Sosyal Medya:

Haberler

Yıldız (Kız – Erkek) Bölge Şampiyonalarında 3. günün sonuçları

Türkiye Basketbol Federasyonu Yurtiçi Faaliyetleri kapsamında düzenlenen Altyapı Faaliyetleri 2015-2016 Sezonu Yıldız (Erkek – Kız) Bölge Şampiyonalarında üçüncü gün müsabakaları sona erdi.

Heyecan dolu müsabakalara sahne olan Yıldız (Erkek-Kız) Bölge Şampiyonaları üçüncü gün sonuçları şu şekilde:

YILDIZ ERKEK BÖLGE ŞAMPİYONLARI 3. GÜN SONUÇLARI
MARMARA GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
KOCAELİ 8 Mart 16 10:00 Tekirdağ Çorlu Belediye G.S.K. Balıkesir Karagözoğlu İ.Ö.O. G.S.K. 92-34  
11:45 Düzce Belediye S.K. Çanakkale Belediye S.K. 23-58
13:30 Sakarya Yıldız S.K. Bilecik Belediye G.S.K. 71-53
15:15 Kocaeli Gölcük Belediye S.K. Edirne Oluşum Gençlik S.K. 98-56
9 Mart 16 10:00 Yalova Belediye S.K. Tekirdağ Çorlu Belediye G.S.K. 50-68
11:45 Çanakkale Belediye S.K. Balıkesir Karagözoğlu İ.Ö.O. G.S.K. 78-49
13:30 Kırklareli Lüleburgaz Trend Spor Sakarya Yıldız S.K. 48-70
15:15 Edirne Oluşum Gençlik S.K. Bilecik Belediye G.S.K. 80-40
17:00 Yalova Belediye S.K. Düzce Belediye S.K. 57-36
18:45 Tekirdağ Çorlu Belediye G.S.K. Çanakkale Belediye S.K. 64-44
10 Mart 16 10:00 Kırklareli Lüleburgaz Trend Spor Kocaeli Gölcük Belediye S.K. 49-110
11:45 Edirne Oluşum Gençlik S.K. Sakarya Yıldız S.K. 63-54
13:30 Yalova Belediye S.K. Çanakkale Belediye S.K. 38-69
15:15 Balıkesir Karagözoğlu İ.Ö.O. G.S.K. Düzce Belediye S.K. 52-58
17:00 Kırklareli Lüleburgaz Trend Spor Edirne Oluşum Gençlik S.K. 57-77
18:45 Kocaeli Gölcük Belediye S.K. Bilecik Belediye G.S.K. 90-31
11 Mart 16 10:00 Yalova Belediye S.K. Balıkesir Karagözoğlu İ.Ö.O. G.S.K.  
11:45 Tekirdağ Çorlu Belediye G.S.K. Düzce Belediye S.K.  
13:30 Kırklareli Lüleburgaz Trend Spor Bilecik Belediye G.S.K.  
15:15 Sakarya Yıldız S.K. Kocaeli Gölcük Belediye S.K.  
12 Mart 16 11:00 A1 B1  
             
