Sosyal Medya:

Haberler

Allso Academy’den Hurşit Baytok Yönetiminde Bireysel Antrenmanlar

Çalışmalarını sürdüren Allso Academy bireysel antrenmanlarına deneyimli basketbol adamı Hurşit Baytok yönetiminde devam ediyor. 

Allso Academy tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

Allso Academy Eylül ayında önemli bir hamle yaparak yıllarca basketbol liginde oynamış ve antrenörlük yapmış, Milli Takım formasını terletmiş, basketbolun duayen isimlerinden Hurşit Baytok ile birleşme kararı aldı. Allso Academy Nişantaşı şubesinde devam eden grup eğitimlerinin yanı sıra Hurşit Baytok ile gerçekleştirilen bireysel antrenmanlarda oldukça yoğun geçiyor. Bu antrenmanlar basketbolunu daha üst seviyeye taşımak isteyen ya da kulüplerde oynayan lisanslı sporculara yönelik olarak yapılıyor ve her sporcuya özel olarak planlanıyor. Antrenmanlarda fundamental ağırlıklı çalışmalar yapılmakta olup, sporcuların eksik yönleri tamamlanırken hatalı tarafları düzeltiliyor ve güçlü olan yanların daha da ön plana çıkartılması hedefleniyor. 1 saat 30 dakika süren, maksimum 6 kişiden oluşan antrenmanlarda Sayın Hurşit Baytok sporcularla birebir ilgilenerek basketbol tecrübelerini geleceğin sporcularına aktarıyor.

GELECEĞİN SPORCULARI EMİN ELLERDE!!

Bilgi almak için 0533 063 68 40 – 42- 43 numaralı telefonlardan iletişime geçebilir veya [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Diğer Haberler > Haberler