Sosyal Medya:

Haberler

U13 Küçük Kızlar Türkiye Şampiyonası Başlıyor | İşte Gruplar ve Fikstür

28 Mayıs-4 Haziran 2017 tarihleri arasında Samsun’un ev sahipliğinde düzenlenen U13 Kızlar Türkiye Şampiyonası’nın teknik toplantısı düzenlendi.
26 takımın katılımı ile yapılacak organizasyonda takımlar U13 Kızlar Kategorisinde Türkiye Şampiyonu olabilmek için mücadele edecekler.

A GRUBU

Fenerbahçe
Ünye Basketbol
Hatay BŞB
İçdaş Spor Kulübü

Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
28 Mayıs 2017 Pazar
11:00
KTS148 A SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu FENERBAHÇE ÜNYE BASKETBOL
28 Mayıs 2017 Pazar
13:00
KTS150 A SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu HATAY BŞB. İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ
29 Mayıs 2017 Pazartesi
13:00
KTS160 A SAMSUN Yeni Yaşar Doğu Spor Salonu ÜNYE BASKETBOL HATAY BŞB.
29 Mayıs 2017 Pazartesi
15:00
KTS161 A SAMSUN Yeni Yaşar Doğu Spor Salonu İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ FENERBAHÇE
30 Mayıs 2017 Salı
11:00
KTS166 A SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu FENERBAHÇE HATAY BŞB.
30 Mayıs 2017 Salı
13:00
KTS167 A SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu ÜNYE BASKETBOL İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ

B GRUBU

Antalya BŞB Asat Gençlik
Botaş
Şanlıurfa GSK

Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
28 Mayıs 2017 Pazar
15:00
KTS146 B SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu ANTALYA BŞB ASAT GENÇLİK BOTAŞ
29 Mayıs 2017 Pazartesi
11:00
KTS159 B SAMSUN Yeni Yaşar Doğu Spor Salonu BOTAŞ ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR
30 Mayıs 2017 Salı
15:00
KTS168 B SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu ANTALYA BŞB ASAT GENÇLİK ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR

C GRUBU

Bayrampaşa Atletik
Denizli Gençlik Hizmetleri
Urla Yıldızlar
Doğa Koleji

Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
28 Mayıs 2017 Pazar
11:00
KTS147 C SAMSUN Yeni Yaşar Doğu Spor Salonu BAYRAMPAŞA ATLETİK DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ
28 Mayıs 2017 Pazar
13:00
KTS149 C SAMSUN Yeni Yaşar Doğu Spor Salonu URLA YILDIZLAR DOĞA KOLEJİ
29 Mayıs 2017 Pazartesi
13:00
KTS157 C SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ URLA YILDIZLAR
29 Mayıs 2017 Pazartesi
15:00
KTS158 C SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu DOĞA KOLEJİ BAYRAMPAŞA ATLETİK
30 Mayıs 2017 Salı
11:00
KTS169 C SAMSUN Yeni Yaşar Doğu Spor Salonu BAYRAMPAŞA ATLETİK URLA YILDIZLAR
30 Mayıs 2017 Salı
13:00
KTS170 C SAMSUN Yeni Yaşar Doğu Spor Salonu DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ DOĞA KOLEJİ

D GRUBU

Beşiktaş
Tunceli GSK
Basketbolu Destekleyenler GSK

Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
28 Mayıs 2017 Pazar
15:00
KTS151 D SAMSUN Yeni Yaşar Doğu Spor Salonu TUNCELİ GENÇLİK VE SPOR BEŞİKTAŞ
29 Mayıs 2017 Pazartesi
11:00
KTS156 D SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu BEŞİKTAŞ BASKETBOLU DESTEKLEYENLER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
30 Mayıs 2017 Salı
15:00
KTS171 D SAMSUN Yeni Yaşar Doğu Spor Salonu TUNCELİ GENÇLİK VE SPOR BASKETBOLU DESTEKLEYENLER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

E GRUBU

Pendik Yeditepe
Bandırma Basketbol
Tempo 80

Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
28 Mayıs 2017 Pazar
11:00
KTS152 E SAMSUN Bahattin Ekinci – Tekkeköy Bld. Spor Salonu BANDIRMA BASKETBOL TEMPO 80
29 Mayıs 2017 Pazartesi
13:00
KTS165 E SAMSUN Anakent Spor Salonu TEMPO 80 PENDİK YEDİTEPE
30 Mayıs 2017 Salı
11:00
KTS172 E SAMSUN Bahattin Ekinci – Tekkeköy Bld. Spor Salonu BANDIRMA BASKETBOL PENDİK YEDİTEPE

F GRUBU

Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü
Sinop Yıldızları
İstanbul DSİ

Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
28 Mayıs 2017 Pazar
13:00
KTS153 F SAMSUN Bahattin Ekinci – Tekkeköy Bld. Spor Salonu KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR SİNOP YILDIZLARI
29 Mayıs 2017 Pazartesi
11:00
KTS164 F SAMSUN Anakent Spor Salonu SİNOP YILDIZLARI D.S.İ.
30 Mayıs 2017 Salı
13:00
KTS173 F SAMSUN Bahattin Ekinci – Tekkeköy Bld. Spor Salonu KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR D.S.İ.

G GRUBU

Galatasaray
Canik Belediye
Ekomad

Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
28 Mayıs 2017 Pazar
11:00
KTS154 G SAMSUN Anakent Spor Salonu GALATASARAY CANİK BELEDİYE
29 Mayıs 2017 Pazartesi
13:00
KTS163 G SAMSUN Bahattin Ekinci – Tekkeköy Bld. Spor Salonu CANİK BELEDİYE EKOMAD
30 Mayıs 2017 Salı
11:00
KTS174 G SAMSUN Anakent Spor Salonu GALATASARAY EKOMAD

H GRUBU

Datça Belediye
Çankaya Üniversitesi
Kazan Belediyesi

Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım
28 Mayıs 2017 Pazar
14:00
KTS155 H SAMSUN Anakent Spor Salonu DATÇA BELEDİYE ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
29 Mayıs 2017 Pazartesi
11:00
KTS162 H SAMSUN Bahattin Ekinci – Tekkeköy Bld. Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ KAZAN BELEDİYESİ
30 Mayıs 2017 Salı
14:00
KTS175 H SAMSUN Anakent Spor Salonu DATÇA BELEDİYE KAZAN BELEDİYESİ

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > Haberler