Connect with us

Salih Koral: İletişim Halindeyiz

ÖZEL RÖPORTAJ İstanbul Basketbolunun önemli isimlerinden Kurtuluş Spor Kulübü baş antrenörü Salih Koral sitemize açıklamalarda bulundu.

Pandemi sonrası değişiklikler olacağını söyleyen Koral, temas içeren sporların geleceğine değindi.

Süreci ilk günden itibaren gelişmeleri takip ettiklerini söyleyen Koral, “Salgına hazırlıksız yakalandık. Ülke olarak salgına karşı alınan tedbirlere uyduğumuz taktirde en kısa zamanda atlatacağımızı düşünüyorum”. şeklinde konuştu.

Pandemi açıklanır açıklanmaz önlemlerini aldıklarını söyleyen tecrübeli antrenör,“Antrenmanları iptal ettik önce sağlık, salonumuz belli aralıklar ile dezenfekte edilip, temizleniyor”. dedi.

“SPORCULARIMIZ İLE İLETİŞİM HALİNDEYİZ”

İlk günden beri sosyal medya ve iletişim araçlarını kullanarak iletişim kurduklarını söyleyen Koral, “Oyuncularımız ile görüntülü konuşuyoruz, günlük ve haftalık programlar ile sezon başladığı zaman hazır olmaları için online eğitimler veriyoruz.”dedi.

“UZUN SÜRE İKİLİ TEMAS OLMAYACAK”

Salgın tamamen geçene kadar maçların yapılmamasını düşünüyoruz diyen Koral,“Federasyon ve sağlık bakanlığı ne karar alırsa saygı duyuyoruz. Antrenmanlar eskisi gibi olmayacak, 5’er kişilik gruplar halinde mesafeyi koruyarak yapmayı planlıyoruz. Çocukların gelişimine önem veriyoruz, ilk etap olarak bireysel çalışmalar ile başlıyoruz. Sezon başladıktan sonra Kurtuluş Spor Kulübü olarak altyapılar ve A takım seviyesinde mücadelemize devam ediyor olacağız”. dedi

Daha Fazla Haber