Sosyal Medya:

Haberler

U18 Kızlar Türkiye Şampiyonası Yarı Finali’nde Üçüncü Gün Tamamlandı

Türkiye Şampiyonası’na gidecek takımların belli olacağı U18 Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası Yarı Finalleri’nde üçüncü gün geride kaldı.

1, 2, 3, 4, 5 ve 6. Bölgelerin Bölge Şampiyonalarını birinci ve ikinci sırada tamamlayan toplam 12 takım ile 7. ve 8. bölgelerden belirlenen kontenjanlara göre takımların katıldığı Yarı Finaller’de heyecan başladı. 4-8 Nisan tarihleri arasında Muğla’da düzenlenecek olan U18 Kızlar Türkiye Şampiyonası Yarı Finali’nde altı (6) takımlı dört (4) grupta (A,B,C,D) takımlar mücadele ediyor. 5 gün sürecek olan turnuvada, (en az) iki salonda tek devreli lig usulü grup maçları tamamlandıktan sonra, her grubu ilk iki sırada tamamlayan takımlar Türkiye Şampiyonasına gitmeye hak kazanırlar.

A GRUBU
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
04 Nisan 2017 Salı
10:00
KTS7 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 72 31 ERYAMAN YILDIZLARI
04 Nisan 2017 Salı
12:00
KTS3 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU POLİSGÜCÜ 64 51 TED DİYARBAKIR
04 Nisan 2017 Salı
14:00
KTS2 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU ADANA ASKİ 48 63 RİZE BELEDİYE
05 Nisan 2017 Çarşamba
09:00
KTS14 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU TED DİYARBAKIR 35 82 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
05 Nisan 2017 Çarşamba
10:45
KTS15 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU RİZE BELEDİYE 57 33 POLİSGÜCÜ
05 Nisan 2017 Çarşamba
12:30
KTS17 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU ERYAMAN YILDIZLARI 44 52 ADANA ASKİ
06 Nisan 2017 Perşembe
10:00
KTS26 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 85 64 RİZE BELEDİYE
06 Nisan 2017 Perşembe
12:00
KTS28 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU POLİSGÜCÜ 50 55 ADANA ASKİ
06 Nisan 2017 Perşembe
14:00
KTS27 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU TED DİYARBAKIR 45 35 ERYAMAN YILDIZLARI
07 Nisan 2017 Cuma
10:00
KTS38 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU ADANA ASKİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
07 Nisan 2017 Cuma
12:00
KTS39 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU ERYAMAN YILDIZLARI POLİSGÜCÜ
07 Nisan 2017 Cuma
14:00
KTS40 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU RİZE BELEDİYE TED DİYARBAKIR
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 239 130 0 0 6
2 RİZE BELEDİYE 3 2 1 184 166 2 0 5
3 ADANA ASKİ 3 2 1 155 157 1 0 5
4 POLİSGÜCÜ 3 1 2 147 163 2 0 4
5 TED DİYARBAKIR 3 1 2 131 181 1 0 4
6 ERYAMAN YILDIZLARI 3 0 3 110 169 0 0 3
B GRUBU
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
04 Nisan 2017 Salı
16:00
KTS4 B MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 75 41 BEŞİRİ SPOR
04 Nisan 2017 Salı
18:00
KTS6 B MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU BATI MAKİNA SANAYİ SPOR 66 31 KOCAELİ BASKET
05 Nisan 2017 Çarşamba
14:15
KTS16 B MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU BEŞİRİ SPOR 43 95 GALATASARAY
05 Nisan 2017 Çarşamba
16:00
KTS18 B MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU KOCAELİ BASKET 54 86 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
06 Nisan 2017 Perşembe
16:00
KTS29 B MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU GALATASARAY 89 39 KOCAELİ BASKET
06 Nisan 2017 Perşembe
18:00
KTS30 B MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 61 47 BATI MAKİNA SANAYİ SPOR
07 Nisan 2017 Cuma
16:00
KTS41 B MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU BATI MAKİNA SANAYİ SPOR GALATASARAY
