Sosyal Medya:

Haberler

İstanbul U14 Erkekler B Ligi’nde Final Grupları Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2019 – 2020 sezonu heyecanı devam ederken U14 Küçük Erkekler B Ligi’nde Final Grupları belli oldu.

Büyük bir heyecana sahne olan İstanbul U14 Küçük Erkekler B Ligi’nde 12 grupta tek devreli lig usulüne göre oynanan ilk tur maçlarının heyecanı geride kaldı.

Not: Burada yer alan Final Grupları resmi değildir. Herhangi bir yanlışlık fark etmeniz halinde İstanbul Basketbol İl Temsilciliği ile iletişime geçebilirsiniz. 

İşte oynanan maçların ardından oluşan Final Grupları ve eleme maçlarının programı; 

FİNAL GRUPLARI

U14E FİNAL A GR U14E FİNAL B GR U14E FİNAL C GR
1. GR (1) - Tenis Eskrim Dağcılık 2. GR (1) - Emlak Konut 3. GR (1) - Anadolu Efes (B)
7. GR (1) - Pamukspor Gelişim (B) 8. GR (1) - Suadiye Basketbol 9. GR (1) - Titan Akademi (A)
6. GR (2) - Darüşşafaka (B) 1. GR (2) - İTÜ GVO 2. GR (2) - İstanbul Esenyurt Salon Sporları
12. GR (2) - İstanbul DSİ 7. GR (2) - Değişim (A) 8. GR (2) - Girişim (A)
5. GR (3) - Açı Gençlik 6. GR (3) - FMV Işıkspor 1. GR (3) - Bizimkent
11. GR (3) Bahçeşehir Okulları (B) 12. GR (3) - Parlayan Yıldızlar (A) 7. GR (3) - Kaan (A)
U14E FİNAL D GR U14E FİNAL E GR U14E FİNAL F GR
4. GR (1) - Bahçeşehir Basket ve İhtisas 5. GR (1) - Cedi Osman Basketbol (A) 6. GR (1) - Florya Elit
10. GR (1) - İdealtepe 11. GR (1) - Akademi İstanbul (B) 12. GR (1) - Akademi İstanbul (A)
3. GR (2) - Galatasaray (B) 4. GR (2) - Anka Avrupa 5. GR (2) - Bahçeşehir Starları
9. GR (2) - Asya Kartalları (A) 10. GR (2) - Fenerbahçe Beko (B) 11. GR (2) - Balkan Yeşilbağlar
2. GR (3) - Hisar Okulları 3. GR (3) - Bahçelievler Belediye 4. GR (3) - Gökburgaz Gençlik (A)
8. GR (3) - Beykoz 9. GR (3) - Haydarpaşa Lisesi 10. GR (3) - Dev Ataşehir (A)

ELEME MAÇLARI

A TAKIMI B TAKIMI
1 A GR (1) EN İYİ ÜÇÜNCÜ (4.) (Son 16)
2 B GR (1) EN İYİ ÜÇÜNCÜ (3.) (Son 16)
3 C GR (1) EN İYİ ÜÇÜNCÜ (2.) (Son 16)
4 D GR (1) EN İYİ ÜÇÜNCÜ (Son 16)
5 E GR (1) F GR (2) (Son 16)
6 F GR (1) E GR (2) (Son 16)
7 A GR (2) D GR (2) (Son 16)
8 B GR (2) C GR (2) (Son 16)
9 1. MAÇIN GALİBİ 5. MAÇIN GALİBİ (Çeyrek Final)
10 2. MAÇIN GALİBİ 6. MAÇIN GALİBİ (Çeyrek Final)
11 3. MAÇIN GALİBİ 7. MAÇIN GALİBİ (Çeyrek Final)
12 4. MAÇIN GALİBİ 8. MAÇIN GALİBİ (Çeyrek Final)
13 9. MAÇIN GALİBİ 10. MAÇIN GALİBİ (Yarı Final)
14 11. MAÇIN GALİBİ 12. MAÇIN GALİBİ (Yarı Final)
15 9. MAÇIN MAĞLUBU 10. MAÇIN MAĞLUBU (5-8 Yarı Final)
16 11. MAÇIN MAĞLUBU 12. MAÇIN MAĞLUBU (5-8 Yarı Final)
17 15. MAÇIN MAĞLUBU 16. MAÇIN MAĞLUBU (7 - 8)
18 15. MAÇIN GALİBİ 16. MAÇIN GALİBİ (5 - 6)
19 13. MAÇIN MAĞLUBU 14. MAÇIN MAĞLUBU (Üçüncülük)
20 13. MAÇIN GALİBİ 14. MAÇIN GALİBİ (Final)

İLK TUR PUAN DURUMLARI

İSTANBUL U14E B LİGİ 1. GR PUAN DURUMU

İSTANBUL U14E B LİGİ 2. GR PUAN DURUMU

İSTANBUL U14E B LİGİ 3. GR PUAN DURUMU

İSTANBUL U14E B LİGİ 4. GR PUAN DURUMU

İSTANBUL U14E B LİGİ 5. GR PUAN DURUMU

İSTANBUL U14E B LİGİ 6. GR PUAN DURUMU

İSTANBUL U14E B LİGİ 7. GR PUAN DURUMU

İSTANBUL U14E B LİGİ 8. GR PUAN DURUMU

İSTANBUL U14E B LİGİ 9. GR PUAN DURUMU

İSTANBUL U14E B LİGİ 10. GR PUAN DURUMU

İSTANBUL U14E B LİGİ 11. GR PUAN DURUMU

İSTANBUL U14E B LİGİ 12. GR PUAN DURUMU

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > Haberler