Haberler

TBF’de Bazı Kentlerin İl Temsilcileri Değişti

Ankara ve İstanbul’da dahil bazı kentlerin basketbol il temsilcileri değişirken, bazıları ise görevinde kaldı.

Ankara’da Yalçın Efe’nin yerine Sami Özel, İstanbul’da ise İnan Şefkatli’nin yerine Turgut Paşalı yeni il temsilcileri oldu.

Yayınlanan yeni liste ise şöyle;

Adıyaman: Mehmet Yunus Bilir (Devam) 

Afyonkarahisar: Feyzullah Demirkale (Devam) 

Ağrı: Erhan Alptekin (Devam) 

Aksaray: Mehmet Bakan (Devam) 

Ankara: Sami Özel (Yeni) 

Ardahan:Musa Tunay Demir (Devam) 

Artvin: Doğukan Karataş (Devam) 

Balıkesir: Uğur Tellibayraktar (Devam) 

Bartın: Aydın Kükner (Devam) 

Bayburt: Ali Durgut (Devam) 

Bilecik: Aziz Yorun (Devam) 

Bingöl: Yaşar Arığtekin (Devam) 

Bitlis: Serdar Sulak (Devam) 

Burdur: Hamdican Şimşek (Yeni) 

Bursa: Can Atsüren (Devam) 

Çanakkale: Seyit Ahmet Becan (Yeni) 

Çankırı: Yusuf Yıldız (Yeni) 

Çorum: Ali Karabıyık (Devam) 

Denizli: Sinan Soylu (Devam) 

Diyarbakır: Erol Çetin (Devam) 

Düzce: Serkan Öz (Devam) 

Edirne: Gökhan Bilgin (Devam) 

Elazığ: Ahmet Gadri Güneri (Yeni) 

Erzincan: Mehmet Bulut (Devam) 

Erzurum: Cem Culfa (Devam) 

Eskişehir: İhsan Küçükaycan (Yeni) 

Gaziantep: Güven Alkoçak (Devam) 

Gümüşhane: Kutluhan Meydan (Devam) 

Hakkari: Yakup Aktaş (Devam) 

Hatay: Melek Banu Mursal (Devam) 

Iğdır: Ömer Aktaş (Devam) 

Isparta: Murat Sağlamer (Devam) 

İstanbul: Turgut Paşalı (Yeni) 

İzmir: Faysal Aydemir (Devam) 

Kahramanmaraş Gökhan Açıksarı (Yeni) 

Karabük: Zekesiye Şahin (Devam) 

Karaman: Fatih Doğan (Devam) 

Kars: Turgay Ukşal (Devam) 

Kastamonu: Uğurcan Kütahyalı (Yeni) 

Kayseri: Mehmet Ünal Sağlam (Devam) 

Kırıkkale: Veysel Pekdoğan (Devam) 

Kırklareli: Enis Gürel (Devam) 

Kırşehir Murat Kaan Eroğlu (Devam) 

Kilis: Bülent Özdemir (Devam) 

Kocaeli: Serkan Dağdelen (Devam) 

Konya: Ali Galip Bekmezci (Yeni) 

Kütahya: Gülşen Öztürk (Yeni) 

Malatya: Aziz Yumrutepe (Yeni) 

Manisa: Gökhan Çobanoğlu (Devam) 

Mardin: İbrahim Ağılday (Devam) 

Mersin: Erdal Ceylan (Yeni) 

Muğla: Ümit Çolakoğlu (Devam) 

Muş: Medeni Aytunç (Devam) 

Niğde: Mustafa Tunç (Devam) 

Ordu: Şermin Dönder (Yeni) 

Osmaniye: Sabri Terzi (Devam) 

Sakarya: Mehmet Memiş Güzeldal (Devam) 

Siirt: Mesut Özdemir (Devam) 

Sinop: Sunay Uzun (Yeni) 

Sivas: Yusuf Akın Günaydın (Devam) 

Şırnak: Murat Tekinalp (Devam) 

Trabzon: Zeliha Bayraktar (Yeni) 

Tunceli: Muhannet Ali Malkoç (Yeni) 

Uşak: Hasan Baykın (Devam) 

Van: Tezcan Tokcan (Devam) 

Yalova: Hakan Ak (Devam) 

Yozgat: Çelebi Dursun (Devam) 

Zonguldak: Adnan Yakut (Devam)