Sosyal Medya:

Haberler

İstanbul U16 Erkekler B Ligi’nde Final Grupları Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2019 – 2020 sezonu heyecanı devam ederken U16 Yıldız Erkekler B Ligi’nde Final Grupları belli oldu.

Büyük bir heyecana sahne olan İstanbul U16 Yıldız Erkekler B Ligi’nde 16 grupta tek devreli lig usulüne göre oynanan ilk tur maçlarının heyecanı geride kaldı.

Not: Burada yer alan Final Grupları resmi değildir. Herhangi bir yanlışlık fark etmeniz halinde İstanbul Basketbol İl Temsilciliği ile iletişime geçebilirsiniz. 

İşte oynanan maçların ardından oluşan Final Grupları ve eleme maçlarının programı; 

FİNAL GRUPLARI

U16E FİNAL A GR U16E FİNAL B GR U16E FİNAL C GR U16E FİNAL D GR
1. GR (1) Cedi Osman Basketbol 2. GR (1) Beşiktaş (B) 3. GR (1) Teşvikiye 4. GR (1) Anadol Efes (B)
9. GR (1) Haydarpaşa Lisesi 10. GR (1) Dudullu OSB 11 GR (1) Suadiye Basketbol (B) 12. GR (1) Kızıltoprak (A)
8. GR (2) Teşvikiye (B) 1. GR (2) Bayrampaşa Bilgi GSK 2. GR (2) MVP Etiler 3. GR (2) Sistem 9 Yeşilyurt
16. GR (2) İstanbul DSİ (B) 9. GR (2) Üsküdar Basketbol (A) 10. GR (2) FMV Erenköy Işık 11. GR (2) Haliç İstanbul
7. GR (3) FYL 8 GR (3) Emlak Konut 1. GR (3) Moda Basketbol Atletik 2. GR (3) Bahçeşehir Starları
15. GR (3) Kaan (A) 16. GR (3) İstanbul Anadolu GSK 9. GR (3) Girişim (A) 10. GR (3) Z10 Sports
U16E FİNAL E GR U16E FİNAL F GR U16E FİNAL G GR U16E FİNAL H GR
5. GR (1) FMV Işıkspor 6. GR (1) Orion 7. GR (1) İTÜ Corendon Airlines 8. GR (1) Galatasaray (B)
13. GR (1) Pamukspor Gelişim (A) 14. GR (1) Kızıltoprak Gelişim 15. GR (1) Bahçeşehir Okulları (B) 16. GR (1) FESA
4. GR (2) Açı Gençlik 5. GR (2) İBB (B) 6. GR (2) İstbol 7. GR (2) Atakent Gençlik (B)
12. GR (2) Pamukspor (A) 13. GR (2) Rota Akademi (A) 14. GR (2) Suadiye Basketbol (A) 15. GR (2) Dev Ataşehir
3. GR (3) Tenis Eksrim Dağcılık 4. GR (3) UPS 5. GR (3) Gelecek Nesil 6. GR (3) Florya Elit
11. GR (3) İstanbul Ticaret Odası (B) 12. GR (3) Asya Kartalları (A) 13. GR (3) Doğa Koleji 14. GR (3) Tan Spor

