Sosyal Medya:

Haberler

Yeni Şampiyonlar Burada Yetişiyor: Tansel Urcan Basketbol Akademi

Basketbol Okulu Rehberi’nde yer alan kulüplerin tanıtımına bugün oldukça başarılı bir organizasyona sahip olan Tansel Urcan Basketbol Akademi ile devam ediyoruz.

2013 yılında Tansel Urcan ve Serhan Mercan tarafından oluşturulan Tansel Urcan Basketbol Akademi (TUBA) çalışmalarını Maltepe’deki Pamukspor tesislerinde sürdürmektedir.

Tansel Urcan Basketbol Akademi, Eylül ayı ile Haziran ayları arasında 9.5 aylık bir süreçte, 1998 ile 2008  doğumlu kız ve erkek sporculara basketbol eğitimi vermektedir. Sporcular bu eğitimi alırken basketbol sporunu yapabilmek için gerekli olan en iyi temel bilgilerle donatılırlar.

tanselurcan

TUBA’da çalışmalar spor salonunda, her sporcuya bir top ve 6 sporcuya bir antrenör düşecek şekilde maksimum 20’şer kişilik gruplar halinde gerçekleştirilmektedir. Tüm çalışmalar deneyimli antrenörler tarafından hazırlanırken, her bir sporcunun gelişimi yakından takip edilip düzenli olarak ailelerine rapor ediliyor.

“Yeni şampiyonlar burada yetişiyor” sloganıyla yola çıkan TUBA gerçekleştirdiği başarılı kamp ve turnuva organizasyonları ile de dikkat çekiyor.

TANSEL URCAN BASKETBOL AKADEMİ İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ BASKETBOL OKULU REHBERİNDE

Diğer Haberler > Haberler