EGE GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
UŞAK 8 Mart 16 10:00 Antalya Gelişim Gençlik S.K. Aydın Ada Spor Kulubü 98-43  
11:30 Afyonkarahisar Zafer Koleji S.K. Denizli Yıldızlar S.K. 62-74
13:00 Kütahya  Seramik S.K. Isparta Bölge S.K. 45-91
14:30 Muğla Fethiye Belediye S.K. Burdur Mücadele S.G. 101-59
9 Mart 16 09:00 Manisa Akhisar Belediye S.K. Antalya Gelişim Gençlik 58-81
10:30 Denizli Yıldızlar S.K. Aydın Ada Spor Kulubü 68-60
12:00 Uşak  Uşak Sportif Kütahya  Seramik S.K. 99-35
13:30 Burdur Mücadele S.G. Isparta Bölge S.K. 12-107
15:00 Manisa Akhisar Belediye S.K. Afyonkarahisar Zafer Koleji S.K. 82-46
16:30 Antalya Gelişim Gençlik S.K. Denizli Yıldızlar S.K. 78-48
10 Mart 16 09:30 Uşak Uşak Sportif S.K. Muğla Fethiye Belediye 65-70
11:00 Burdur Mücadele Spor Gençlik S.K. Kütahya  Seramik S.K. 39-62
12:30 Manisa Akhisar Belediye S.K. Denizli Yıldızlar S.K. 66-65
14:00 Aydın Ada Spor Kulubü Afyonkarahisar Zafer Koleji S.K. 58-73
15:30 Uşak  Uşak Sportif Burdur Mücadele S.G. 95-49
17:00 Muğla Fethiye Belediye S.K. Isparta Bölge S.K. 63-56
11 Mart 16 10:00 Manisa Akhisar Belediye S.K. Aydın Ada Spor Kulubü  
11:30 Antalya Gelişim Gençlik S.K. Afyonkarahisar Zafer Koleji S.K.  
13:30 Uşak  Uşak Sportif Isparta Bölge S.K.  
15:00 Kütahya  Seramik S.K. Muğla Fethiye Belediye S.K.  
12 Mart 16 11:00 A1 B1  
             
MERKEZ KUZEY GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
KASTAMONU 8 Mart 16 10.00 Kastamonu Basketbol S.K. Samsun Maarif Basketbol S.K. 48-83  
12.00 Kırıkkale Kırıkkalegücü G.S.K. Sinop Yıldızları S.K. 77-43
14.00 Çorum Basketbol İhtisas S.K. Eskişehir Gelişim S.K. 48-71
9 Mart 16 10.00 Zonguldak Kdz. Ereğli Belediye SK Çorum Basketbol İhtisas S.K. 75-46
12.00 Kastamonu Basketbol S.K. Kırıkkale Kırıkkalegücü G.S.K. 65-56
14.00 Sinop Yıldızları S.K. Samsun Maarif Basketbol S.K. 29-90
10 Mart 16 10.00 Kastamonu Basketbol S.K. Sinop Yıldızları S.K. 58-40
12.00 Samsun Maarif Basketbol S.K. Kırıkkale Kırıkkalegücü G.S.K. 78-62
14.00 Zonguldak Kdz. Ereğli Belediye SK Eskişehir Gelişim S.K. 73-65
11 Mart 16 10.00 Samsun Maarif Basketbol S.K. Zonguldak Kdz. Ereğli  
             
MERKEZ GÜNEY GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
ADANA 8 Mart 16 09:30 Konya Selçuklu Belediyesi S.K. Osmaniye Tempo 80 S.K. 75-68  
11:15 Niğde Gençlik ve S.K. Hatay Güney Akademi S.K. 63-59
13:00 Tarsus Amerikan Koleji S.K. Gaziantep Güney Eğitim Kurumları 64-40
14:45 Kayseri Uğur S.K. Nevşehir Gençlik Hizmetleri S.K. 91-36
16:30 K.K.T.C. Adana Çukurova Üniversitesi S.K. 58-80
9 Mart 16 09:30 Tarsus Amerikan Koleji S.K. Kayseri Uğur S.K. 78-39
11:15 Gaziantep Güney Eğitim Kurumları Nevşehir Gençlik Hizmetleri S.K. 102-36
13:00 Dulkadiroğlu Güreş S.K. Niğde Gençlik ve S.K. 61-56
14:45 Konya Selçuklu Belediyesi S.K. K.K.T.C. 64-63
16:30 Osmaniye Tempo 80 S.K. Adana Çukurova Üniversitesi S.K. 32-96
10 Mart 16 09:30 Dulkadiroğlu Güreş S.K. Hatay Güney Akademi S.K. 46-73
11:15 Konya Selçuklu Belediyesi S.K. Adana Çukurova Üniversitesi S.K. 62-68
13:00 K.K.T.C. Osmaniye Tempo 80 S.K. 81-53
14:45 Tarsus Amerikan Koleji S.K. Nevşehir Gençlik Hizmetleri S.K. 102-35
16:30 Kayseri Uğur S.K. Gaziantep Güney Eğitim Kurumları 54-73
11 Mart 16 11:00 Hatay Güney Akademi S.K. Gaziantep Güney Eğitim Kurumları X
13:00 Adana Çukurova Üniversitesi S.K. Tarsus Amerikan Koleji S.K. Y
12 Mart 16 10:30 X Galibi Y Galibi  
             
