Sosyal Medya:

Haberler

Yıldızlar Final Grubunda İlk Maçlar Tamamlandı

Dün oynanan tek maç ile tamamlanan Yıldızlar final grubu 1.haftasında Gediz Üniversitesi, Beta ve Genç Karşıyakalılar haftayı galibiyet ile kapattılar.

Genelde kısır skorların çıktığı maçların ilkinde Beta, rakibi 9 Eylül’ü 49-48 mağlup ederek final grubuna galibiyet ile başladı. Pınar Karşıyaka’nın Yıldız (B) takımı olan Beta, 9 Eylül karşısında küçük çaplı bir sürprize imza attı desek yanlış olmaz. Diğer karşılaşmada ise Gediz Üniversitesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi karşısında 50-46 kazanarak final grubunu galibiyet ile açtı. İlk maçta olduğu gibi çekişmenin hiç dinmediği mücadelede, maç sonunu daha iyi oynayan taraf Gediz Üniversitesi oldu ve ilk maçta ilk galibiyeti elde ettiler.

Haftanın son maçında ise Genç Karşıyakalılar ile Gelişim Koleji karşı karşıya geldi. Oldukça dominant bir oyun ortaya koyan Genç Karşıyakalılar, mücadeleyi 71-28 kazandı ve haftayı galibiyet ile kapattı. Bu hafta ligde yine çetin mücadeleler var. Genç Karşıyakalılar ile Beta salı akşamı karşı karşıya gelecekler. Perşembe akşamı ise 9 Eylül-Gediz Üniversitesi ve Gelişim Koleji-İzmir Büyükşehir Belediyesi maçları oynanacak.

Altyapibasket.com Üyeleri

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Haberler