Sosyal Medya:

Haberler

İstanbul Kağıthane Gençlik Kız Takımları İçin Seçme Düzenliyor

İstanbul Kağıthane Gençlik Spor Kulübü, TBF U-18 Genç Kızlar A Ligi’nde mücadele eden U-18 Genç Kız takımı için deneme antrenmanları düzenliyor. 

İşte kulüp tarafından yapılan açıklama;

İstanbul U-18 Genç Kızlar A Ligi Klasman Grubu’nda son olarak Allstars İstanbul’u mağlup eden U-18 Genç Kız takımımız yeni sporcularını bekliyor. Türkiye Şampiyonası yolunda eleme maçları oynamak için şansını sürdüren takımımızda forma giymek isteyen kız sporcuları deneme antrenmanlarımıza bekliyoruz.

İstanbul Kağıthane Gençlik Spor Kulübü bünyesinde yer almak isteyen 1999 – 2003 yılları arasında doğmuş kız sporcular antrenmanlarımıza katılarak, yeteneklerini gösterebilir ve takımlarımızda yer alma şansı elde edebilir. Mail ya da telefon yoluyla bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ ve İLETİŞİM İÇİN

Telefon: 0 546 946 43 58
Mail: bilgi@ikgsk.com

YER : KAĞITHANE İTO MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

ADRES : Mehmet Akif Ersoy Mahallesi , Darülaceze Caddesi , Şark Kahvesi Durağı Okmeydanı – Kağıthane / İSTANBUL (CEMAL KAMACI SPOR KOMPLEKSİ YANI ve OKMEYDANI METROBÜS DURAĞI YANI)

YENİ BAŞARILARDA YER ALMA FIRSATI

Kişisel gelişimi her zaman sportif başarının önünde tutan  kulübümüz bu anlamda daha rekabetçi ve mücadeleci takımlar kurmayı hedefliyor. Takımımıza katılarak 2017-2018 sezonunda elde edeceğimiz yeni galibiyetlerde pay sahibi olabilir, gelecek yılların başarılı kadrolarında yer alma fırsatı elde edebilirsiniz.

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > Haberler