Haberler

İzmir’de İlk Hafta Maçları Geride Kaldı

Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri bünyesinde Basketbol İl Temsilcileri tarafından organize edilen İzmir Altyapı Basketbol Yerel Ligleri’nde ilk hafta maçları tamamlandı.

16-22 Ekim haftasında Büyük Erkekler, Ümit Erkekler, U18 Erkekler, U18 Kızlar, U16 Erkekler, U16 Kızlar, U14 Erkekler ve U14 Kızlar kategorilerinde maçlar oynandı.

Oynanan karşılaşmaların sonuçları şöyle:

BÜYÜK ERKEKLER

İZMİR BŞB. 76 – 48 ROTA KOLEJİ SK
BOSSAN SK 75 – 68 TEK HEDEF SK
İZMİR GSK A 55 – 53 YEŞİLYURT SK
FOÇA BELEDİYE SK 62 – 80 İZMİR YÜKSELİŞ SK
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SK 62 – 71 EGE SPORTİF
İZMİR GSK B 56 – 81 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK
MAVİ EGE SK 45 – 112 OLUŞUM BASKETBOL SK
İZMİR AGORA SK 34 – 108 SİBA SK

BÜYÜK ERKEKLER PUAN DURUMLARI İÇİN TIKLAYIN

ÜMİT ERKEKLER

KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK 80 – 47 BORNOVA BELEDİYESİ
İZMİR GÖKSU SK 68 – 63 BOSSAN SK
İZMİR YÜKSELİŞ SK 81 – 91 MENEMEN FİGES SK
İZMİR EFE SK 78 – 84 İZMİR GSK
EGE GSK 65 – 74 KARŞIYAKA BELEDİYESİ
İZMİR EGE BASKETBOL SK 54 – 87 KARŞIYAKA SK

ÜMİT ERKEKLER PUAN DURUMLARI İÇİN TIKLAYIN

U18 ERKEKLER

ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI 79 – 57 EGE ASİST SK
BORNOVA BELEDİYESİ 77 – 66 PETKİM SPOR
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK A 74 – 30 ROTA KOLEJİ SK
EGE ASİST GSK 72 – 53 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS A
SİBA SK 67 – 34 GAZİEMİR BASKETBOL SK
ATA 1925 SK 63 – 58 İZMİR GÖKSU SK B
EDBA 58 – 32 İZMİR AGORA SK
GÖZTEPE BASKETBOL SK 55 – 53 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SK
İZMİR EFE A 50 – 33 İZMİR BŞB
ADA KOLEJİ GSK 43 – 39 YENİ KARŞIYAKA YALI SK
YARIMADA SK 66 – 74 GELİŞİM KOLEJİ
EGE ASİST SK 57 – 79 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI
MAVİŞEHİR KOLEJİ SK 47 – 127 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SK
BANDIRMA İZMİR SK 42 – 81 KARŞIYAKA
MAVİŞEHİR SK 41 – 64 İZMİR KOLEJLİLER SK
EGE ELİT SK 40 – 82 KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK B
BANDIRMA İZMİR SK 37 – 79 EGE DEMİR SK A
BATI BASKETBOL SK 36 – 83 EGE GENÇLİK BASKETBOL SK
9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS B 36 – 74 EGE DEMİR SK B
TORBALI METROPOLİS GSK 32 – 111 İZMİR GÖKSU SK A

U18 ERKEKLER PUAN DURUMLARI İÇİN TIKLAYIN

U16 ERKEKLER

EN İYİ BEST GELİŞİM GSK B 93 – 28 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SK
KARŞIYAKA B 78 – 64 BAHÇEŞEHİR OKULLARI B
EGE ASİST BASKETBOL SK 75 – 53 İZMİR EGE BASKETBOL B
MENEMEN FİKRET GSK 68 – 48 EGE GENÇLİK BASKETBOL SK
MENDERES BELEDİYESİ 54 – 13 MAVİ EGE GSK
BAHÇEŞEHİR OKULLARI A 110 – 38 İZMİR BŞB
BERGAMA BELEDİYE SK 104 – 28 MAVİŞEHİR GENÇLİK GSK
PETKİM SPOR 68 – 79 KARŞIYAKA A
BAHÇEŞEHİR OKULLARI B 64 – 78 KARŞIYAKA B
EN İYİ  BEST GELİŞİM GSK A 48 – 63 EGE ASİST A
BORNOVA BELEDİYESİ A 45 – 69 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS GSK
GELİŞİM KOLEJİ 44 – 47 ROTA KOLEJİ SK
KARŞIYAKA ALBATROS SK 20 – 111 BORNOVA SPORTİF SK

