U16E AA FNL GR
SK: ABBAS ÜNAY
09.01.2018 SALI YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL DSİ YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ U15K A
19:00 FENERBAHÇE ORTAKÖY BASKETBOL U15K A
20:30 FMV ERENKÖY IŞIK FENERBAHÇE U15E AA FNL GR
SK: HURŞİT CEM AKAN
09.01.2018 SALI TAHA AKGÜL S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ASYA KARTALLARI GELECEĞİN YILDIZLARI U13E A FGR
19:00 BATI 2014 MALTEPE GENÇLİK U13E A FGR
20:30 KAAN ATAŞEHİR GENÇLİK U14E A EGR
SK: AHMET YÜKSELDİ
10.01.2018 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BEŞİKTAŞ DARÜŞŞAFAKA U16E AA FNL GR
19:00 İSTANBULSPOR BEŞİKTAŞ U14E AA AGR
20:30 BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE U16K A FNL GR
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
10.01.2018 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BOSNA BASKET EMLAK KONUT U18K A FNL GR
19:00 İTO ATL DEV ADAMLAR U15E A CGR
20:30 DEV ADAMLAR ERK BASKETBOL AKADEMİ U18E A+ FNL AGR
SK: FİKRET AYGÜN
10.01.2018 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL TİCARET ODASI KAAN U18E A+ FNL B GR
19:00 İSTANBUL TİCARET ODASI İSTANBUL DSİ U15E AA FNL GR
20:30 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK U18K A KL GR
SK: ERSUN AKVURAN
11.01.2018 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İBB GALATASARAY U15E AA FNL GR
19:00 İSTANBULSPOR PAMUKSPOR U15E AA KL GR
20:30 BAKIRKÖY BASKET İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U16E AA KL GR
SK: ALPER SEYREK
11.01.2018 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ PERTEVNİYAL U18K A KL GR
19:00 ALTINOVA İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK U18K A KL GR
20:30 İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ İSTANBUL VARDAR U16E A AGR
SK: NEJDET SERÇEK
11.01.2018 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 DEĞİŞİM BEŞİKTAŞ U15E AA FNL GR
19:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ FENERBAHÇE U18K A FNL GR
20:30 ALLSTARS İSTANBUL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U15K A
SK: ALİ BOZOĞLU
11.01.2018 PERŞEMBE YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 FESA FMV IŞIKSPOR U15E AA KL GR
19:00 DİNAMO DOSTLUKSPOR U18K A KL GR
20:30 ATAŞEHİR KOLEJİ İSTANBUL DSİ U18K A FNL GR
SK: ERKAN YURTAY
11.01.2018 PERŞEMBE TAHA AKGÜL S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ASFA GENÇLİK İSTANBUL GENÇLİK GÜCÜ U16E A HGR
19:00 MODA TİTAN AKADEMİ U15E A DGR
20:30 PENDİK GÜCÜ PAMUKSPOR GELİŞİM U15E A EGR
SK: AHMET YÜKSELDİ
12.01.2018 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 GALATASARAY EMLAK KONUT U15K A
19:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL DSİ U16K A FNL GR
20:30 BAYRAMPAŞA SANCAK BEŞİKTAŞ U18K A FNL GR
SK: YAKUP DUMAN
12.01.2018 CUMA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BAKIRKÖY SU SPORLARI BAKIRKÖY ASLAN U16E A AGR
19:00 DARÜŞŞAFAKA ANADOLU EFES U15E AA FNL GR
20:30 İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK BASK U16E A AGR
SK: NEJDET SERÇEK
12.01.2018 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 YILDIRIMSPOR GENÇLİK CENNET U16E A AGR
19:00 BAHÇELİEVLER BELEDİYE YEF U18E A BGR
20:30 ROTARY 100.YIL AND. LİS. İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ U18E A DGR
SK: BAKİ GÜNER
12.01.2018 CUMA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 UNİBASKET İSTBOL U15E AA KL GR
19:00 FESA İSTANBUL TİCARET ODASI U14E AA BGR
20:30 İSTANBUL TİCARET ODASI FENERBAHÇE U16E AA FNL GR
SK: ERKAN YURTAY
12.01.2018 CUMA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ALLSTARS İSTANBUL GENÇ PAŞABAHÇE U15E A EGR
19:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. AÇI GENÇLİK U16K A FNL GR
20:30 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. BAYRAKTAR PENDİK U15E A FGR

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > Haberler