Sosyal Medya:

Haberler

Tekirdağ U13 Erkeklerde Şampiyon Tredaş

[InPostAds ad=”1″]

Tekirdağ’da kulüpler düzeyinde basketbol altyapı liglerinde bir çok kategoride faaliyet gösteren Tredaş Spor Kulübü, U13 erkekler liginde birinci olarak İl şampiyonu oldu..

Tredaş Spor Kulübü, 1 Nisan 2017 Cumartesi günü oynanan final müsabakasında TEBİK’i 71-67 yenerek ve rövanşı vermeyerek ligi namağlup tamamladı. Maçın ardından sporcular, veliler ve kulüp yöneticileri güzel geçen sezonun ardından gelen başarıyı kutladılar.

Kulüp Başkanı Zeki ÇALIŞKAN “2016-2017 sezonuna teknik kadroyu değiştirmekle işe başladık. Zor bir süreci iyi bir şekilde yöneterek, İlimizin başarılı hocalarından Çiğdem GÖROĞLU ve yardımcı antrenör Kaan KOSİ’yi bünyemize dahil ederek işe başladık. Ne kadar isabetli bir karar verdiğimizi gelen başarılarla kanıtladık. Bu bağlamda bu şampiyonluk çok büyük bir anlam taşımaktadır. Şampiyonlukta büyük emekleri olan başta teknik kadro olmak üzere kendileri küçük ama yürekleri çok büyük sporcularımızı ve bizleri hiç yalnız bırakmayan değerli velilerimize çok teşekkür ediyorum ve tebrik ediyorum. Şampiyonluk camiamıza hayırlı olsun. Ayrıca bu başarılarda büyük payı olan sponsorumuz İC Holding ve TREDAŞ’a sonsuz teşekkürler ediyorum.” dedi.

Baş antrenör Çiğdem GÖROĞLU ise “TREDAŞSPOR basketbola yaptığı değerli katkılar ile saygın bir yeri olan büyük bir camia. Bu nedenle bu camiada olmak bana gurur veriyor. Sezona çok çalışarak gerekli organizasyonları ve yapılması gerekenleri planlayarak başladık. Yönetim, teknik kadro ve sporcular bir bütünlük içerisinde hedefler belirledik. Bu hedeflere ulaşmak için de gerekli çalışmaları yaptık ve artık semerelerini görmeye başladık. Sporcularım kendilerinden beklenen eforu üst seviyede göstererek büyük başarı elde etmişlerdir. Tüm sporcularımı ve yardımcım Kaan KOSİ’yi yürekten kutluyorum. Şimdi önümüzde Edirne ilinde yapılacak bölge şampiyonası var. Hedefimiz burada da şampiyon olmak ve Türkiye yarı finallerine gitmek. Sporcularımda bu azim ve yetenek var. U13 erkekler kategorisinde elde edilen şampiyonluğun hayırlı olmasını diliyorum. Ayrıca diğer kategorilerde de başarılı olmak üzere var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.” dedi.

Kaynak: Basın Bülteni

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Haberler