Sosyal Medya:

Haberler

Caferağa Spor Salonu Basketbolda Kalıyor!

ÖZEL HABER | Son günlerde akıbeti merak konusu olan Caferağa Spor Salonu ile ilgili olarak yapılan görüşmelerden olumlu bir sonuç çıktı.

Türk basketbolunun mabedlerinden biri olan Caferağa Spor Salonu özellikle altyapılar için büyük bir önem taşıyor. Caferağa Spor Salonu ile ilgili olarak yapılan toplantının ardından sevindirici haber geldi.

İstanbul Basketbol İl Temsilcisi İnan Şefkatli sitemize yaptığı açıklamada “Biraz önce sayın Şerdil Dara Odabaşı bir açıklama yaptı. Caferağa Spor Salonu basketbolda kalmaya devam edecek. Hiçbir sıkıntı yok hatta daha da ilerleteceğiz. Toplantıda çok güzel şeyler konuştuk. İşleyişle ilgili durumlar ilerleyen günlerde netleşecek. Caferağa Spor Salonu tamamen basketbol ile devam edecek. Süreç bundan sonra pozitif ilerleyecek.” ifadelerini kullandı.

KADIKÖY BELEDİYE BAŞKANINDAN AÇIKLAMA

Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı yaptığı açıklamada “Kadıköy’de her dönem sporun önünü açıp, sporcunun destekçisi olduk. Bundan böyle de öyle olacağız. Caferağa Spor Salonu, her şartta sporun beşiği olmaya devam edecek.” dedi.

Diğer Haberler > Haberler