Connect with us

İzmir’de 9.Hafta Maç Programı Açıklandı

Türkiye Basketbol Federasyonu İzmir İl Temsilciliği, altyapı basketbol liglerinde 11 – 17 Aralık 2021 tarihlerini kapsayacak olan 9. hafta müsabaka listesinde yer alan maçlar şöyle:

TARİH GÜN SAAT A TAKIMI B TAKIMI SALON KTG
11.12.2021 CUMARTESİ 10:00 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U14 KIZ ÜST-25
11.12.2021 CUMARTESİ 12:00 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-A KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U10 KIZ 04
11.12.2021 CUMARTESİ 14:00 BATI ANADOLU SAĞLIK VE EĞT. KUR. GENÇLİK SK EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U12 KIZ ÜST 01
11.12.2021 CUMARTESİ 16:00 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U10 ERK.ÜST KLAS.03
11.12.2021 CUMARTESİ 10:00 EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ AMİRALLER SPOR KULÜBÜ-B SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK ALT B GR 30
11.12.2021 CUMARTESİ 12:00 ÇELSAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK ALT A GR 33
11.12.2021 CUMARTESİ 14:00 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ-A SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK ALT A GR 32
11.12.2021 CUMARTESİ 16:00 BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ-B ERA SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK ALT B GR 27
11.12.2021 CUMARTESİ 10:00 BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BATI BASKETBOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A BALÇOVA S.S. U14 ERK ALT F GR 26
11.12.2021 CUMARTESİ 12:00 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A BALÇOVA S.S. U12 ERKEK ÜST KLAS 02
11.12.2021 CUMARTESİ 14:00 EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A ÇEŞME BELEDİYESPOR BALÇOVA S.S. U14 ERK ALT C GR 30
11.12.2021 CUMARTESİ 16:00 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-A SİBA SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U14 ERK ALT B GR 29
11.12.2021 CUMARTESİ 10:00 İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U11 ERKEK ALT KL.ELE A GR 02
11.12.2021 CUMARTESİ 12:00 İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 KIZ ALT KL 02
11.12.2021 CUMARTESİ 14:00 MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-B YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK ALT C GR 28
11.12.2021 CUMARTESİ 10:00 EGE BASKETBOL AKADEMİ SPOR KULÜBÜ (EBA) EGE ELİT SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT KLAS C 06
11.12.2021 CUMARTESİ 12:00 EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U10 ERK ALT KLAS A 02
11.12.2021 CUMARTESİ 14:00 BOSSAN SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT KLAS F 01
11.12.2021 CUMARTESİ 16:00 BOSSAN SPOR KULÜBÜ 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SK D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT A GR 31
11.12.2021 CUMARTESİ 10:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U14 KIZ ÜST-27
11.12.2021 CUMARTESİ 12:00 TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U11 KIZ 04
11.12.2021 CUMARTESİ 14:00 BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK GAZİEMİR S.S U14 KIZ ÜST-26
11.12.2021 CUMARTESİ 16:00 EGE ATLETİK SPOR KULÜBÜ BORNOVA BELEDİYESİ GENÇ. VE SPOR KUL. GAZİEMİR S.S U14 ERK ALT E GR 29
12.12.2021 PAZAR 10:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U11 ERKEK ALT KL.ELE C GR 04
12.12.2021 PAZAR 12:00 BASKETKÖY SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U12 ERK ALT KLAS B 06
12.12.2021 PAZAR 14:00 BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ MAVİ EGE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U11 ERKEK ALT KL.ELE C GR 03
12.12.2021 PAZAR 16:00 EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TAKEV SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U11 ERKEK ALT KL.ELE B GR 04
12.12.2021 PAZAR 10:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. U14 ERK.ÜST 58
12.12.2021 PAZAR 12:00 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-A AMİRALLER SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U14 ERK.ÜST 57
12.12.2021 PAZAR 14:00 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U16 KIZ ÜST-38
12.12.2021 PAZAR 16:00 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-B 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SK CUMHURİYET S.S. U14 ERK.ÜST 60
12.12.2021 PAZAR 10:00 ERA SPOR KULÜBÜ EGE ASİST SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U11 ERKEK ALT KL.ELE B GR 02
12.12.2021 PAZAR 12:00 EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT B GR 26
12.12.2021 PAZAR 14:00 ÖZEL OLUŞUM SPOR KULÜBÜ İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U11 ERKEK ALT KL.ELE B GR 03
12.12.2021 PAZAR 16:00 EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT A GR 35
12.12.2021 PAZAR 10:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U11 ERK ÜST KL 01
12.12.2021 PAZAR 12:00 PETKİM SPOR KULÜBÜ GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U14 ERK.ÜST 56
12.12.2021 PAZAR 14:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U14 ERK.ÜST 59
12.12.2021 PAZAR 16:00 ATA 1925 SPOR KULÜBÜ BERGAMA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U14 ERK ALT C GR 26
12.12.2021 PAZAR 16:00 ŞİRİNYER DORUK SPOR BALÇOVA BELEDİYE TERMAL SPOR SERDAR YERELİ S.S. U12 ERK ALT KLAS B 08
12.12.2021 PAZAR 17:30 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ YARIMADA GENÇLİK VE SPORKULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U16 KIZ ÜST-39
12.12.2021 PAZAR 19:00 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK-A SERDAR YERELİ S.S. U16 KIZ ÜST-40
13.12.2021 PAZARTESİ 18:30 BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-33
