Sosyal Medya:

Haberler

İstanbul Basketbol Altyapı Spor Kulüpleri Bir Araya Geliyor

İstanbul Basketbol Altyapı Spor Kulüpleri Platformu bundan sonra çalışmalarını dernek çatısı altında sürdürme kararı aldı.

Dernek tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

Değerli İstanbul Altyapı Kulüpleri Yönetici ve Temsilcisi Arkadaşlarımız Merhaba

150 civarında kulübümüzün katılımıyla ve “İstanbul Altyapı Spor Kulüpleri Platformu” adıyla, yaklaşık bir yıl önce hep birlikte oluşturduğumuz ve bu süreç sonunda “3” BÜYÜK TOPLANTI yaptığımız ( İLK TOPLANTIMIZA 56, İKİNCİSİNE 79, SONUNCUSUNA TAM 136 KULÜP) grubumuzu sizlerin desteği ile resmi bir yapı taçlandırmayı hedefliyoruz.

Bugüne kadar yaptığımız yoğun çalışmalarla İSTANBUL ALTYAPI SPOR KULÜPLERİ DERNEĞİ’ mizi resmi olarak kuruluş aşamasına getirmiş bulunuyoruz. (Kuruluş Dosyamız hazır durumdadır. Kulüp Dernekler Şube Müdürlüğü’ nün işlemlere başlayacağı tarih olan 01 Ağustos 2020 tarihinde Derneğimizin kuruluşu gerçekleştirilecektir).

Platform çalışmalarımızı daha ileri düzeye götürerek, mevcut bütün sorunlarımızı kalıcı olarak çözüme ulaştırmak,sektörümüzün daha güvenli, sağlıklı, verimli ve başarılı bir çizgiye kavuşturulmasına yönelik daha kapsamlı çalışmalarımız bundan sonraki süreçte DERNEK ÇATISI ALTINDA sürdürülecektir.

COVİD 19 Pandemi Sürecindeki uygun geniş zamanımızdan da yararlanarak bütün kulüplerimizin katılımıyla bir ZOOM MEETING düzenlemeyi planladık.

ZOOM MEETING Tarih ve Saati ; 17 Mayıs 2020 Pazar , Saat 13.00 olarak belirlenmiştir. ZOOM MEETING Sistemiyle uygulanacak toplantımız Ege Özışık ‘ın moderatörlüğünde gerçekleşecek olup, katılımcı arkadaşlarımıza söz ve soru sorma hakkı tanınacaktır. 15 Dk. Önce Whatsapp Grubumuzdan Link Gönderilecektir.

ZOOM MEETING GÜNDEM MADDELERİ

1.Dernek Tüzüğüne İlişkin Görüşleriniz, Önerileriniz (Özellikle Derneğin Kuruluş Amacı Hk)

2.Kurucu Yönetimin tanıtılması

3.Salgın Sürecinde ve süreç sonrasında Kulüplerimizin Yaşayacağı Maddi/Manevi Sıkıntılara Yönelik Görüş ve Değerlendirmeler

4.Bir Yılda Oluşturduğumuz Birlik ve Beraberliğin Dernek Çatısı Altında Daha Güçlü Hale Gelmesi ve Kulüplerimizin/Arkadaşlarımızın Derneğimize Sahip Çıkmaları ve Destek Olmaları ve Çalışmalara Aktif Olarak Katılmaları Konusunda Değerlendirmeler.

5.Katılımcılarımızın Sorularının Yanıtlanması

MUTLAKA BÜTÜN KULÜPLERİMİZDEN EN AZ 1 YÖNETİCİ VE TEMSİLCİ ARKADAŞIMIZI ZOOM MEETING’E BEKLİYORUZ.

Sağlıklı ve Mutlu Günler Dileğiyle Sevgiler Sunarız.

İSTANBUL ALTYAPI SPOR KULÜPLERİ DERNEĞİ YÖNETİMİ

Diğer Haberler > Haberler