KUZEYDOĞU GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
SİVAS 8 Mart 16 10:00 Sivas Yolspor Kulübü Çaykur Rize S.K. 72-65  
11:30 Yeşil Giresun Belediyespor Trabzon S.K. 51-58
13:00 Iğdır Gençlik S.K. Ordu Egas Otel Açı Lisesi S.K. 50-84
9 Mart 16 10:00 Erzurum Gençlik S.K. Yeşil Giresun Belediyespor 88-73
11:30 Çaykur Rize S.K. Ordu Egas Otel Açı Lisesi S.K. 59-75
13:00 Iğdır Gençlik S.K. Sivas Yol S.K. 49-65
10 Mart 16 10:00 Iğdır Gençlik S.K. Çaykur Rize S.K. 35-55
11:30 Erzurum Gençlik S.K. Trabzon S.K. 69-36
13:00 Ordu Egas Otel Açı Lisesi S.K. Sivas Yol S.K. 59-47
11 Mart 16 12:00 Ordu Egas Otel Açı Lisesi S.K. Erzurum Gençlik S.K.  
             
GÜNEYDOĞU GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
MALATYA 8 Mart 16 10:00 Adıyaman Antik Perre S.K. Malatya Basketbol 52-85  
12:00 Hakkari Kayak Antrenörleri S.K. Siirt İktisas S.K. 18-76
14:00 S.Eyyubi Üniversitesi S.K. Tunceli Gençlik S.K. 81-37
16:00 Mardin Gençlerbirliği S.K. Batman Petrol S.K. 50-109
18:00 Bingöl Karate S.K. Van Tuşba SYDV G.S.K. 35-75
20:00 Elazığ Bahçelievler S.K. Urfa Gelişim S.K. 47-80
9 Mart 16 10:00 S. Eyyubi Üniversitesi S.K. Mardin Gençlerbirliği S.K. 101-42
11:30 Tunceli Gençlik S.K. Batman Petrol S.K. 42-64
13:00 Bingöl Karate S.K. Elazığ Bahçelievler S.K. 41-52
14:30 Van Tuşba SYDV G.S.K. Urfa Gelişim S.K. 41-70
16:00 Adıyaman Antik Perre S.K. Hakkari Kayak Antrenörleri S.K. 104-30
17:30 Malatya Basketbol Siirt İktisas S.K. 78-49
10 Mart 16 10:00 Bingöl Karate S.K. Urfa Gelişim S.K. 50-53
12:00 Elazığ Bahçelievler S.K. Van Tuşba SYDV G.S.K. 33-58
14:00 Adıyaman Antik Perre S.K. Siirt İktisas S.K. 78-59
16:00 Hakkari Kayak Antrenörleri S.K. Malatya Basketbol 73-89
18:00 S. Eyyubi Üniversitesi S.K. Batman Petrol S.K. 77-52
20:00 Mardin Gençlerbirliği S.K. Tunceli Gençlik S.K. 37-58
11 Mart 16 14:00 Urfa Gelişim S.K. Adıyaman Antik Perre S.K. X
16:00 Malatya Basketbol S. Eyyubi Üniversitesi S.K. Y
12 Mart 16 12:00 X Galibi Y Galibi  

