Sosyal Medya:

Haberler

Sokağa Sahip Çık 3×3 Basketbol Turnuvası Başladı

3x3 Basketbol Turnuvası

Küçükçekmece Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen Sokağa Sahip Çık 3×3 Basketbol Turnuvası, 30 Haziran ve 1 Temmuz tarihlerinde oynanan ilk etap maçlarıyla başladı.

15 Temmuz’daki büyük final yolunda, Küçükçekmece ilçe sınırları içerisindeki tam 8 farklı lokasyonda eleme maçlarının oynanacağı turnuvanın ilk dört lokasyonunda maçlar oynandı ve finale adlarını yazdıran takımlar belli oldu.

30 Haziran Cumartesi günü Şair Nedim Parkı ve Kenan Onuk Spor Tesisleri’nde maçlar oynanırken, 1 Temmuz Pazar günü de Sefaköy Kültür Merkezi Karşısı Yeni Açılan Park ve Taştepe Bilgi Evi Yanı Çocuk Parkı’nda maçlar oynandı. 15-17 Yaş ile 18 Yaş ve Üzeri kategorilerinde katılımların olduğu ve büyük ilgi gören turnuvanın ilk finalistleri de belli oldu.

Turnuvada eleme maçları 7-8 Temmuz hafta sonunda dört farklı lokasyonda oynanacak maçlarla tamamlanacak. Saat 17:00-20:00 arasında oynanacak maçların lokasyonları ve maç günleri şöyle:

7 TEMMUZ CUMARTESİ

Cennet Antikalar Parkı
(Cennet, Turgut Reis Cd. 44-1, Küçükçekmece)
SOYAK Olympia Kent

8 TEMMUZ PAZAR

İkitelli Spor Kulübü Bahçesi
TEMAPARK

Yukarıdaki dört lokasyon için başvurular alınmaya devam ediyor. 15-17 Yaş ile 18 Yaş ve Üzeri olmak üzere iki yaş kategorisine sahip turnuvaya katılmak isteyen takımlar, aşağıda bulunan adresteki online kayıt formunu doldurarak başvuruda bulunabilirler.

http://bysevent.com.tr/sokaga-sahip-cik-3×3-basketbol-turnuvasi-kayit-formu/

TURNUVANIN ÖDÜLLERİ

Turnuvaya katılan ve derece elde eden takımları birbirinden değerli ödüller bekliyor.

  • 18 ve üzeri yaş grubunun şampiyonu olan takım, “Göller Arası Basketbol Turnuvası” için Burdur’a götürülecek.
  • 15-17 yaş grubunun şampiyonu olan takımın sporcuları, Eylül ayındaki TÜBAD Turnuvası’nı aileleriyle birlikte Küçükçekmece Belediyesi’nin misafiri olarak izleyecekler.
  • Turnuvada her kategoride dereceye giren takımlara spor setleri hediye edilecek.
  • Turnuvaya katılan her sporcuya forma hediye edilecek.

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > Haberler