Sosyal Medya:

Haberler

Küçükler Bölge Şampiyonlarında ilk gün sonuçları

Türkiye Basketbol Federasyonu Yurtiçi Faaliyetleri kapsamında düzenlenen Altyapı Faaliyetleri 2015-2016 Sezonu Küçük (Erkek – Kız) Bölge Şampiyonalarında birinci gün müsabakaları sona erdi.

Küçük (Erkek-Kız) Bölge Şampiyonaları birinci gün sonuçları şu şekilde:

KÜÇÜK ERKEK BÖLGE ŞAMPİYONALARI İLK GÜN SONUÇLARI VE PROGRAM

MARMARA GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
KIRKLARELİ 22 Mart 16 11:00 Best Balıkesir B.K. Edirne D.S.İ. S.K. 91-22  
13:00 Trend Gençlik S.K. Fatih Kolej S.K. 50-41
15:00 Derince Yenikent S.K. Tredaş S.K. 83-54
23 Mart 16 11:00 Fatih Kolej S.K. Best Balıkesir B.K.  
13:00 Edirne D.S.İ. S.K. Tredaş S.K.  
15:00 Trend Gençlik S.K. Derince Yenikent S.K.  
24 Mart 16 11:00 Best Balıkesir B.K. Tredaş S.K.  
13:00 Derince Yenikent S.K. Fatih Kolej S.K.  
15:00 Edirne D.S.İ. S.K. Trend Gençlik S.K.  
25 Mart 16 11:00 Best Balıkesir B.K. Derince Yenikent S.K.  
13:00 Fatih Kolej S.K. Edirne D.S.İ. S.K.  
15:00 Tredaş S.K. Trend Gençlik S.K.  
26 Mart 16 10:00 Trend Gençlik S.K. Best Balıkesir B.K.  
12:00 Derince Yenikent S.K. Edirne D.S.İ. S.K.  
14:00 Tredaş S.K. Fatih Kolej S.K.  
             
EGE GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
AYDIN 22 Mart 16 10:30 Kütahya B.K Denizli Vip Basketbol S.K 59-58  
12:30 Manisa Akhisar Belediye S.K Aydın Akademi Kültür Sanat ve S.K 62-49
14:30 Afyon Belediye S.K Muğla Datça Belediye S.K 43-44
16:30 Isparta Bölge S.K Antalya Akademi Gençlik S.K 36-81
23 Mart 16 10:30 Afyon Belediye S.K Isparta Bölge S.K  
12:30 Antalya Akademi Gençlik S.K Muğla Datça Belediye S.K  
14:30 Kütahya B.K Manisa Akhisar Belediye S.K  
16:30 Aydın Akademi Kültür Sanat ve S.K Denizli Vip Basketbol S.K  
24 Mart 16 10:30 Kütahya B.K Aydın Akademi Kültür Sanat ve S.K  
12:30 Denizli Vip Basketbol S.K Manisa Akhisar Belediye S.K  
14:30 Afyon Belediye S.K Antalya Akademi Gençlik S.K  
16:30 Muğla Datça Belediye S.K Isparta Bölge S.K  
25 Mart 16 11:00 A Grubu 1.si B Grubu 1.si  
             
MERKEZ KUZEY GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
SAMSUN 22 Mart 16 11:00 Akşemsettin İ.Ö.O  S.K. Kastamonu Basketbol S.K. 33-52  
12:30 Eskişehir Gelişim S.K. Çorum Basketbol İhtisas 71-29
14:00 Ereğli Belediye S.K. Samsun D.S.İ. S.K. 38-77
23 Mart 16 13:00 Sinop Bizim S.K. Ereğli Belediye S.K.  
14:30 Akşemsettin İ.Ö.O  S.K. Eskişehir Gelişim S.K.  
16:00 Çorum Basketbol İhtisas Kastamonu Basketbol S.K.  
24 Mart 16 11:00 Akşemsettin İ.Ö.O  S.K. Çorum Basketbol İhtisas  
12:30 Kastamonu Basketbol S.K. Eskişehir Gelişim S.K.  
14:00 Samsun D.S.İ. S.K. Sinop Bizim S.K.  
25 Mart 16 10:00 A1 B1  
             
