Sosyal Medya:

Basketbol Rehberi Haberleri

T.E.D. Spor Kulübü, Altyapı Basket Üyesi

İstanbul basketbol altyapısının önemli kulüplerinden biri olan Tenis Eskrim Dağcılık Spor Kulübü yeni sezonda Altyapı Basket üyeleri arasına dahil oldu.

Altyapı liglerinde katıldığı kategorilerde başarılı performansı ile dikkat çeken T.E.D. Spor Kulübü yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor. TED Spor Kulübü 23 – 24 Ağustos 2019 tarihlerinde gerçekleştireceği basketbol altyapı seçmeleri ile 2019 – 2020 sezonu takımlarını netleştirecek.

T.E.D. SPOR KULÜBÜ, BASKETBOL REHBERİ’NDE

Tenis Eskrim Dağcılık Spor Kulübü yeni sezon öncesinde Türkiye’nin ilk ve en büyük altyapı basketbol sitesi olan altyapibasket.com ile iş birliği yapacak. Altyapı Basket Üyelik avantajlarından yararlanacak olan kulüp ile ilgili haberleri ve önemli gelişmeleri sezon boyunca altyapibasket.com aracılığıyla takip edebileceksiniz.

Tenis Eskrim Dağcılık Spor Kulübü aynı zamanda Türkiye’nin en büyük basketbol okulu rehberi olma yolunda ilerleyen Basketbol Rehberi’nde de yer alacak. Kulüp hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz

Your request may not be processed.

BASKETBOL REHBERİ’NDEKİ YERİNİZİ ALIN

Altyapı basketbolunun bir numaralı haber sitesinde yer almak ve kulübünüzü daha geniş kitlelere duyurmak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

İletişim bilgileri;

[email protected]

WhatsApp Hattı: 0 553 822 65 97

Altyapı Basket Üyelik hakkında detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan formu doldurabilirsiniz… 

Diğer Haberler > Basketbol Rehberi Haberleri