Sosyal Medya:

Haberler

U16 Yıldız Erkekler AA Türkiye Şampiyonası’nda İlk Gün Geride Kaldı

9-14 Mayıs 2017 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan U16 Yıldız Erkekler AA Türkiye Şampiyonası’nda heyecan başladı.

Şampiyonada ilk gün oynanan karşılaşmalarda alınan sonuçlar ve oluşan puan durumları şu şekilde;

A GRUBU

S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 BANVİT BASKETBOL 1 1 0 105 64 0 0 2
2 KARŞIYAKA 1 1 0 80 60 0 0 2
3 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 1 0 1 60 80 0 0 1
4 SAKARYA BLD. 1 0 1 64 105 0 0 1
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
09 Mayıs 2017 Salı
11:00
ETS200 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 60 80 KARŞIYAKA
09 Mayıs 2017 Salı
13:00
ETS196 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu BANVİT BASKETBOL 105 64 SAKARYA BLD.
10 Mayıs 2017 Çarşamba
11:00
ETS209 A İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu KARŞIYAKA BANVİT BASKETBOL
10 Mayıs 2017 Çarşamba
13:00
ETS208 A İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu SAKARYA BLD. ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
11 Mayıs 2017 Perşembe
15:00
ETS214 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ BANVİT BASKETBOL
11 Mayıs 2017 Perşembe
17:00
ETS216 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu KARŞIYAKA SAKARYA BLD.

 

B GRUBU

S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 ANADOLU EFES 1 1 0 102 71 0 0 2
2 TÜRK TELEKOM 1 1 0 92 86 0 0 2
3 İSTANBUL D.S.İ. 1 0 1 86 92 0 0 1
4 BEŞİKTAŞ 1 0 1 71 102 0 0 1
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
09 Mayıs 2017 Salı
11:00
ETS201 B İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu TÜRK TELEKOM 92 86 İSTANBUL D.S.İ.
09 Mayıs 2017 Salı
13:00
ETS199 B İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu ANADOLU EFES 102 71 BEŞİKTAŞ
10 Mayıs 2017 Çarşamba
15:00
ETS205 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu İSTANBUL D.S.İ. ANADOLU EFES
10 Mayıs 2017 Çarşamba
17:00
ETS207 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu BEŞİKTAŞ TÜRK TELEKOM
11 Mayıs 2017 Perşembe
15:00
ETS218 B İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu TÜRK TELEKOM ANADOLU EFES
11 Mayıs 2017 Perşembe
17:00
ETS219 B İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu İSTANBUL D.S.İ. BEŞİKTAŞ
C GRUBU
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 SELÇUKLU BELEDİYESİ 1 1 0 63 53 0 0 2
2 TED ANKARA KOLEJİ 1 1 0 81 80 0 0 2
3 FENERBAHÇE 1 0 1 80 81 0 0 1
4 NİLÜFER BELEDİYE 1 0 1 53 63 0 0 1
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
09 Mayıs 2017 Salı
15:00
ETS198 C İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu FENERBAHÇE 80 81 TED ANKARA KOLEJİ
09 Mayıs 2017 Salı
17:00
ETS197 C İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu NİLÜFER BELEDİYE 53 63 SELÇUKLU BELEDİYESİ
10 Mayıs 2017 Çarşamba
15:00
ETS210 C İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu TED ANKARA KOLEJİ NİLÜFER BELEDİYE
10 Mayıs 2017 Çarşamba
17:00
ETS212 C İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu SELÇUKLU BELEDİYESİ FENERBAHÇE
11 Mayıs 2017 Perşembe
11:00
ETS213 C İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu FENERBAHÇE NİLÜFER BELEDİYE
11 Mayıs 2017 Perşembe
13:00
ETS211 C İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu TED ANKARA KOLEJİ SELÇUKLU BELEDİYESİ
D GRUBU
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 TOFAŞ 1 1 0 76 67 0 0 2
2 MAVİŞEHİR GENÇLİK 1 1 0 55 50 0 0 2
3 GELİŞİM KOLEJİ 1 0 1 50 55 0 0 1
4 GALATASARAY 1 0 1 67 76 0 0 1
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
09 Mayıs 2017 Salı
15:00
ETS202 D İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu MAVİŞEHİR GENÇLİK 55 50 GELİŞİM KOLEJİ
09 Mayıs 2017 Salı
17:00
ETS203 D İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu TOFAŞ 76 67 GALATASARAY
10 Mayıs 2017 Çarşamba
11:00
ETS204 D İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GELİŞİM KOLEJİ TOFAŞ
10 Mayıs 2017 Çarşamba
13:00
ETS206 D İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY MAVİŞEHİR GENÇLİK
11 Mayıs 2017 Perşembe
11:00
ETS215 D İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu MAVİŞEHİR GENÇLİK TOFAŞ
11 Mayıs 2017 Perşembe
13:00
ETS217 D İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu GELİŞİM KOLEJİ GALATASARAY

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > Haberler