Sosyal Medya:

Haberler

Yıldız Erkeklerde Final Grubu derbiyle başlıyor

İstanbul Yıldız Erkekler Süper Ligi’nde Final Grubu heyecanı bugün oynanacak olan iki maçla birlikte başlayacak.

Çift devreli lig usulüne göre oynanan Yıldız Erkekler Süper Ligi gruplarının ardından ilk beş sırada yer alan takımlar Final Grubunda mücadele etme hakkı elde etti. İlk üç takımın direkt olarak Türkiye Şampiyonası’nda yer alacağı Final Grubunda ilk maçlar bugün (11 Şubat Perşembe) oynanacak.

Final Grubunun açılış gününde yukarıya sadece 3 galibiyet ile çıkabilen Galatasaray ve Beşiktaş, Ahmet Cömert Spor Salonu’nda karşı karşıya gelecek. İki takım için oldukça önemli olan mücadelede kazanan taraf ilk beş ile olan bağını koruyarak yoluna devam edecek.

Günün diğer maçında saat 18.30’da Bayrampaşa Spor Salonunda oynanacak mücadelede Anadolu Efes ile FMV Işık karşı karşıya gelecek. İlk turdan yukarıya yenilgisiz olarak gelen Anadolu Efes şu anda lider durumda bulunuyor. FMV Işık ise sadece bir galibiyetle Final Grubuna gelebildi ve şu anda son sırada yer alıyor.

İSTANBUL YILDIZ ERKEKLER SÜPER LİGİ FİNAL GRUBU

[league_table id=”17152″ title=”” number=”10″ columns=”pld,w,l,hkmen,pf,pa,pd,in_pd,in_pts,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

 

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > Haberler