Haberler

Kırklareli’nde İlk Kez Düzenlenen Özel Basketbol Altyapı Turnuvası Sona Erdi

Kırklareli’nde ilk kez düzenlenen Özel Basketbol Altyapı turnuvası 4 gün, 7 kulüp, 14 takım, 180 sporcu ve 21 maç ile sona erdi.

Lüleburgaz merkezli G7 Spor Organizasyon şirketi tarafından 23-27 Ocak tarihleri arasında düzenlenen turnuva Kırklareli Üniversitesi, Vali Mustafa Yaman Spor salonunda gerçekleşti.

Turnuvada; İstanbul’dan, Dev Anadolu Yıldızları S.K, Kaya Gelişim S.K ve İstanbul Panterleri S.K ile Lüleburgaz’dan Trend Basketbol S.K, Babaeski S.K, Fen Bilimleri Basketbol S.K., Kırklareli Belediye S.K takımları mücadele etti.

Final müsabakaları U14 ve U16 kategorilerinde Kaya Gelişim S.K ve Dev Anadolu S.K arasında geçerken her iki mücadeleyi de kazanan Kaya Gelişim S.K turnuvayı Şampiyon olarak tamamladı. U12 kategorisinde ise grubunu lider tamamlayan Lüleburgaz Trend Basketbol S.K şampiyonluğu göğüsledi.

Kupa törenine katılan, Kırklareli Üniversitesi Sağlık Kültür Ve Spor Daire Başkanı Sayın Caner Yahya Boyer, Kırklareli Gençlik Spor Şube Müdürü Sayın Mustafa Aygün, Basketbol Federasyonu Kırklareli İl Temsilcisi Sayın Enis Gürel ve G7 Spor Organizasyon şirketi kurucusu Sayın Göksu Teksöz Erdem dereceye giren takımlara madalya ve kupalarını takdim etti.

Turnuvadan Fotoğraflar:

Share