ELEME MAÇLARI

A TAKIMI B TAKIMI
1 A GR (1) - Teşvikiye (B) 58 - 64 H GR (4) - Dev Ataşehir (Son 32)
2 B GR (1) - Beşiktaş (B) 87 - 56 G GR (4) - Suadiye Basketbol (A) (Son 32)
3 C GR (1) - Teşvikiye 74 - 48 F GR (4) - UPS (Son 32)
4 D GR (1) - Anadolu Efes (B) 115 - 42 E GR (4) - Pamukspor (A) (Son 32)
5 E GR (1) - FMV Işıkspor 122 - 57 D GR (4) - Bahçeşehir Starları (Son 32)
6 F GR (1) - Kızıltoprak Gelişim 73 - 48 C GR (4) - Moda Basketbol Atletik (Son 32)
7 G GR (1) - İTÜ Corendon Airlines 50 - 48 B GR (4) - Üsküdar Basketbol (A) (Son 32)
8 H GR (1) - Galatasaray (B) 73 - 49 A GR (4) - FYL (Son 32)
9 A GR (2) - Kaan (A) 57 - 58 H GR (3) - Atakent Gençlik (B) (Son 32)
10 B GR (2) - Emlak Konut 78 - 43 G GR (3) - Doğa Koleji (Son 32)
11 C GR (2) - MVP Etiler 63 - 74 F GR (3) - İBB (B) (Son 32)
12 D GR (2) - Yeşilyurt 56 - 59 E GR (3) - Pamukspor Gelişim (A) (Son 32)
13 E GR (2) - Açı Gençlik 58 - 46 D GR (3) - Kızıltoprak (A) (Son 32)
14 F GR (2) - Orion 38 - 33 C GR (3) - FMV Erenköy Işık (Son 32)
15 G GR (2) - Bahçeşehir Okulları (B) 54 - 60 B GR (3) - Bayrampaşa Bilgi GSK (Son 32)
16 H GR (2) - FESA 60 - 71 A GR (3) - İstanbul DSİ (B) (Son 32)
17 Dev Ataşehir Açı Gençlik (Son 16)
18 Beşiktaş (B) Orion (A) (Son 16)
19 Teşvikiye (A) Bayrampaşa Bilgi GSK (Son 16)
20 Anadolu Efes (B) İstanbul DSİ (B) (Son 16)
21 FMV Işıkspor Atakent Gençlik (B) (Son 16)
22 Kızıltoprak Gelişim 10. MAÇIN GALİBİ (Son 16)
23 İTÜ Corendon Airlines Emlak Konut (Son 16)
24 Galatasaray (B) Pamukspor Gelişim (A) (Son 16)
25 17. MAÇIN GALİBİ 23. MAÇIN GALİBİ (Çeyrek Final)
26 18. MAÇIN GALİBİ 24. MAÇIN GALİBİ (Çeyrek Final)
27 19. MAÇIN GALİBİ 21. MAÇIN GALİBİ (Çeyrek Final)
28 20. MAÇIN GALİBİ 22. MAÇIN GALİBİ (Çeyrek Final)
29 25. MAÇIN GALİBİ 26. MAÇIN GALİBİ (Yarı Final)
30 27. MAÇIN GALİBİ 28. MAÇIN GALİBİ (Yarı Final)
31 25. MAÇIN MAĞLUBU 26. MAÇIN MAĞLUBU (5-8 Yarı Final)
32 27. MAÇIN MAĞLUBU 28. MAÇIN MAĞLUBU (5-8 Yarı Final)
33 31. MAÇIN MAĞLUBU 32. MAÇIN MAĞLUBU (7-8)
34 31. MAÇIN GALİBİ 32. MAÇIN GALİBİ (5-6)
35 29. MAÇIN MAĞLUBU 30. MAÇIN MAĞLUBU (Üçüncülük)
36 29. MAÇIN GALİBİ 30. MAÇIN GALİBİ (Final)

İLK TUR PUAN DURUMLARI

İSTANBUL U16E B LİGİ 1. GR PUAN DURUMU

İSTANBUL U16E B LİGİ 2. GR PUAN DURUMU

İSTANBUL U16E B LİGİ 3. GR PUAN DURUMU

İSTANBUL U16E B LİGİ 4. GR PUAN DURUMU

İSTANBUL U16E B LİGİ 5. GR PUAN DURUMU

İSTANBUL U16E B LİGİ 6. GR PUAN DURUMU

İSTANBUL U16E B LİGİ 7. GR PUAN DURUMU

İSTANBUL U16E B LİGİ 8. GR PUAN DURUMU

İSTANBUL U16E B LİGİ 9. GR PUAN DURUMU

İSTANBUL U16E B LİGİ 10. GR PUAN DURUMU

İSTANBUL U16E B LİGİ 11. GR PUAN DURUMU

İSTANBUL U16E B LİGİ 12. GR PUAN DURUMU

İSTANBUL U16E B LİGİ 13. GR PUAN DURUMU

İSTANBUL U16E B LİGİ 14. GR PUAN DURUMU

İSTANBUL U16E B LİGİ 15. GR PUAN DURUMU

İSTANBUL U16E B LİGİ 16. GR PUAN DURUMU

Diğer Haberler > Haberler