Sosyal Medya:

Haberler

İstanbul Altyapı Ligleri Maç Programı İle İlgili Açıklama

İstanbul Basketbol Altyapı Ligleri’nde gelecek haftanın fikstürü ile ilgili olarak İl Temsilciliği tarafından bir açıklama yapıldı.

İşte açıklama;

İstanbul Altyapı Ligleri’nin oynandığı salonlarda maçlarını oynayan Türkiye Basketbol Federasyonu Liglerine katılan kulüplerin Play-off maçları nedeniyle haftalık maç programı 22 Nisan Cumartesi – 25 Nisan Salı günlerini kapsayacak şeklinde açıklanacaktır. Bu program 20 Nisan Perşembe (yarın) sabahı açıklanacak olup, 26 Nisan Çarşamba – 28 Nisan Cuma günlerini kapsayan haftalık maç programının diğer kısmı da 24 Nisan Pazartesi günü açıklanacaktır.

Haftalık programda Ahmet Cömert Spor Salonu parke tadilatı nedeniyle 7 gün kapalı olurken, Bağcılar Spor Salonu 4 gün, Maltepe Spor Salonu da 4 gün boyunca basketbol karşılaşmalarına kapalı olacak. Ayrıca Caferağa Spor Salonu’nun da Play-off maçları doğrultusunda altyapımıza ne kadar açık olacak başka bir soru işareti. Bununla birlikte sonraki hafta da Yakacık Spor Salonu’nun Hentbol Milli Takımı’na tahsisi konusu maç programımıza başka bir darbe olacak.

Kaynak: istanbulbasket.org

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > Haberler