07 Nisan 2017 Cuma
18:00
KTS43 B MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU KOCAELİ BASKET BEŞİRİ SPOR
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 222 142 0 0 6
2 GALATASARAY 2 2 0 184 82 0 0 4
3 BATI MAKİNA SANAYİ SPOR 2 1 1 113 92 2 0 3
4 KOCAELİ BASKET 3 0 3 124 241 1 0 3
5 BEŞİRİ SPOR 2 0 2 84 170 0 0 2
C GRUBU
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
04 Nisan 2017 Salı
10:00
KTS9 C MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU FENERBAHÇE 78 54 AS KADİRLİ
04 Nisan 2017 Salı
12:00
KTS10 C MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 56 53 HATAY BŞB.
04 Nisan 2017 Salı
14:00
KTS8 C MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU BAYRAMPAŞA SANCAK 60 83 DÜZCE BELEDİYE
05 Nisan 2017 Çarşamba
10:00
KTS20 C MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU HATAY BŞB. 45 79 FENERBAHÇE
05 Nisan 2017 Çarşamba
12:00
KTS21 C MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU DÜZCE BELEDİYE 75 54 T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER
05 Nisan 2017 Çarşamba
14:00
KTS23 C MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU AS KADİRLİ 76 45 BAYRAMPAŞA SANCAK
06 Nisan 2017 Perşembe
10:00
KTS34 C MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU HATAY BŞB. 68 65 AS KADİRLİ
06 Nisan 2017 Perşembe
12:00
KTS33 C MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 58 51 BAYRAMPAŞA SANCAK
06 Nisan 2017 Perşembe
14:00
KTS32 C MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU FENERBAHÇE 78 64 DÜZCE BELEDİYE
07 Nisan 2017 Cuma
10:00
KTS44 C MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU BAYRAMPAŞA SANCAK FENERBAHÇE
07 Nisan 2017 Cuma
12:00
KTS45 C MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU AS KADİRLİ T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER
07 Nisan 2017 Cuma
14:00
KTS46 C MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU DÜZCE BELEDİYE HATAY BŞB.
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 FENERBAHÇE 3 3 0 235 163 0 0 6
2 DÜZCE BELEDİYE 3 2 1 222 192 2 0 5
3 T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 3 2 1 168 179 1 0 5
4 HATAY BŞB. 3 1 2 166 200 2 0 4
5 AS KADİRLİ 3 1 2 195 191 1 0 4
6 BAYRAMPAŞA SANCAK 3 0 3 156 217 0 0 3
D GRUBU
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
04 Nisan 2017 Salı
16:00
KTS12 D MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD. 65 39 TED MERSİN KOLEJİ
04 Nisan 2017 Salı
18:00
KTS13 D MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU BOTAŞ 78 62 CANİK BELEDİYE
05 Nisan 2017 Çarşamba
16:00
KTS22 D MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU TED MERSİN KOLEJİ 35 73 BEŞİKTAŞ
05 Nisan 2017 Çarşamba
18:00
KTS24 D MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU CANİK BELEDİYE 46 53 MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD.
06 Nisan 2017 Perşembe
16:00
KTS35 D MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU BEŞİKTAŞ 100 41 CANİK BELEDİYE
06 Nisan 2017 Perşembe
18:00
KTS36 D MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD. 52 57 BOTAŞ
07 Nisan 2017 Cuma
16:00
KTS47 D MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU BOTAŞ BEŞİKTAŞ
07 Nisan 2017 Cuma
18:00
KTS49 D MUĞLA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU CANİK BELEDİYE TED MERSİN KOLEJİ
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD. 3 2 1 170 142 0 0 5
2 BEŞİKTAŞ 2 2 0 173 76 0 0 4
3 BOTAŞ 2 2 0 135 114 0 0 4
4 CANİK BELEDİYE 3 0 3 149 231 0 0 3
5 TED MERSİN KOLEJİ 2 0 2 74 138 0 0 2

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Haberler