Sosyal Medya:

Haberler

U16 Yıldız Erkekler AA Türkiye Şampiyonası Başlıyor

9-14 Mayıs 2017 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan U16 Yıldız Erkekler AA Türkiye Şampiyonası’nda heyecan başlıyor.

8 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleştirilen teknik toplantının ardından oluşan gruplar ve maç programı şu şekilde;

A GRUBU

Çankaya Üniversitesi
Pınar Karşıyaka
Banvit Basketbol
Sakarya B.Ş.B

Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
09 Mayıs 2017 Salı
11:00
ETS200 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ KARŞIYAKA
09 Mayıs 2017 Salı
13:00
ETS196 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu BANVİT BASKETBOL SAKARYA BLD.
10 Mayıs 2017 Çarşamba
11:00
ETS209 A İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu KARŞIYAKA BANVİT BASKETBOL
10 Mayıs 2017 Çarşamba
13:00
ETS208 A İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu SAKARYA BLD. ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
11 Mayıs 2017 Perşembe
15:00
ETS214 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ BANVİT BASKETBOL
11 Mayıs 2017 Perşembe
17:00
ETS216 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu KARŞIYAKA SAKARYA BLD.

B GRUBU

Türk Telekom
İstanbul DSİ
Anadolu Efes
Beşiktaş

Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
09 Mayıs 2017 Salı
11:00
ETS201 B İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu TÜRK TELEKOM İSTANBUL D.S.İ.
09 Mayıs 2017 Salı
13:00
ETS199 B İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu ANADOLU EFES BEŞİKTAŞ
10 Mayıs 2017 Çarşamba
15:00
ETS205 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu İSTANBUL D.S.İ. ANADOLU EFES
10 Mayıs 2017 Çarşamba
17:00
ETS207 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu BEŞİKTAŞ TÜRK TELEKOM
11 Mayıs 2017 Perşembe
15:00
ETS218 B İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu TÜRK TELEKOM ANADOLU EFES
11 Mayıs 2017 Perşembe
17:00
ETS219 B İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu İSTANBUL D.S.İ. BEŞİKTAŞ
C GRUBU

Fenerbahçe
TED Ankara Koleji
Bursa Nilüfer Belediye
Konya Selçuklu Belediyesi

Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
09 Mayıs 2017 Salı
15:00
ETS198 C İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu FENERBAHÇE TED ANKARA KOLEJİ
09 Mayıs 2017 Salı
17:00
ETS197 C İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu NİLÜFER BELEDİYE SELÇUKLU BELEDİYESİ
10 Mayıs 2017 Çarşamba
15:00
ETS210 C İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu TED ANKARA KOLEJİ NİLÜFER BELEDİYE
10 Mayıs 2017 Çarşamba
17:00
ETS212 C İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu SELÇUKLU BELEDİYESİ FENERBAHÇE
11 Mayıs 2017 Perşembe
11:00
ETS213 C İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu FENERBAHÇE NİLÜFER BELEDİYE
11 Mayıs 2017 Perşembe
13:00
ETS211 C İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu TED ANKARA KOLEJİ SELÇUKLU BELEDİYESİ

D GRUBU

Mavişehir Gençlik
Tofaş
Galatasaray
Gelişim Koleji

Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
09 Mayıs 2017 Salı
15:00
ETS202 D İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu MAVİŞEHİR GENÇLİK GELİŞİM KOLEJİ
09 Mayıs 2017 Salı
17:00
ETS203 D İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu TOFAŞ GALATASARAY
10 Mayıs 2017 Çarşamba
11:00
ETS204 D İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GELİŞİM KOLEJİ TOFAŞ
10 Mayıs 2017 Çarşamba
13:00
ETS206 D İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY MAVİŞEHİR GENÇLİK
11 Mayıs 2017 Perşembe
11:00
ETS215 D İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu MAVİŞEHİR GENÇLİK TOFAŞ
11 Mayıs 2017 Perşembe
13:00
ETS217 D İSTANBUL Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu GELİŞİM KOLEJİ GALATASARAY

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > Haberler