MERKEZ GÜNEY GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
KONYA 22 Mart 16 10.00 Osmaniye Bahçe Gençlerbirliği S.K. Adana Çukurova Üniversitesi S.K. 34-120  
12.00 Mersin Barbaros O.O. S.K. Kayseri Hürriyet E.M.L  G.S.K. 88-28
14.00 Konya Alınteri S.K. Niğde Gençlik S.K. 103-21
16.00 Gaziantep Güney Eğitim Kurumları S.K. Hatay Gençlik S.K 73-58
23 Mart 16 10.00 Konya Alınteri S.K. Gaziantep Güney Eğitim Kurumları S.K.  
12.00 Hatay Gençlik S.K Niğde Gençlik S.K.  
14.00 Osmaniye Bahçe Gençlerbirliği S.K. Mersin Barbaros O.O. S.K.  
16.00 Kayseri Hürriyet E.M.L  G.S.K. Adana Çukurova Üniversitesi S.K.  
24 Mart 16 10.00 Osmaniye Bahçe Gençlerbirliği S.K. Kayseri Hürriyet E.M.L  G.S.K.  
12.00 Adana Çukurova Üniversitesi S.K. Mersin Barbaros O.O. S.K.  
14.00 Konya Alınteri S.K. Hatay Gençlik S.K  
16.00 Niğde Gençlik S.K. Gaziantep Güney Eğitim Kurumları S.K.  
25 Mart 16 10.00 A1 B1  
             
KUZEYDOĞU GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
GÜMÜŞHANE 22 Mart 16 10.00 Trabzonspor Basketbol Ordu Merkezspor 58-40  
12.00 Erzurum D.S.İ. S.K. Sivas Yol S.K. 13-77
14.00 Rize Belediye S.K Bayburt Gençlik S.K 36-69
23 Mart 16 10.00 Ordu Merkezspor Erzurum D.S.İ. S.K.  
12.00 Bayburt Gençlik S.K Trabzonspor Basketbol  
14.00 Sivas Yol S.K. Rize Belediye S.K  
24 Mart 16 10.00 Ordu Merkezspor Bayburt Gençlik ve Spor K.  
12.00 Erzurum D.S.İ. S.K. Rize Belediye S.K  
14.00 Trabzonspor Basketbol Sivas Yol S.K.  
25 Mart 16 10.00 Rize Belediyespor K. Ordu Merkezspor  
12.00 Sivas Yol S.K. Bayburt Gençlik S.K  
14.00 Erzurum D.S.İ. S.K. Trabzonspor Basketbol  
26 Mart 16 10.00 Ordu Merkezspor Sivas Yol S.K.  
12.00 Trabzonspor Basketbol Rize Belediye S.K  
14.00 Bayburt Gençlik S.K Erzurum D.S.İ. S.K.  
             
GÜNEYDOĞU GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
ELAZIĞ 22 Mart 16 12.00 Elazığ Basketbol Akademi S.K. Adıyaman Gençlik S.K. 62-34  
14.00 D.Bakır S.Eyyubi Üniversitesi S.K. Malatya Parantez Koleji S.K. 55-47
16.00 Tunceli Gençlik S.K . Siirt İktisas S.K. 27-46
23 Mart 16 10.00 Mardin Atletizm S.K. Elazığ Basketbol Akademi S.K.  
12.00 Tunceli Gençlik S.K. D.Bakır S.Eyyubi Üniversitesi S.K  
14.00 Malatya Parantez Koleji S.K. Siirt İktisas S.K.  
24 Mart 16 10.00 Tunceli Gençlik S.K. Malatya Parantez Koleji S.K.  
12.00 Siirt İktisas S.K. D.Bakır S.Eyyubi Üniv. S.K  
14.00 Mardin Atletizm S.K. Adıyaman Gençlik S.K.  
25 Mart 16 11.00 A1 B1  

