Sosyal Medya:

Haberler

U16 Yıldız Erkekler AA Türkiye Şampiyonası’nda 3. Gün Geride Kaldı

9-14 Mayıs 2017 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenmekte olan U16 Yıldız Erkekler AA Türkiye Şampiyonası’nda üçüncü gün geride kaldı.

Şampiyonada üçüncü gün oynanan karşılaşmalarda alınan sonuçlar ve oluşan puan durumları şu şekilde;

A GRUBU
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 BANVİT BASKETBOL 3 3 0 267 167 0 0 6
2 KARŞIYAKA 3 2 1 228 188 0 0 5
3 SAKARYA BLD. 3 1 2 190 243 0 0 4
4 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 3 0 3 153 240 0 0 3
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
09 Mayıs 2017 Salı
11:00
ETS200 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 60 80 KARŞIYAKA
09 Mayıs 2017 Salı
13:00
ETS196 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu BANVİT BASKETBOL 105 64 SAKARYA BLD.
10 Mayıs 2017 Çarşamba
11:00
ETS209 A İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu KARŞIYAKA 68 70 BANVİT BASKETBOL
10 Mayıs 2017 Çarşamba
13:00
ETS208 A İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu SAKARYA BLD. 68 58 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
11 Mayıs 2017 Perşembe
15:00
ETS214 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 35 92 BANVİT BASKETBOL
11 Mayıs 2017 Perşembe
17:00
ETS216 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu KARŞIYAKA 80 58 SAKARYA BLD.

B GRUBU

S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 ANADOLU EFES 3 3 0 283 169 0 0 6
2 TÜRK TELEKOM 3 2 1 211 257 0 0 5
3 İSTANBUL D.S.İ. 3 1 2 221 247 0 0 4
4 BEŞİKTAŞ 3 0 3 216 258 0 0 3
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
09 Mayıs 2017 Salı
11:00
ETS201 B İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu TÜRK TELEKOM 92 86 İSTANBUL D.S.İ.
09 Mayıs 2017 Salı
13:00
ETS199 B İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu ANADOLU EFES 102 71 BEŞİKTAŞ
10 Mayıs 2017 Çarşamba
15:00
ETS205 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu İSTANBUL D.S.İ. 58 82 ANADOLU EFES
10 Mayıs 2017 Çarşamba
17:00
ETS207 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu BEŞİKTAŞ 72 79 TÜRK TELEKOM
11 Mayıs 2017 Perşembe
15:00
ETS218 B İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu TÜRK TELEKOM 40 99 ANADOLU EFES
11 Mayıs 2017 Perşembe
17:00
ETS219 B İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu İSTANBUL D.S.İ. 77 73 BEŞİKTAŞ
C GRUBU
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 TED ANKARA KOLEJİ 3 3 0 256 182 0 0 6
2 FENERBAHÇE 3 2 1 262 219 0 0 5
3 SELÇUKLU BELEDİYESİ 3 1 2 196 217 0 0 4
4 NİLÜFER BELEDİYE 3 0 3 160 256 0 0 3
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
09 Mayıs 2017 Salı
15:00
ETS198 C İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu FENERBAHÇE 80 81 TED ANKARA KOLEJİ
09 Mayıs 2017 Salı
17:00
ETS197 C İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu NİLÜFER BELEDİYE 53 63 SELÇUKLU BELEDİYESİ
10 Mayıs 2017 Çarşamba
15:00
ETS210 C İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu TED ANKARA KOLEJİ 98 45 NİLÜFER BELEDİYE
10 Mayıs 2017 Çarşamba
17:00
ETS212 C İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu SELÇUKLU BELEDİYESİ 76 87 FENERBAHÇE
11 Mayıs 2017 Perşembe
11:00
ETS213 C İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu FENERBAHÇE 95 62 NİLÜFER BELEDİYE
11 Mayıs 2017 Perşembe
13:00
ETS211 C İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu TED ANKARA KOLEJİ 77 57 SELÇUKLU BELEDİYESİ
D GRUBU
S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 GELİŞİM KOLEJİ 3 2 1 143 138 2 0 5
2 TOFAŞ 3 2 1 189 160 1 0 5
3 GALATASARAY 3 1 2 167 169 2 0 4
4 MAVİŞEHİR GENÇLİK 3 1 2 148 180 1 0 4
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
09 Mayıs 2017 Salı
15:00
ETS202 D İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu MAVİŞEHİR GENÇLİK 55 50 GELİŞİM KOLEJİ
09 Mayıs 2017 Salı
17:00
ETS203 D İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu TOFAŞ 76 67 GALATASARAY
10 Mayıs 2017 Çarşamba
11:00
ETS204 D İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GELİŞİM KOLEJİ 55 48 TOFAŞ
10 Mayıs 2017 Çarşamba
13:00
ETS206 D İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY 65 55 MAVİŞEHİR GENÇLİK
11 Mayıs 2017 Perşembe
11:00
ETS215 D İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu MAVİŞEHİR GENÇLİK 38 65 TOFAŞ
11 Mayıs 2017 Perşembe
13:00
ETS217 D İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu GELİŞİM KOLEJİ 38 35 GALATASARAY

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > Haberler