U16 ERKEKLER PUAN DURUMLARI İÇİN TIKLAYIN

U14 ERKEKLER

İZMİR YÜKSELİŞ SK A 98 – 30 BATI EGE SK
GAZİEMİR BASKETBOL SK 98 – 15 BATIYAKA SK
EGE ATLETİK SK 95 – 42 BORNOVA SPORTİF SK
GÖZTEPE A 93 – 26 PETKİMSPOR
BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SK 93 – 10 SİBA SK
ATA 1925 SK 89 – 13 İZMİR EFE B
AMİRALLER SK A 84 – 76 BAHÇEŞEHİR OKULLARI A
EGE ELİT SK 80 – 39 İZMİR YÜKSELİŞ B
EGE ASİST SPOR A 79 – 34 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS A
AMİRALLER SK A 77 – 50 EGE ASİST BASKETBOL A
BAYRAKLI BELEDİYESİ SK 77 – 41 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS A
KARŞIYAKA A 77 – 20 KARŞIYAKA B
GÖZTEPE A 76 – 55 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ A
İZMİR DSİ SK 76 – 49 KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK
BANDIRMA İZMİR B 75 – 15 YELKİ SK
9 EYLÜL İZMİR BAS. İHTİSAS A 74 – 18 BANDIRMA İZMİR SPOR A
BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SK 73 – 8 EGE ZİRVE SK
BAYRAKLI BELEDİYESİ SK 73 – 22 ÇELSAN SK
GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR A 72 – 44 AMİRALLER B
MAVİŞEHİR GENÇLİK A 72 – 41 MAVİŞEHİR KOLEJİ A
İNOVİTAL MENEMEN FİGES 72 – 16 KARŞIYAKA ALBATROS SK
9 EYLÜL İZMİR BAS. İHTİSAS A 71 – 36 BAHÇEŞEHİR OKULLARI B
MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ B 69 – 58 İZMİR EFE SPOR A
BATI BASKETBOL GSK B 68 – 16 ALTAY
EGE ASİST SPOR A 67 – 34 EGE ASİST BASKETBOL A
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI 58 – 16 TEK HEDEF B
BOSSAN SPOR KULÜBÜ 57 – 54 EGE DEMİR SK
OLUŞUM BASKETBOL SK 57 – 49 BERGAMA BELEDİYESİ SK
EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK 56 – 38 ÇELSAN SK
EGE DEMİR SK 56 – 25 EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SK
KARŞIYAKA A 54 – 46 BAHÇEŞEHİR OKULLARI A
İZMİR ALTINAY SK 49 – 33 BANDIRMA İZMİR SPOR A
KARŞIYAKA B 45 – 39 BAHÇEŞEHİR OKULLARI B
EGE ASİST BASKETBOL B 39 – 7 TEK HEDEF B
MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ B 20 – 0 PETKİMSPOR
EGE ELİT SK 20 – 0 YELKİ SK
TEK HEDEF SK A 46 – 47 GÖZTEPE B
KARŞIYAKA B 42 – 80 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ A
MAVİŞEHİR KOLEJİ B 38 – 64 ŞİRİNYER DORUK SPOR
KASK ATLETİK SK 30 – 54 BORNOVA BELEDİYE GSK
İZMİR ALTINAY SK 28 – 89 İZMİR EFE SPOR A
BAHÇEŞEHİR OKULLARI B 26 – 83 BAHÇEŞEHİR OKULLARI A
BATI BASKETBOL 26 – 51 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR B
YARIMADA GSK 22 – 57 YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR
ÖZEL OLUŞUM 17 – 85 İZMİR YENİ NESİL SK
MAVİŞEHİR GSK B 14 – 87 BATI BASKETBOL GSK A
EGE ASİST SPOR B 13 – 62 TAKEV SK
EGE ASİST GSK B 10 – 92 ERA SK
TED İZMİR KOLEJİ DENİZCİLİK 0 – 20 BOSSAN SPOR KULÜBÜ
İZMİR GSK 0 – 20 ROTA KOLEJİ SK

U14 ERKEKLER PUAN DURUMLARI İÇİN TIKLAYIN

U18 KIZLAR

ÖZBATILILAR TİMUR ARSLAN KOLEJİ 81 – 26 GÖZTEPE BASKETBOL SK
İZMİR EGE GELİŞİM B 71 – 26 İZMİR EGE GELİŞİM A
YARIMADA GSK 56 – 51 KARŞIYAKA ALBATROS SK
İZMİR BŞB 55 – 71 İZMİR YÜKSELİŞ SK
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ 48 – 68 İZMİR EGE GELİŞİM B
İZMİR EGE GELİŞİM A 34 – 61 AMİRALLER SK

U18 KIZLAR PUAN DURUMLARI İÇİN TIKLAYIN

U16 KIZLAR

İZMİR EGE GELİŞİM B 60 – 23 İZMİR EGE GELİŞİM A
İZMİR BŞB A 56 – 48 AMİRALLER SK
İZMİR EGE GELİŞİM A 51 – 35 KARŞIYAKA ALBATROS
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR 51 – 65 YARIMADA GENÇLİK
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ 0 – 20 İZMİR EGE GELİŞİM B

U16 KIZLAR PUAN DURUMLARI İÇİN TIKLAYIN

U14 KIZLAR

İZMİR EGE GELİŞİM A 99 – 18 BUCA GSK
İZMİR EGE GELİŞİM A 88 – 29 İZMİR EGE GELİŞİM B
İZMİR BŞB 74 – 14 İZMİR EGE GELİŞİM B
İZMİR ALTINAY SK 72 – 18 EGE MEGA SPOR
MENEMEN FİKRET GSK 71 – 31 BOSSAN
İZMİR 1461 SK 59 – 27 GÖZTEPE BASKETBOL SK
İZMİR YÜKSELİŞ SK 58 – 44 AMİRALLER SK
TEK HEDEF SK 33 – 28 BALÇOVA BELEDİYE TERMAL
ŞİRİNYER DORUK SPOR 20 – 0 ÇEŞME BELEDİYESPOR
ÇEŞME BELEDİYESPOR 7 – 80 BOSSAN
İZMİR DSİ 32 – 51 İZMİR YENİ NESİL SK
EGE MEGA SPOR 29 – 43 GÖZTEPE BASKETBOL SK
KARŞIYAKA ALBATROS SK 24 – 58 AMİRALLER SK
ŞİRİNYER DORUK SPOR 23 – 85 BAYRAKLI BELEDİYESİ
İZMİR ALTINAY SK 22 – 50 BAYRAKLI BELEDİYESİ
BALÇOVA BELEDİYE TERMAL 13 – 46 İZMİR YENİ NESİL SK

U14 KIZLAR PUAN DURUMLARI İÇİN TIKLAYIN