13.12.2021 PAZARTESİ 20:00 TORBALI METROPOLİS GSK İZMİR GENÇLİKSPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-34
13.12.2021 PAZARTESİ 18:30 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U18 KIZ-51
13.12.2021 PAZARTESİ 20:00 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U18 KIZ-53
13.12.2021 PAZARTESİ 20:00 ÖZBATILILAR TİMUR ARSLAN KOLEJİ SK KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U18 KIZ-52
13.12.2021 PAZARTESİ 18:30 BERGAMA BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16KIZ ALT-30
13.12.2021 PAZARTESİ 20:00 BOSSAN SPOR KULÜBÜ MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16KIZ ALT-32
13.12.2021 PAZARTESİ 18:30 ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ÜST A-25
13.12.2021 PAZARTESİ 20:00 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ GELİŞİM KOLEJİ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ÜST B-26
13.12.2021 PAZARTESİ 18:30 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U18 KIZ-54
13.12.2021 PAZARTESİ 20:00 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B GAZİEMİR S.S U18 KIZ-55
14.12.2021 SALI 18:30 BORNOVA BELEDİYESİ GENÇ. VE SPOR KUL. İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GENÇLİK VE SK-B KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-28
14.12.2021 SALI 20:00 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-29
14.12.2021 SALI 20:00 PETKİM SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. – A – CUMHURİYET S.S. U18 ERK ÜST A-26
14.12.2021 SALI 18:30 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZC.GSK GAZİEMİR S.S U21 ERK ÜST B-17
14.12.2021 SALI 20:00 BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ BORNOVA BELEDİYESİ GSK GAZİEMİR S.S U18 ERK ÜST A-27
14.12.2021 SALI 18:30 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U14 ERK.ÜST 79
14.12.2021 SALI 20:00 YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B İZTİK S.S. U16 ERK ALT F 06
14.12.2021 SALI 18:30 EGE ELİT SPOR KULÜBÜ ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ÜST B-27
14.12.2021 SALI 20:00 YARIMADA SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK-A SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ÜST B-25
15.12.2021 ÇARŞAMBA 18:30 İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ ŞİRİNYER DORUK SPOR KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-35
15.12.2021 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B KARABAĞLAR SS U16 KIZ ÜST-55
15.12.2021 ÇARŞAMBA 20:00 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. FOÇA BELEDİYESPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. BÜYÜK ERK.A-35
15.12.2021 ÇARŞAMBA 18:30 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ ÖZBATILILAR TİMUR ARSLAN KOLEJİ SK SERDAR YERELİ S.S. U18 KIZ-58
15.12.2021 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. BÜYÜK ERK.A-36
15.12.2021 ÇARŞAMBA 18:30 SİBA SPOR KULÜBÜ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK BALÇOVA S.S. BÜYÜK ERK.B-33
15.12.2021 ÇARŞAMBA 20:00 OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. BÜYÜK ERK.B-35
15.12.2021 ÇARŞAMBA 18:30 YEŞİLYURT SPOR KULÜBÜ ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S BÜYÜK ERK.B-34
15.12.2021 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ EGE SPORTİF BASKETBOL KULÜBÜ GAZİEMİR S.S BÜYÜK ERK.A-33
15.12.2021 ÇARŞAMBA 18:30 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16 ERK ALT A 16
15.12.2021 ÇARŞAMBA 20:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A MAVİŞEHİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16 ERK ALT D 13
16.12.2021 PERŞEMBE 20:00 PETKİM SPOR KULÜBÜ GELİŞİM KOLEJİ CUMHURİYET S.S. U16 ERK ÜST B-25
16.12.2021 PERŞEMBE 18:30 BOSSAN SPOR KULÜBÜ ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U21 ERK ÜST A-17
16.12.2021 PERŞEMBE 20:00 BORNOVA BELEDİYESİ GSK-A EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-A SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ÜST A-27
16.12.2021 PERŞEMBE 18:30 EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR -A- KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B BALÇOVA S.S. U16 ERK ÜST A-26
16.12.2021 PERŞEMBE 20:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A BALÇOVA S.S. U16 ERK ÜST B-26
16.12.2021 PERŞEMBE 18:30 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-B 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SPOR VALİ HÜSEYİN S.S. U16 ERK ÜST A-25
16.12.2021 PERŞEMBE 20:00 ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN S.S. U16 ERK ÜST B-27
16.12.2021 PERŞEMBE 18:30 EGE ASİST GENÇLİK SPOR KUÜ-B KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. İZTİK S.S. U16 ERK ALT F 08
16.12.2021 PERŞEMBE 20:00 ŞİRİNYER DORUK SPOR MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U16 ERK ALT A 14
17.12.2021 CUMA 18:30 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U18 KIZ-60
17.12.2021 CUMA 20:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. CUMHURİYET S.S. U18 KIZ-59
17.12.2021 CUMA 18:30 BOSSAN SPOR KULÜBÜ ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. BÜYÜK ERK.A-34
17.12.2021 CUMA 20:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK SERDAR YERELİ S.S. U18 KIZ-57
17.12.2021 CUMA 18:30 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ ERA SPOR KULÜBÜ-B BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT A 13
17.12.2021 CUMA 20:00 MAVİ EGE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A BALÇOVA S.S. BÜYÜK ERK.B-36
17.12.2021 CUMA 18:30 İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U21 ERK ÜST A-16
17.12.2021 CUMA 20:00 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ YARIMADA GENÇLİK VE SPORKULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U18 KIZ-56

Daha Fazla Haber