 

YILDIZ KIZ BÖLGE ŞAMPİYONLARI 3. GÜN SONUÇLARI
MARMARA GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
EDİRNE 8 Mart 16 10:00 Edirne Belediyesi Edirne Spor Ç.Kale Ümmühan Hatun İ.Ö.O. S.K 44-58  
12:00 Bandırma Basketbol G.S.K. Çerkezköy Belediye G.S.K. 50-49
14:00 Bursa Büyükşehir Belediye S.K. Sakarya Erenler Halk Eğitim Sk 65-32
16:00 Kocaeli Basket S.K. Düzce Belediyesi Gençlik Spor 36-56
9 Mart 16 09:30 Bursa Büyükşehir Belediye S.K. Kocaeli Basket S.K. 55-44
11:30 Düzce Belediyesi Gençlik Spor Sakarya Erenler Halk Eğitim Sk 71-35
13:30 Edirne Belediyesi Edirne Spor Bandırma Basketbol G.S.K. 35-54
15:30 Çerkezköy Belediye G.S.K. Ç.Kale Ümmühan Hatun İ.Ö.O.S.K 52-29
10 Mart 16 10:00 Edirne Belediyesi Edirne Spor Çerkezköy Belediye G.S.K. 24-64
12:00 Ç.Kale Ümmühan Hatun İ.Ö.O.S.K. Bandırma Basketbol G.S.K. 21-48
14:00 Bursa Büyükşehir Belediye S.K. Düzce Belediyesi Gençlik Spor 59-61
16:00 Sakarya Erenler Halk Eğitim S.K. Kocaeli Basket S.K. 36-65
11 Mart 16 11:00 Bandırma Basketbol G.S.K. Düzce Belediyesi Gençlik Spor  
             
EGE GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
ISPARTA 8 Mart 16 10:00 Isparta Bölge S.K. Manisa Turgutlu Belediye S.K. 26 – 62  
12:00 Aydın Doğa Kültür Koleji S.K. Muğla Marmaris Gençlik S.K. 35-51
14:00 Antalya Atatürk İlköğretim S.K. Afyon Çimento S.K. 93-49
16:00 Kütahya Pınar S.K. Denizli Basketbol S.K. 35-61
9 Mart 16 10:00 Antalya Atatürk İlköğretim S.K. Kütahya Pınar S.K. 105-46
12:00 Denizli Basketbol S.K. Afyon Çimento S.K. 58-33
14:00 Isparta Bölge S.K. Aydın Doğa Kültür Koleji S.K. 28-53
16:00 Muğla Marmaris Gençlik S.K. Manisa Turgutlu Belediye S.K. 45-56
10 Mart 16 10:00 Isparta Bölge S.K. Muğla Marmaris Gençlik S.K. 25-43
12:00 Manisa Turgutlu Belediye S.K. Aydın Doğa Kültür Koleji S.K. 64-29
14:00 Antalya Atatürk İlköğretim S.K. Denizli Basketbol S.K. 86-44
16:00 Afyon Çimento S.K. Kütahya Pınar S.K. 34-61
11 Mart 16 10:00 Antalya Atatürk İlköğretim S.K. Manisa Turgutlu Belediye S.K.  
             