KÜÇÜK KIZ BÖLGE ŞAMPİYONALARI İLK GÜN SONUÇLARI VE PROGRAM

MARMARA GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
ÇANAKKALE 22 Mart 16 10:00 Sakarya Gençlik Merkezi G.S.K. Edirne Fatih Sultan Mehmet O.O. S.K. 39-50  
11:30 Ayvacık Ümmühan Hatun İ.Ö.O. S.K. Kırklareli Ulus-Der S.K. 80-24
13:00 Tekirdağ Marmara Ereğli Belediye. S.K. Bursa Gürsu Belediye S.K. 18-64
14:30 Balıkesir Bandırma Basketbol G.S.K. Kocaeli İzmit Belediye S.K. 29-45
23 Mart 16 10:00 Tekirdağ Marmara Ereğli Belediye. S.K. Balıkesir Bandırma Basketbol G.S.K.  
11:30 Kocaeli İzmit Belediye S.K. Bursa Gürsu Belediye S.K.  
13:00 Sakarya Gençlik Merkezi G.S.K. Ayvacık Ümmühanhatun İ.Ö.O. S.K.  
14:30 Kırklareli Ulus-Der S.K. Edirne Fatih Sultan Mehmet O.O. S.K.  
24 Mart 16 10:00 Sakarya Gençlik Merkezi G.S.K. Kırklareli Ulus-Der S.K.  
11:30 Edirne Fatih Sultan Mehmet O.O.S.K. Ayvacık Ümmühanhatun İ.Ö.O. S.K.  
13:00 Tekirdağ Marmara Ereğli Belediye. S.K. Kocaeli İzmit Belediye S.K.  
14:30 Bursa Gürsu Belediye S.K. Balıkesir Bandırma Basketbol G.S.K.  
25 Mart 16 10:00 A1 B1  
             
EGE GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
AFYON 22 Mart 16 12:00 Afyon Çimento Spor Burdur Gölhisar Cumhuriyet G.S.K. 28-60  
14:00 Muğla Datça Belediye S.K Manisa Turgutlu Belediye Spor 29-48
16:00 Kütahya Pınar Spor Antalya Akademi G.S.K. 23-64
23 Mart 16 12:00 Denizli Büyükşehir Belediye Spor Kütahya Pınar Spor  
14:00 Afyon Çimento Spor Manisa Turgutlu Belediye Spor  
16:00 Burdur Gölhisar Cumhuriyet G.S.K. Muğla Datça Belediye S.K  
24 Mart 16 10:00 Afyon Çimento Spor Muğla Datça Belediye S.K  
12:00 Manisa Turgutlu Belediye Spor Burdur Gölhisar Cumhuriyet G.S.K.  
14:00 Denizli Büyükşehir Belediye Spor Antalya Akademi G.S.K.  
25 Mart 16 12:00 A1 B1  
             
MERKEZ KUZEY GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
BARTIN 22 Mart 16 10:00 Samsun Canik Belediye S.K Zonguldak Ereğli Belediye S.K 0-20  
12:00 Sinop Yıldızları S.K Eskişehir Büyükşehir G.S.K 22-80
14:00 Kastamonu Poligücü S.K Bartın Belediye S.K 58-54
23 Mart 16 10:00 Zonguldak Ereğli Belediye S.K Eskişehir Büyükşehir G.S.K  
12:00 Kastamonu Poligücü S.K Sinop Yıldızları S.K  
14:00 Samsun Canik Belediye S.K Bartın Belediye S.K  
24 Mart 16 10:00 Samsun Canik Belediye S.K Eskişehir Büyükşehir G.S.K  
12:00 Zonguldak Ereğli Belediye S.K Kastamonu Poligücü S.K  
14:00 Bartın Belediye S.K Sinop Yıldızları S.K  
25 Mart 16 10:00 Samsun Canik Belediye S.K Sinop Yıldızları S.K  
12:00 Eskişehir Büyükşehir G.S.K Kastamonu Poligücü S.K  
14:00 Bartın Belediye S.K Zonguldak Ereğli Belediye S.K  
26 Mart 16 10:00 Samsun Canik Belediye S.K Kastamonu Poligücü S.K  
11:30 Sinop Yıldızları S.K Zonguldak Ereğli Belediye S.K  
13:00 Eskişehir Büyükşehir G.S.K Bartın Belediye S.K  
             
