Connect with us

İzmir’de 9. Hafta Tamamlandı

Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri bünyesinde Basketbol İl Temsilcileri tarafından organize edilen İzmir Altyapı Basketbol Yerel Ligleri’nde 9. Hafta hafta maçları tamamlandı.

11-17 Aralık haftasında Büyük Erkekler, U18 Erkekler, U18 Kızlar, U16 Erkekler, U16 Kızlar, U14 Erkekler ve U14 Kızlar kategorilerinde maçlar oynandı.

Oynanan karşılaşmaların sonuçları şöyle:

BÜYÜK ERKEKLER

YEŞİLYURT SK 70 – 68 ROTA KOLEJİ SK
İZMİR BŞB. 76 – 49 SİBA SK
OLUŞUM BASKETBOL SK 80 – 39 İZMİR AGORA SK
İZMİR YÜKSELİŞ SK 58 – 81 EGE SPORTİF
FOÇA BELEDİYE SK KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK
İZMİR GSK B 55 – 90 TEK HEDEF SK

 

BÜYÜK ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U14 ERKEKLER

AMİRALLER B 62 – 12 EGE ZİRVE SK
BATI BASKETBOL GSK A 37 – 18 BATI BASKETBOL
ÇELSAN SK 34 – 32 İZMİR ALTINAY SK
ÇEŞME BELEDİYE SPOR 40 – 67 EGE ASİST GSK A
YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR 60 – 27 MAVİŞEHİR KOLEJİ B
BANDIRMA İZMİR SPOR A 19 – 64 İZMİR EFE SPOR A
SİBA SK 43 – 79 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR A
ERA SK 63 – 52 BANDIRMA İZMİR B
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS A 40 – 48 BOSSAN SPOR KULÜBÜ
BORNOVA BELEDİYE GSK 39 – 33 EGE ATLETİK SK
MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ A 70 – 28 KARŞIYAKA B
BAHÇEŞEHİR OKULLARI A 85 – 51 AMİRALLER SK A
PETKİMSPOR 54 – 75 GÖZTEPE A
İZMİR YÜKSELİŞ B 117 – 21 EGE ASİST GSK B
EGE ASİST BASKETBOL A 44 – 62 EGE ASİST SPOR A
BAHÇEŞEHİR OKULLARI B 37 – 89 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS A
MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ B 71 – 60 EGE DEMİR SK
BERGAMA BELEDİYESİ SK 57 – 49 ATA 1925 SK
KARŞIYAKA B 41 – 53 KARŞIYAKA A

 

U14 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN
U14 KIZLAR

İZMİR YÜKSELİŞ SK 21 – 62 İZMİR EGE GELİŞİM B
AMİRALLER SK 62 – 43 KARŞIYAKA ALBATROS SK
BUCA GSK 33 – 66 İZMİR BŞB

 

U14 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN
U16 ERKEKLER

EGE ASİST BASKETBOL B 32 – 65 YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR
KARŞIYAKA ALBATROS SK 23 – 116 MAVİŞEHİR A
MAVİŞEHİR GENÇLİK GSK 19 – 104 EGE ASİST BASKETBOL SK
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ 64 – 57 EGE ASİST GENÇLİK B
BAHÇEŞEHİR OKULLARI B 90 – 28 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS GSK
KARŞIYAKA B 88 – 63 EN İYİ BEST GELİŞİM GSK A
EGE ASİST A 60 – 50 BORNOVA BELEDİYESİ A
PETKİM SPOR 57 – 43 GELİŞİM KOLEJİ
ROTA KOLEJİ SK 38 – 80 BAHÇEŞEHİR OKULLARI A
İZMİR BŞB 34 – 80 KARŞIYAKA A
MAVİŞEHİR KOLEJİ A 54 – 52 ŞİRİNYER DORUK SK

 

U16 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U16 KIZLAR

KARŞIYAKA ALBATROS 43 – 65 İZMİR EGE GELİŞİM A
YARIMADA GENÇLİK 73 – 65 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR
AMİRALLER SK 62 – 56 İZMİR BŞB A
BAYRAKLI BELEDİYESİ 69 – 14 TEK HEDEF SK
BERGAMA BELEDİYE 58 – 20 EGE ZİRVE
BOSSAN SPOR 68 – 36 MENEMEN BELEDİYESİ
TORBALI METROPOLİS GSK 98 – 5 İZMİR GENÇLİK SPOR
BORNOVA BELEDİYESİ 64 – 61 İZMİR BŞB B
İZMİR YENİ NESİL 50 – 29 BUCA GENÇLİK
İZMİR ALTINAY SK 42 – 22 ŞİRİNYER DORUK SPOR
İZMİR EGE GELİŞİM A 38 – 66 İZMİR EGE GELİŞİM B


U16 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U18 ERKEKLER

KARŞIYAKA 86 – 60 ROTA KOLEJİ SK
EGE ASİST SK 60 – 72 GELİŞİM KOLEJİ
EGE ELİT SK 51 – 72 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI
YARIMADA SK 46 – 70 KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK A
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK A 64 – 59 PETKİM SPOR
BANDIRMA İZMİR SK 61 – 78 BORNOVA BELEDİYESİ


U18 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U18 KIZLAR

İZMİR EFE SPOR 32 – 56 İZMİR BŞB
İZMİR EGE GELİŞİM A 45 – 48 GÖZTEPE BASKETBOL SK
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ 62 – 57 İZMİR YÜKSELİŞ SK
ÖZBATILILAR TİMUR ARSLAN KOLEJİ 75 – 54 KARŞIYAKA ALBATROS SK
AMİRALLER SK 23 – 52 İZMİR EGE GELİŞİM B
GÖZTEPE BASKETBOL SK 34 – 61 ÖZBATILILAR TİMUR ARSLAN KOLEJİ


U18 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

Daha Fazla Haber