MERKEZ KUZEY GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
BOLU 8 Mart 16 10:00 Bartın Belediye S.K. Zonguldak Kdz. Ereğli Belediye S.K. 15-80  
12:00 Çorum İl Özel İdare S.K. Samsun Canik Belediye S.K. 47-82
14:00 Kastamonu Basketbol S.K. Sinop Yıldızları S.K. 56-75
9 Mart 16 10:00 Bartın Belediye S.K. Samsun Canik Belediye S.K. 35-73
12:00 Çorum İl Özel İdare S.K. Sinop Yıldızları S.K. 19-85
14:00 Kastamonu Basketbol S.K. Zonguldak Kdz. Ereğli Belediye S.K. 54-75
10 Mart 16 10:00 Bartın Belediye S.K. Sinop Yıldızları S.K. 41-89
12:00 Çorum İl Özel İdare S.K. Kastamonu Basketbol S.K. 31-74
14:00 Samsun Canik Belediye S.K. Zonguldak Kdz. Ereğli Belediye S.K. 32-66
11 Mart 16 10:00 Bartın Belediye S.K. Kastamonu Basketbol S.K.  
12:00 Çorum İl Özel İdare S.K. Zonguldak Kdz. Ereğli Belediye S.K.  
14:00 Sinop Yıldızları S.K. Samsun Canik Belediye S.K.  
12 Mart 16 09:00 Bartın Belediye S.K. Çorum İl Özel İdaresi S.K.  
11:00 Kastamonu Basketbol S.K. Samsun Canik Belediye S.K.  
13:00 Sinop Yıldızları S.K. Karadeniz Ereğli S.K.  
             
MERKEZ GÜNEY GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
OSMANİYE 8 Mart 16 10:00 Abdullah Gül Üniversitesi G.S.K. Antakya Güney G.S.K. 25-64  
12:00 As Kadirli G.S.K. Niğde Türk Telekom G.S.K. 65-69
14:00 Nevşehir Gençlik S.K. Dulkadiroğlu Güreş S.K. 50-52
16:00 Şehit Kamil Belediye S.K. Toroslar Belediyesi. S.K. 40-47
9 Mart 16 10:00 Abdullah Gül Üniversitesi G.S.K. Niğde Türk Telekom G.S.K. 53-49
12:00 Antakya Güney G.S.K. As Kadirli G.S.K. 78-39
14:00 Nevşehir Gençlik S.K. Toroslar Belediyesi. S.K. 19-35
16:00 Dulkadiroğlu Güreş S.K. Şehit Kamil Belediye S.K. 57-76
10 Mart 16 10:00 Abdullah Gül Üniversitesi G.S.K. As Kadirli G.S.K. 41-55
12:00 Niğde Türk Telekom G.S.K. Antakya Güney G.S.K. 35-70
14:00 Nevşehir Gençlik S.K. Şehit Kamil Belediye S.K. 43-48
16:00 Toroslar Belediyesi. S.K. Dulkadiroğlu Güreş S.K. 65-31
11 Mart 16 10:00 Antakya Güney G.S.K. Toroslar Belediyesi. S.K.  
             
KUZEYDOĞU GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
RİZE 8 Mart 16 14:00 Egas Otel Açı Lisesi S.K. Pota Bordo Mavi S.K. 120 – 28 Egas Otel Açı Lisesi S.K.
             
GÜNEYDOĞU GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
MALATYA 8 Mart 16 10:00 Şanlıurfa D.S.İ. S.K. Van Tuşba SYDV G.S.K. 16-85  
12:00 Batman Eğitim S.K. Malatya Konak Akademi S.K. 48-61
9 Mart 16 10:00 D. Siverekliler Derneği S.K. Malatya Konak Akademi S.K. 69-39
12:00 Şanlıurfa D.S.İ. S.K. Batman Eğitim S.K. 28-73
10 Mart 16 10:00 Van Tuşba SYDV G.S.K. Batman Eğitim S.K. 64-48
12:00 D. Siverekliler Derneği S.K. Şanlıurfa D.S.İ. S.K. 91-39
11 Mart 16 10:00 Malatya Konak Akademi S.K. Şanlıurfa D.S.İ. S.K.  
12:00 Van Tuşba SYDV G.S.K. D. Siverekliler Derneği S.K.  
12 Mart 16 10:00 Batman Eğitim S.K. D. Siverekliler Derneği S.K.  
12:00 Malatya Konak Akademi S.K. Van Tuşba SYDV G.S.K.  

 

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > Haberler