MERKEZ GÜNEY GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
HATAY 22 Mart 16 10:00 Hatay Büyükşehir Belediye S.K. Osmaniye Gençlik S.K 57-65  
12:00 Mersin Büyükşehir Belediye S.K. Niğde Gençlik S.K. 125-12
14:00 Kayseri AGÜ S.K. Kahramanmaraş Maraş S.K 86-27
23 Mart 16 10:00 Mersin Büyükşehir Belediye S.K. Kayseri AGÜ S.K.  
12:00 Hatay Büyükşehir Belediye S.K. Niğde Gençlik S.K.  
14:00 Osmaniye Gençlik S.K Kahramanmaraş Maraş S.K  
24 Mart 16 10:00 Hatay Büyükşehir Belediye S.K. Kahramanmaraş Maraş S.K  
12:00 Niğde Gençlik S.K. Kayseri AGÜ S.K.  
14:00 Osmaniye Gençlik S.K Mersin Büyükşehir Belediye S.K.  
25 Mart 16 10:00 Hatay Büyükşehir Belediye S.K. Kayseri AGÜ S.K.  
12:00 Kahramanmaraş Maraş S.K Mersin Büyükşehir Belediye S.K.  
14:00 Niğde Gençlik S.K. Osmaniye Gençlik S.K  
26 Mart 16 09:00 Kayseri AGÜ S.K. Osmaniye Gençlik S.K  
11:00 Hatay Büyükşehir Belediye S.K. Mersin Büyükşehir Belediye S.K.  
13:00 Kahramanmaraş Maraş S.K Niğde Gençlik S.K.  
             
KUZEYDOĞU GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
TRABZON 22 Mart 16 12:30 Orduspor S.K. Giresun Gençlik S.K. 36-30  
23 Mart 16 12:30 Pota Bordo Mavi S.K. Orduspor S.K.  
24 Mart 16 12:30 Giresun Gençlik S.K. Pota Bordo Mavi S.K.  
             
GÜNEYDOĞU GRUBU BÖLGE ŞAMPİYONASI
İL TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI SONUÇ ŞAMPİYON TAKIM
ŞANLIURFA 22 Mart 16 10:00 Batman Egitim S.K. Elazığ Harput Sağlık S.K. 71-20  
11:30 Malatya Konak Akademi S.K. Van Tuşba SYDV G.S.K. 24-45
13:00 Adiyaman Kahta Kubilay İ.Ö.O. S.K. Şanlıurfa D.S.İ. S.K. 13-65
23 Mart 16 10:00 Adiyaman Kahta Kubilay İ.Ö.O. S.K. Elazıg Harput Sağlık S.K.  
11:30 Şanlıurfa D.S.İ. S.K. Batman Egitim S.K  
13:00 Diyarbakır Bağlar Belediye S.K. Malatya Konak Akademi S.K.  
24 Mart 16 10:00 Adiyaman Kahta Kubilay İ.Ö.O. S.K. Batman Eğitim S.K  
11:30 Elazıg Harput Sağlık S.K. Şanlıurfa D.S.İ. S.K.  
13:00 Van Tuşba SYDV G.S.K. Diyarbakır Bağlar Belediye S.K.  
25 Mart 16 11:00 A1 B1  

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Haberler