Sosyal Medya:

Haberler

İstanbul U16 AA Erkekler Ligi Fikstürü Belli Oldu

[InPostAds ad=”1″]

İstanbul U16 Erkekler AA Ligi’nde A ve B Gruplarının fikstürü 26 Ağustos Cuma günü yapılan kura çekimi sonrasında belli oldu.

İşte gruplar ve genel fikstür;

U16 AA ERKEKLER A GRUBU
1. TAKIM FLORYA ELİT
2. TAKIM FMV IŞIKSPOR
3. TAKIM İSTANBUL BASKET
4. TAKIM GALATASARAY
5. TAKIM TEŞVİKİYE
6. TAKIM İBB
7. TAKIM BEŞİKTAŞ
8. TAKIM ANADOLU EFES
9. TAKIM UPS
10. TAKIM İTÜ
A GRUBU (AVRUPA)
1. HAFTA
İSTANBUL BASKET FMV IŞIKSPOR
GALATASARAY FLORYA ELİT
TEŞVİKİYE UPS
İBB ANADOLU EFES
BEŞİKTAŞ İTÜ
2. HAFTA
FLORYA ELİT TEŞVİKİYE
FMV IŞIKSPOR GALATASARAY
ANADOLU EFES BEŞİKTAŞ
UPS İBB
İTÜ İSTANBUL BASKET
3. HAFTA
GALATASARAY İSTANBUL BASKET
TEŞVİKİYE FMV IŞIKSPOR
İBB FLORYA ELİT
BEŞİKTAŞ UPS
ANADOLU EFES İTÜ
4. HAFTA
FLORYA ELİT BEŞİKTAŞ
FMV IŞIKSPOR İBB
İSTANBUL BASKET TEŞVİKİYE
UPS ANADOLU EFES
İTÜ GALATASARAY
5. HAFTA
TEŞVİKİYE GALATASARAY
İBB İSTANBUL BASKET
BEŞİKTAŞ FMV IŞIKSPOR
ANADOLU EFES FLORYA ELİT
UPS İTÜ
6. HAFTA
FLORYA ELİT UPS
FMV IŞIKSPOR ANADOLU EFES
İSTANBUL BASKET BEŞİKTAŞ
GALATASARAY İBB
İTÜ TEŞVİKİYE
7. HAFTA
İBB TEŞVİKİYE
BEŞİKTAŞ GALATASARAY
ANADOLU EFES İSTANBUL BASKET
UPS FMV IŞIKSPOR
İTÜ FLORYA ELİT
8. HAFTA
FMV IŞIKSPOR FLORYA ELİT
İSTANBUL BASKET UPS
GALATASARAY ANADOLU EFES
TEŞVİKİYE BEŞİKTAŞ
İBB İTÜ
9. HAFTA
FLORYA ELİT İSTANBUL BASKET
BEŞİKTAŞ İBB
ANADOLU EFES TEŞVİKİYE
UPS GALATASARAY
İTÜ FMV IŞIKSPOR

 

U16 AA ERKEKLER B GRUBU
1. TAKIM ACIBADEM ÜNİ.
2. TAKIM SELİMİYE
3. TAKIM PERTEVNİYAL
4. TAKIM İSTANBUL DSİ
5. TAKIM BEYLERBEYİ
6. TAKIM KIZILTOPRAK
7. TAKIM DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ
8. TAKIM FENERBAHÇE
9. TAKIM İTO
10. TAKIM FESA
B GRUBU (ASYA)
1. HAFTA
PERTEVNİYAL SELİMİYE
İSTANBUL DSİ ACIBADEM ÜNİ.
BEYLERBEYİ İTO
KIZILTOPRAK FENERBAHÇE
DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ FESA
2. HAFTA
ACIBADEM ÜNİ. BEYLERBEYİ
SELİMİYE İSTANBUL DSİ
FENERBAHÇE DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ
İTO KIZILTOPRAK
FESA PERTEVNİYAL
3. HAFTA
İSTANBUL DSİ PERTEVNİYAL
BEYLERBEYİ SELİMİYE
KIZILTOPRAK ACIBADEM ÜNİ.
DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ İTO
FENERBAHÇE FESA
4. HAFTA
ACIBADEM ÜNİ. DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ
SELİMİYE KIZILTOPRAK
PERTEVNİYAL BEYLERBEYİ
İTO FENERBAHÇE
FESA İSTANBUL DSİ
5. HAFTA
BEYLERBEYİ İSTANBUL DSİ
KIZILTOPRAK PERTEVNİYAL
DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ SELİMİYE
FENERBAHÇE ACIBADEM ÜNİ.
İTO FESA
6. HAFTA
ACIBADEM ÜNİ. İTO
SELİMİYE FENERBAHÇE
PERTEVNİYAL DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ
İSTANBUL DSİ KIZILTOPRAK
FESA BEYLERBEYİ
7. HAFTA
KIZILTOPRAK BEYLERBEYİ
DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ İSTANBUL DSİ
FENERBAHÇE PERTEVNİYAL
İTO SELİMİYE
FESA ACIBADEM ÜNİ.
8. HAFTA
SELİMİYE ACIBADEM ÜNİ.
PERTEVNİYAL İTO
İSTANBUL DSİ FENERBAHÇE
BEYLERBEYİ DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ
KIZILTOPRAK FESA
9. HAFTA
ACIBADEM ÜNİ. PERTEVNİYAL
DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ KIZILTOPRAK
FENERBAHÇE BEYLERBEYİ
İTO İSTANBUL DSİ
FESA SELİMİYE

[InPostAds ad=”3″]

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > Haberler