Sosyal Medya:

Basketbol Seçmeleri

Seçme ve Deneme Yapan Kulüplere Önemli Katkı!

Temmuz ayı boyunca basketbol altyapı seçmelerine yönelik yaptığımız çalışmalarda, 600’e yakın sporcuyu ve ailesini oyuncu arayışındaki üye kulüplerimizle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz…

Türkiye’nin ilk ve tek altyapı basketbol internet sitesi altyapibasket.com ‘un altyapı kulüplerine katkıları, yaptığı yeni çalışmalarla sürüyor.

Ajans altyapibasket markası ile Sosyal Medya ve Web sitesi yönetimi konularında kulüplere katkı sağlayan altyapibasket.com bu çalışmaların bir bölümünü de yeni dönemle birlikte üye kulüpler için yapıyor.

altyapibasket.com’un marka gücü ile birlikte sosyal medyada da geniş kitlelere hitap etme avantajını kullanan ekibimiz yaz dönemiyle birlikte seçme ve deneme antrenmanları düzenleyen kulüplerimize önemli sayıda oyuncu adayı yönlendirmenin mutluluğunu yaşıyor.

SPORCULAR VE AİLELERİYLE KULÜPLERİ BULUŞTURUYORUZ

Altyapibasket.com olarak oluşturduğumuz yeni iletişim sistemiyle, sporcular ve ailelerinin diledikleri kulüplerden doğrudan bilgi almalarını sağlıyoruz. Temmuz ayı itibariyle sitemizde oluşturulan seçme haberlerindeki iletişim formlarımız aracılığıyla 600’e yakın sporcu ve ailesi seçme, deneme antrenmanı düzenleyen kulüplerle en doğru ve en kolay şekilde iletişim kurmanın farkını yaşadı.

SOSYAL MEDYA'DA EKSTRA KAMPANYA DESTEĞİ

Altyapibasket.com olarak, kulüplerimizin bu tarz haberlerinde limiti belirli bir bütçe kullanarak, 10 yılı aşkın bir sürede inşa ettiğimiz markamızın güçlü desteğiyle birlikte sosyal medyada daha fazla kişiye erişmesini sağlıyoruz.

Temmuz ayı boyunca kulüplerimize 8 sosyal medya sponsorlu içerik çalışmasıyla destek verirken, her kulübün kendine özel lokasyonlarında yayınlanmak üzere toplamda 117 bin 407 sosyal medya kullanıcısına 159 bin 033 gösterim performansı elde ettik.

GOOGLE'DA DOĞRU VE GÜNCEL SEÇMELERİN REÇETESİ ALTYAPIBASKET'TE!

Altyapibasket.com’un Google arama motoru trafiği de seçme haberleri konusunda Türkiye’nin tercihi olduğunu gösteriyor. Temmuz ayı boyunca “basketbol seçmeleri” arama teriminin çeşitli varyasyonlarıyla arama yapan Google kullanıcılarına altyapibasket.com seçme sayfaları toplamda 9268 kez gösterilirken kullanıcılar bu arama sonuçlarına  2 bin 712 kez tıklayarak sitemizi ziyaret etti.

Türkiye’nin ilk ve tek altyapı basketbol sitesi altyapibasket.com basketbol kulüpleri ve okullarına olan katkılarını devam ettirecek. altyapibasket.com ‘un üyelik avantajlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefonla bilgi almak isteyen basketbol okulu veya kulüp yetkilileri, aşağıdaki form aracılığıyla iletişim bilgilerini bize ulaştırabilir. Ekibimiz tarafından en kısa zamanda aranarak detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

Diğer Haberler > Basketbol Seçmeleri