Sosyal Medya:

Haberler

Özel Yamanlar Koleji İzmir Şampiyonu Oldu ( Orta Okullar)

İzmir’de bugün sona eren Orta Okul müsabakaları sonucunda Özel Yamanlar Koleji şampiyon oldu. Sezon boyunca oynadığı tüm müsabakalardan galip ayrılan Yamanlar Koleji, finalde Gelişim Koleji‘ni 32-31 yenerek şampiyonluğu elde etti. Final grubunda ayrıca İzmir Türk Koleji‘ni 57-45 mağlup eden Yamanlar, Karşıyaka Orta Okulunu da 50-13 mağlup etti.

Şampiyonluktan sonra konuşan ve değerli bir derece aldıklarını belirten antrenör Okan Kılıç, hem kulüplerinde hem de okul takımlarında yoğun mesai harcayarak başarı elde eden tüm oyuncularını tebrik etti. Grup elemelerinde de benzer bir başarı göstermek istediklerini belirten Kılıç, amaçlarının Türkiye şampiyonasına katılarak madalya kazanmak olduğunu belirtti. Son olarak da diğer okullara da bu yolda sağlık ve başarı diledi.

Özel Yamanlar Koleji’nin şampiyonluğu ile sona eren sezonda, Özel Gelişim Koleji ikinci oldu. İzmir Türk Koleji sezonu üçüncü sırada tamamladı ve Karşıyaka Orta Okulu’da 4. olarak Türkiye elemelerine gitmeye hak kazandı.yamanlar2

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > Haberler